Jump to content
Dogomania

Biszkopcik spod wiaduktu - ma wspaniały dom i ukochaną Panią już na zawsze!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Melduję się do pomocy;)
Można by w sumie nawet teraz zacząć go ogłaszać, bo wiadomo, że oczekiwanie na telefon, wizyta PA i wszystko z tym związane trochę jednak czasu trwa...[/QUOTE]


dzięki kochana:loveu::loveu::loveu: może jednak próbować z tymi ogłoszeniami a nóż jakiś super domek się trafi;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny. Na samym początku obiecałam, ze pomyślę jak pomóc. Czytałam wątek cały czas, ale nie odzywałam się, bo mieszkam daleko a i rad mądrych nie miałam. Teraz jednak piszę, bo zorganizowałam bazarek na dwa psiaczki: Froda i Biszkopta i bardzo proszę o podnoszenie i obecność na wątku:

Oto link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236209-Trochę-tego-i-owego-dla-Frodusia-i-Biszkopta-do-3-12-do-22-00?p=20017037#post20017037[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Cześć dziewczyny. Na samym początku obiecałam, ze pomyślę jak pomóc. Czytałam wątek cały czas, ale nie odzywałam się, bo mieszkam daleko a i rad mądrych nie miałam. Teraz jednak piszę, bo zorganizowałam bazarek na dwa psiaczki: Froda i Biszkopta i bardzo proszę o podnoszenie i obecność na wątku:

Oto link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236209-Trochę-tego-i-owego-dla-Frodusia-i-Biszkopta-do-3-12-do-22-00?p=20017037#post20017037[/URL][/QUOTE]


Dzięki kochana :loveu::loveu::loveu:już lecę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Melduję się do pomocy;)
Można by w sumie nawet teraz zacząć go ogłaszać, bo wiadomo, że oczekiwanie na telefon, wizyta PA i wszystko z tym związane trochę jednak czasu trwa...[/QUOTE]
Paula :loveu::loveu::loveu::loveu:, w 3 poście na 1 stronie wstawiłam linki do zdjęć jakie mamy żeby nie przekopywać się w poszukiwaniach, może jeszcze trochę porobimy żeby kudłacza pokazać z jak najlepszej strony:)
[quote name='pola53']Cześć dziewczyny. Na samym początku obiecałam, ze pomyślę jak pomóc. Czytałam wątek cały czas, ale nie odzywałam się, bo mieszkam daleko a i rad mądrych nie miałam. Teraz jednak piszę, bo zorganizowałam bazarek na dwa psiaczki: Froda i Biszkopta i bardzo proszę o podnoszenie i obecność na wątku:

Oto link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236209-Trochę-tego-i-owego-dla-Frodusia-i-Biszkopta-do-3-12-do-22-00?p=20017037#post20017037[/URL][/QUOTE]
Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: już tam lecę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Czy to na pewno ten bidulec spod wiaduktu? :):)[/QUOTE]
Sama osobiście łapałam :):) i nawet w sądzie przysięgnę że ten sam:):):)
[quote name='MagdaH']O rany :crazyeye: dopiero teraz trafiłam na wątek wiedziona Biszkoptowym imieniem. Biszkopta też mam, ale w typie asta, a ten pluszak jest klonem mojego Czesia:loveu: tylko Czesiu ogonka nie ma. Jak można taki miód wyrzucić?[/QUOTE]
Witaj na wątku Biszkopcika :):)

Link to comment
Share on other sites

Pobiegłam już na bazar ;)

[quote name='Mysza2']A Biszkopcik dzisiaj , a właściwie to już wczoraj, zrobił się zabawowy, wskakiwał na wersalkę, na podłogę, na fotel, na podłogę i szczekał przy tym w najlepsze.
Czarna zła jak ocet siedmiu złodziei, zamiast dołączyć do chłopaka to się obraża:):)[/QUOTE]

Jaka metamorfoza !!!:-o:-o:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...