Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

Suczka odwieziona do weta, nie było większego problemu ze złapaniem ale dziabnęła mnie krwawo.
Dziś zostanie u weta, da nam klucze żebyśmy do niej zajrzały.

Proszę wrzućcie info o transporcie, bo póki co nic nie mam.
Proszę też o deklaracje stałe. Może trzeba będzie zorganizować transport za zwrot kosztów.
Trzeba będzie ją zaszczepić.

[B]Na chwilę obecna nie mam tymczasu od poniedziałku.[/B]

Soemo a z NT nie jest bliżej do Wrocławia???

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie ewu. Czytałam wątek od załozenia, ale nie za bardzo mogę pomóc. Widzę, ze moze dt być opłacony na 2 miesiace, rewelacja! A moze ktoś w Starachowicach dałby radę jej dac dt, za kilka groszy to i jakiś emeryt sie skusi, albo ktoś samotny sie zajmie sunią?.....

Link to comment
Share on other sites

malagos w tamtym tygodniu złapałam sunię, której wszystkim było żal jak koczowała na ulicy. Łapałam ją 4 miesiące, o suce wiedział UM, miejscowa organizacja, hycel. Nikt nie podejmował się prób odłowienia. Odłowiła ją z moją pomocą starsza kobieta, przekazała takiemu panu któremu było jej żal a teraz facet dzwoni i mówi żeby ja zabierać. Nie znam takiej osoby która tą przetrzyma. Naprawde. Myślę nad tym transportem i nie wiem jak to ogarnąć.

Wrzućcie proszę informację o transporcie na FB dla 2 suczek prosze, trasa Starachowice - Wrocław. Tutaj nie mam gdzie tej trzymać.

Link to comment
Share on other sites

Juz po zabiegu, były 4 szczeniaki. Na dniach byłby poród. Wet który wykonywał zabieg, z tego co wiem nie lubi takich rozwiązań, dlatego jestem mu wdzięczna, że się tego podjął.

Sterylizacja poszła w końcu na koszt Fundacji [B][B]Tierschutzbund[/B] Zürich ,[/B]która zajmuje się sterylizacją wiejskich suczek[B] i ma [/B]podpisaną umowę z gabinetem gdzie suńka była sterylizowana[B]. Justyno K. [/B]dziękuję za zaoferowaną pomoc ale tym sposobem koszt zabiegu był tańszy, a inna suczka na tym skorzysta.
[B]
Dzięki iwonamaj
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam, dzwoniłam do węgielkowej, dostałam nr do pati851, ona może pojechać za zwrot kosztów w piątek.

Jeszcze mam zadzwonić żeby spytać ile by to wyszło. Jak ktoś ma transportowy w subskrypcjach to może mi podesłać to też napisze.

EDIT: Napisałam na transportowym.

Czy jeśli transport za zwrot kosztów to ktoś byłby chętny wspomóc. W ogóle suczkę będzie trzeba zaszczepić, odrobaczyc. I trzeba uzbierać deklaracje, bo co jeśli w 2 miesiące domu nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, spróbujcie może skontaktować się z pati-c. Jej transport jest chyba tańszy. Wprawdzie mieszka w okolicach Warszawy, ale może akurat. Pozwolę sobie skopiować dane z jej wątku transportowego.

Chętnie pomogę w transporcie na dalszych trasach za zwrot kosztów paliwa.
Mieszkam w Warszawie.
Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
lub tel. 698 616 250

Link to comment
Share on other sites

Jestem w dołku finansowym , podopieczni mają braki w deklaracjach a jednego utrzymuje w hoteliku tylko z bazarków , których nawet już reklamować nie mogę bo jakaś ,,życzliwa" dusza doniosła na mnie do moda:( Ale chociaż dyszkę do transportu dorzucę . Proszę o konto na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Jestem w dołku finansowym , podopieczni mają braki w deklaracjach a jednego utrzymuje w hoteliku tylko z bazarków , których nawet już reklamować nie mogę bo jakaś ,,życzliwa" dusza doniosła na mnie do moda:( Ale chociaż dyszkę do transportu dorzucę . Proszę o konto na pw.[/QUOTE]

Tak bo to takie uciążliwe spamowanie, które życie utrudnia dogomaniaczkom
masakra jakaś normalnie

Link to comment
Share on other sites

Byłam u suni, siedzi u weta na korytarzyku w transporterku. Ma otwarte dzwiczki i zostawione jedzonko, patrzy na mnie z nienawiścią i pogardą. Biedna boi się. Wet zgodził się żeby była u niego pod warunkiem, że będę jej dogladać i nie dopuszczę do zasmrodzenia gabinetu:) Myślę, że sobie poradze.

Czy któraś ciocia zdecydowałaby się na pełnienie funkcji skarbnika? Ja bym udostępniła konto na Sarę i nie chce żeby mi się pomieszało. Bardzo prosze.

Co do transportu to Jaaga zaproponowała na wątku Sary, że mógłby ja zawieźć Andrzej z Katowic do Wrocławia. Ja prawdopodobnie dowiozę dziewczyny osobiście do Katowic. Taki transport wyniósłby około 350 zł, tylko jeszcze Andrzej musi się wypowiedziec jaka cena jest bramek na autostradzie.

Chyba ten pomysł jest najlepszy i najtańszy.

Dziś jeszcze małego kotka takiego miesięcznego złapałam i trzeba dołapać ich rodzeństwo. Nie ma na wątku jakiejś kociej cioci, która chciałąby oswoić tygryska?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...