Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

[quote name='Ania102']Saruniu jesli ktoś weźmie ją na kilka dni to jak później będzie mogła znowu wrócić pod płot?

Musimy uzbierać deklaracje na dt. Rozmawiałam z michelle, weźmie 2giego psa ode mnie za 230 zł, jednak póki co na Sarę nie mam deklaracji.

Czy ktoś się ewentualnie dołoży do tymczasowania?[/QUOTE]
Jesoo Aniu, nie wiem, ale jak Ona po sterylce może wrócić na takie zimno???
Boże, nie umiem sobie tego wyobrazić...
Sorry, ale mnie się wydaje, że choć tych kilka dni w cieple (choćby na jakimś ganku) to dla Jej zdrowia... Czy Ona ma szanse w tym zimnie po zabiegu????????????
Nie czytałam dokładnie Jej wydarzenia na fb, ale czy ktoś pisal coś o DT i ew pomocy ze strony forumowiczów?

Link to comment
Share on other sites

Czytam i szlag mnie trafia. Słuchajcie jeżeli tak koniecznie chcecie pomoć to zbierajcie deklaracje. Ja mogę pokryć dwa miesiące dt, ale stałych nigdy nie daję więc jest to pomoc jednorazowa. Jeżeli to pomoże to proszę nr konta i kasę przelewam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida'](...)Ja mogę pokryć dwa miesiące dt, ale stałych nigdy nie daję więc jest to pomoc jednorazowa. Jeżeli to pomoże to proszę nr konta i kasę przelewam [/QUOTE]
Aido, jesteś wspaniała i masz OGROMNE SERCE!!!
Jak dziękować???
Aniu, widzisz co się dzieje? Jest pomoc, a na kiedy mamy transport dla Saruni do michelle?

Link to comment
Share on other sites

Aido dzieki, to bardzo dużo! Od michelle do mnie jest 350 km, ja niestety pracuje w takim systemie, że ciężko mi pojechać samej,kiedy chce. Napiszę zaraz do węgielkowej czy ona będzie gdzieś jechać w tamte strony i mogłąby wziąć psy ode mnie po drodze.
Wolny weekend mam dopiero 10-11.
Jutro jadę na sterylizację, spytam weta czy nie zostawi mi kluczy od gabinetu żebym mogła przetrzymać suczkę przez weekend. W tamtym tygodniu tak zrobiłam, jak zgarnęłam sunię z ulicy, akurat byli nią zainteresowani ludzie więc od razu trafiła do ds.

Może nawet Ci Pańswo, którzy prosili mnie o pomoc jakoś daliby rade ale to będę wiedzieć jutro.

Link to comment
Share on other sites

aido zanim sunia pojedzie do pdt muszę jej tu coś znaleź, nawet wolałabym żebyś mi nie wpłacała tylko prosto na konto michelle ale dopiero jak wszystko dogramy. Bardzo CI dziękuje.

Muszę zorganizować ten transport. To jest naprawdę daleko. Ze mnie kierowca w takie trasy żaden więc musiałabym jechać z tz, on może tylko w weekendy ale i ja musiałąbym mieć wolny bo sam nie pojedzie. Wyliczył mi wstępnie ile spaliłby jego samochód koło 300-350 zł. Lepiej byłoby skorzystać z jakiegoś transportu przy okazji. Ja bardzo źle znoszę podróże a nie moge sobie pozwolić na problemy z kręgosłupem, po długich trasach zazwyczaj nie wstaję z łóżka.
[B]
Wrzućcie na fb info, może akurat ktoś będzie jechał w tamte strony Trasa: STARACHOWICE- woj. świętokrzystkie WROCŁAW.[/B]

Oczywiście do Kielc, Radomia, Skarżyska nie miałabym problemu z dojazdem, żeby psy przekazać dalej.

Link to comment
Share on other sites

Soemo Michella napisała na wątku Sary, ze od pon do piątku mogłaby odebrać sunię (Sarę) we Wrocławiu,mieszka kilkanaście km od, ale nazwy nie pamiętam Dzierżoniów ? chyba. Kasując pw chyba przez przypadek usunęłam, albo napisała na watku Sary i nie mogę znaleźć,

A jeśli miałąbyś coś z Krk do wrocławia to też dałabym radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Soemo Michella napisała na wątku Sary, ze od pon do piątku mogłaby odebrać sunię (Sarę) we Wrocławiu,mieszka kilkanaście km od, ale nazwy nie pamiętam Dzierżoniów ? chyba. Kasując pw chyba przez przypadek usunęłam, albo napisała na watku Sary i nie mogę znaleźć,

A jeśli miałąbyś coś z Krk do wrocławia to też dałabym radę.[/QUOTE]

Bardziej Aniu myślałam, żeby je wziąć do siebie, ale to bez sensu bo ja w Nowym Sączu jestem, jutro na chwilę jadę do Sandomierza. znowu by do Krakowa musiały jechać i stamtąd dalej... ale będę myślała i szukała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...