Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

[quote name='iwonamaj']Czy sunia ma już wydarzenie na FB? Mogę zrobić, ale potrzebny nr telefonu i mail do kontaktu...[/QUOTE]
Nie ma :( Bo Ania nie ma FB, ja też nie mam (Ania mnie prosiła o założenie wydarzenia) więc jesli możesz to zrób, tylko musimy poczekać na kontakt do Ani

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Własnie nie rozumiem o co chodzi z Pania Edyta?

Justysiek pisała do tej dziewczyny, ma zapchana skrzynke. Ktos ja kojarzy z jakiegos watku? To może na watku poprosze o wyczyszczenie skrzynki[/QUOTE]
Z Pania Edyta chodzi o to, że zaginęła jej suczka, która adoptowała od dziewczyn z Kielc.
Węgielkowa myślała, że iwonamaj chce zrobić jej wydarzenie na fb i dlatego podała te namiary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa'][SIZE=5][B]Pani Edyta właścicielka NoRY 725043802

mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/B][/SIZE][/QUOTE]

To jest ta zaginiona sunia? Robic fb? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234126-%C5%BByrard%C3%B3w-okolice-Aleja-Legion%C3%B3w-kto-tam-mieszka-Nora-zgin%C4%99%C5%82a-25-10-o-6tej-rano[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']To jest ta zaginiona sunia? Robic fb? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234126-Żyrardów-okolice-Aleja-Legionów-kto-tam-mieszka-Nora-zginęła-25-10-o-6tej-rano[/URL][/QUOTE]
Nie robić bo Norka się odnalazła ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ma ktoś pomysł z dt? Proszę bardzo. Może mi ktoś pomóc rozsyłać wątek?

W poniedziałek zgarnełam z ulicy jedną suczkę, ma jechać na pdt z niewielką ilościa deklaracji. Dla tej nie mam rozwiązania po sterylizacji. Ci ludzie moga ją karmić pod swoim płotem ale na podwórko nie mogą wziąć.

Pomóżcie prosze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']A miejsce w OS? To może lepsze niż bezdomność?[/QUOTE]
No właśnie, może warto spytać, Dziewczyny mają wielkie serca, choć psów ciągle dużo...
Może udałoby się uzbierać wspólnymi siłami na adopcję wirtualną suczki (chyba poniżej 100 zł).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...