Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

Ewu Jubu pytałam, niestety nie może w najbliższym czasie. Wyżej przedstawiona opcja chyba i tak będzie najlepsza i najtańsza.
Jakieś zwierzę w transporterze mogę zabrać ze sobą, więc może jesczcze coś się dołączy.

Nie wiem jak ten transport podzielić chyba na 2 wątki tzn po połowie dla tej suni i Sary, zeby się później nie pogubić. Sara nie ma deklaracji ale jest tam więcej jednorazowych wpłat (tzn deklaracji)

Link to comment
Share on other sites

Michelle wejdz na ten watek:)

W związku z tym, że staram się ogarniać oba wątki już nie wiem co na którym pisze odnośnie transportu. W każdym razie wyjazd w piątek. Ustalę z kierowcą czy do Jaagi a od Jaagi do michelle04 czy do LITUtosi i od niej do michelle. Napiszę do pati, że rezygnujemy z jej opcji.

[B]Nazwijmy jakoś tą suczkę!

[/B]Kopiując zdjęcia, żeby połapać się w folderach nazwałam jej zdjęcia Nora, jak ktoś ma inny lepszy pomysł do dawajcie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Michelle wejdz na ten watek:)

W związku z tym, że staram się ogarniać oba wątki już nie wiem co na którym pisze odnośnie transportu. W każdym razie wyjazd w piątek. Ustalę z kierowcą czy do Jaagi a od Jaagi do michelle04 czy do LITUtosi i od niej do michelle. Napiszę do pati, że rezygnujemy z jej opcji.

[B]Nazwijmy jakoś tą suczkę!

[/B]Kopiując zdjęcia, żeby połapać się w folderach nazwałam jej zdjęcia Nora, jak ktoś ma inny lepszy pomysł do dawajcie:)[/QUOTE]


Melduję się na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki katarzyno09!
Byłam dziś u weta, ale z Sarą i moim kotem, nie miałam jak zajrzec do Nory bo była w drugim pomieszczeniu.
Póki co niechętnie je, nie zbliża się blisko do człowieka, trzyma dystans. Tyle moge powiedzieć.

Jakby ktoś pomógł porozsyłać zaproszenia z prośbą o deklaracje będę wdzieczna

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Nora bez zmian, nadal mnie nienawidzi, warczy pokazuje zęby, boi się. Je bardzo mało, może jest obolała, nie wiem. Cały czas jest u weta, jest tam zimno, wyścielałam jej w transporterku i chyba cały czas w nim siedzi. Muszę jutro rano pojechać przed otwarciem i posprzątać i zamknać ją bo na czas kiedy przychodzą klienci nie może swobodnie wychodzić.
Martwi mnie jej wrogie nastawienie do człowieka.

Musimy uzbierać deklaracje chociaż jakieś bo nie wiem kiedy ona będzie do adopcji, kiedy otworzy się na człowieka. Mam nadzieję, że u michelle szybko to nastąpi. Jutro chciałabym, żeby wet ją zbadał i zastanawiam się nad szczepieniem, chociaż to za mało czasu od sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Dzisiaj Nora bez zmian, nadal mnie nienawidzi, warczy pokazuje zęby, boi się. Je bardzo mało, może jest obolała, nie wiem. Cały czas jest u weta, jest tam zimno, wyścielałam jej w transporterku i chyba cały czas w nim siedzi. Muszę jutro rano pojechać przed otwarciem i posprzątać i zamknać ją bo na czas kiedy przychodzą klienci nie może swobodnie wychodzić.
Martwi mnie jej wrogie nastawienie do człowieka.

Musimy uzbierać deklaracje chociaż jakieś bo nie wiem kiedy ona będzie do adopcji, kiedy otworzy się na człowieka. Mam nadzieję, że u michelle szybko to nastąpi. Jutro chciałabym, żeby wet ją zbadał i zastanawiam się nad szczepieniem, chociaż to za mało czasu od sterylizacji.[/QUOTE]

Rzeczywiście jej podejście do człowieka może budzić lęk, ale ona sama nie atakuje. Warczy, gdy to człowiek robi się "natarczywy". To raczej nie jest pies dziki. Widocznie za dużo złego doznała od ludzi, żeby tak się garnąć od razu do każdego. Myślę, że jak poświęci się jej trochę czasu, to za jakiś czas sama będzie domagać się uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...