Jump to content
Dogomania

Mała suczka wyrzucona w pobliżu rzeźni zgarnieta z ulicy! PROSIMY o DEKLARACJE!


Ania102

Recommended Posts

Ok to Sara. Poprzednia sunia którą trzymała koleżanka tez była Sara, poszła do domu i zmienili jej imię na Klara.
Agata się ucieszy z imienia:) Mam nadzieję, że wszystko tam ok. Musimy zorganizować transport do michaele. Zobaczę jak mała spisuje się w domu i jak chodzi na smyczy, sprawdzę na dzieci, koty itd i ruszymy z ogłoszeniami. Może akurat szybko znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agata się ucieszy, a i ja się cieszę...
Na fb jest ok, jedna Pani z Zabrza nawet chciała zaoferować domek, jednak jak Czaruś okazał się Sarunią zrezygnowała... ma w domu sunię nie tolerującą innych dziewczynek
Pytanie brzmiało:
gdzie on jest teraz- miejscowosc..
Moja odp:
Sarunia jest w Starachowicach
Psinka okazała się dziewczynką w wieku około 9 m-cy, najwyżej roczku:)
I dalej:
ojej! moja sunia)tez z ulicy nie toleruje suczek,juz probowalam ,nie dalo rady.....................

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że się cieszysz:) No z suczkami tak jest jedna moja leży z kotem na łóżku i warczy na 2 inne, które nawet nie mogą patrzeć w stronę łóżka a najmniejsza jest i tak rządzi! No ale u mnie wyjścia nie ma muszą się tolerować wzajemnie, chociaż często się kłócą. Jak miałam tymczasa to tak był ustawiany po kątach, że aż go żal czasami było.

Znajdziemy coś Sarci, najpierw troszkę ją poznamy:)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam teraz na DT już 3 miesiąc jamniorka, który przez ponad 8 tygodni nie mógł pogodzić się z tym, że mieszka z... kotem:mad:...hehehe...
A teraz nawet kładzie się obok Niego, żeby Mu cieplej było - ot i wszystko;)
Rezydent jamniorek przywitał Go bardzo przyjaźnie i bez problemu, jednak sunia miała problem bardzo długo... tolerowała, ale bez akceptacji, sama nawet się wycofała...
Teraz jest juz zdecydowanie lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']już bezpieczna dziewczynka. FB mi się blokuje jak udostepniam - pisze, że moje działanie wprowadza zamęt na serwerze:crazyeye: hehe - nie złe co:cool3:[/QUOTE]
No, całkiem niezły komunikat... hihihi...

[quote name='__Lara']To zbieramy na hotel u michelle04? [/QUOTE]
Pewnie tak, bo na fb nie ma żadnej konkretnej propozycji pomocy:(....
Ale mamy na wydarzeniu już 85 osób.... szkoda, że nic więcej za tym nie idzie...

Link to comment
Share on other sites

Zawiozłam małą na sterylizację. Zgłosiłam ją do [B]Fundacji [B]Tierschutzbund[/B] Zürich[/B], w moim województwie sterylizują m.in suki wiejskie i nie raz korzystałam z ICH pomocy.

Waga: 10,5 kg, wiek około 8 miesięcy.

Jak najbardziej zbieramy na hotelowanie u michaele04!

Nie wysikała się od wczoraj niestety, chyba tak ją trzyma stres. Po zbadaniu przez weta wszystko ok, po sedacji zrobiła koopę z robalami ( wczoraj dostała Zypiran) Nie rozmawiałam z koleżanką jaki jest limit czasu u niej na dt.
Bała się wejść do samochodu, w samochodzie niespokojna, wyglądała przez okno, Laleczka bała się , że ją pod las wywożę....:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Dzwoniłam do weta, po sterylizacji ok. Już się obudziła i łazi zachwiana po gabinecie. Wet wsadził ją do kenela.
Ropomacicze było...stan po cieczce, ale bez ciąży.[/QUOTE]
To sunia uratowana podwojnie to ropomacicze zle by sie dla niej skonczylo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Aniu jestem pod wrażeniem Twojej operatywności.niesamowita akcja, brawo:kciuki::klacz::klacz::klacz:[/QUOTE]

Ja też jestem pod wrażeniem - brawo !!!! Tym bardziej, że to było ropomacicze :o :o :o Rzeczywiście, to był los na loterii dla suni. Ja też poproszę o nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...