Jump to content
Dogomania

Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='AniaGucio'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]farmerka63[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20015734#post20015734"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Zdecydowałam po konsultacji z [B]Matką Przełożoną Malawaszką[/B]

[/QUOTE]Hehe, dobre ;)[/QUOTE]

Potwierdzam hahahah

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam, przepraszam... Malawaszko - ja naprawdę ni mom pretenchów , że ten gupi telefon milczy. W końcu zgłosiłam się na ochotnika do akcji ratunkowej hrabicza ,mając świadomość, że tymczasy czasem mogą trwać a trwać. Zasiu nie jest młodą, słodką i żywiołową samiczką - no to se siedzi, no nie ? ;)

Nie mam czasu na nowe foty - praca moja bardzo zajmująca jest, niestety lub stety. Ale za to Wam posprawozdawam pisemnie :

Zasiu pomału czyni postępy socjalizacyjne . Proces przebiega powoli, ale nawet Farmer zauważa, że Zasiu nie bulgocze już tak podczas drapanka . Mało tego - podstawia coraz chętniej łepek , a nawet UWAGA - ZACZEPIA ŁAPĄ ! Co jest ewenementem w wypadku Zacharego, bo on w ogóle jakby nie znał pojęcia [B]pieszczota[/B] . No cóż...skoro omal nie stracił życia po pieszczocie ostrym narzędziem , to co się dziwić :(

Dzisiaj wciągnęłam draba na kolana osobiste me - oczywiście obrzucił mnie stekiem wyzwisk w trakcie wciągania, ale zachęcony głaskami, mizianiem i drapaniem posiedział kilka chwil. Wcześniej - [B]absolutnie niemożliwe[/B] - natychmiast się był ewakuował lżąc i przeklinając na czym świat stoi.

Wreszcie sypia na posłaniach - rozmaitych, bo u nas to dobro ogólne.

I to są plusy, które mnie osobiście bardzo cieszą.

Apetyt mu nadal dopisuje . Niestety w kwestii oznaczania terenu tu i ówdzie bez zmian. I 10 spacerów dziennie nie pomaga. Uwziął się na te schody...i umywalkową nogę... i żeliwny stolik i szlus. Mogę się zaścierać na amen. Taki zaraz mały.

Jak nastaną jakieś sprzyjające warunki atmosferyczne, to Wam nakręcę filmik - żebyście zobaczyły, jak Zasiu sobie chyżo pomyka - i to kolejny wielki plus, biorąc pod uwagę apatycznego brudaska, którego musiałam nieść na rękach do pociągu , bo nie był w stanie pokonać jednego schodka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']
Dzisiaj wciągnęłam draba na kolana osobiste me - oczywiście obrzucił mnie stekiem wyzwisk w trakcie wciągania, ale zachęcony głaskami, mizianiem i drapaniem posiedział kilka chwil. Wcześniej - [B]absolutnie niemożliwe[/B] - natychmiast się był ewakuował lżąc i przeklinając na czym świat stoi.
[/QUOTE]

aaaaa on na pewno jest z tej samej rodziny co Furia :D ona na kolana się pcha, ale jak ją dźwigam to też mi ubliża :D potem jeszcze chwilę jak siedzi na kolanach, ale za chwilkę się kładzie i leży już spokojnie cała zadowolona :lol: gorzej bo Jarek wtedy nie może sięzbliżyć do mnie :shake:

[quote name='zerduszko']Może cos poprzestawiałaś :eviltong:[/QUOTE]

w telefonie???? no może może bo mam nowy jakiś i on jest chyba mądrzejszy ode mnie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...