Jump to content
Dogomania

Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='farmerka63']

Mimo, że staram się łotrzykowi dogadzać, to wciąż wyraża swoje niezadowolenie i warczy na mnie ponuro - nawet jak go drapię po pleckach . Pewnie mnie obwinia o wszystkie swoje niepowodzenia życiowe...

[/QUOTE]

ja tak tylko zupełnie pobocznie...

Moja kolezanka ze studiów miała/ma psa... dorosłego dużego, który warczał zawsze przy kontakcie z czowiekiem... Aga (kolezanka) tłumaczyła to tak, ze jak Dingo był mały to koeldzy brata sie mocno z nim draznili i tak juz mu zostało :roll:

Wszak własnie ja go drapie a on warczy, przytula sie i warczy... i to tak nisko dudnią maskara wrazenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']my się zastanawiamy czy z Furią się tak ktoś nie drażnił bo to też taka potworzyca...[/QUOTE]

Emm...niekoniecznie. Z moim Guciem nikt się nie drażnił, a też z niego wredota, tak samo jak psiak wilczego zewu. Kąpiel - masakra, strzyżenie - też masakra. Pocieszające jest to, że z wiekiem robi się łagodniejszy i bardziej przymilny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Emm...niekoniecznie. Z moim Guciem nikt się nie drażnił, a też z niego wredota, tak samo jak psiak wilczego zewu. Kąpiel - masakra, strzyżenie - też masakra. Pocieszające jest to, że z wiekiem robi się łagodniejszy i bardziej przymilny.[/QUOTE]

myślę,że Mordziastej coś się nie podobało to pokazywała zęby i ludź odpuszczał,nie miała też pełnego zaufania do swego ludzia i teraz tak jest,dziwnie że nie wszystkie czynności budzą sprzeciw: strzyżenie maszynką,nożyczkami(tylko nie łap),czesanie brody jest bezproblemowe

Link to comment
Share on other sites

Noo, właśnie chciałam prosić Malawaszkę o zmianę kompromitującego tytułu, bo jak Zasiu przeczyta [B]"STARUSZECZEK"[/B] to nie będzie zadowolony... :evil_lol: A co jak co, ale [B]NIEZADOWOLENIE[/B] hrabia Zachary wyraża w całkiem czytelny sposób ;)

Mały biega całkiem chyżo - orientuje się już w terenie tak dobrze, że wada wzroku jest nieomal niezauważalna. Nie wiem, czy to kwestia węchowych punktów orientacyjnych, czy po prostu całkiem nieźle widzi. Słabeusz, który nie mógł samodzielnie pokonać schodów odszedł w niepamięć.

Warczy na resztę stada broniąc dostępu do opiekunki, czyli do mojej skromnej osoby. Całe szczęście stado kulturalnie odpuszcza - chyba nie ma co zadzierać ze scyzorykiem ;)

Legowisk mamy wystarczającą ilość, mimo to Zaszek nadal śpi wprost na podłodze. Czy on nie miał własnego łóżeczka???

Jak się uda czasowo ogarnąć, to pojedziemy jutro na szczepienie. Umówimy się przy okazji na kastrację . Zaraz go wykąpię po raz kolejny - brodę ma nadal niedomytą i postrzępioną - jak mały bezdomniak .

Link to comment
Share on other sites

co wy zrobiłyście ze starym, niedolężnym, niewidzącym i nie chcącym już żyć psem!:):) to ile on ma lat???? bo jak mi powiecie, ze 2 to normalnie dam sobie w łeb!!!

co do wieku...ostatnio trafiła pewna kundliczka do schronu...oceniona została na 2-4 max...zglosił się własciciel - wiecie ile suczyna miala? 12!!!! ...mieliśmy też psa, który miał 21 lat!!! i jak odnalazł go wlaściciel to tak odżył, że skakał, wariował - szok!:) a my myśleliśmy, ze pies już 1 nogą za TM, bo nie jadl, nie pił, tylko leżał i czekał na śmierć:(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Zachu przed chwila wrócił od weta - dał się łaskawie zaszczepić p/chorobom wirusowym i wściekliźnie.

Przytył 0,5 kg - teraz waży 7,5 :) Kawał psa ;)

Umówił się także na kastrację za tydzień.

Zostawiliśmy dzisiaj w lecznicy równe 60 zł - służę paragonem jakby co. Stosowne wpisy i wklejki w książeczce oczywiście są .

Link to comment
Share on other sites

Wet tłumaczył ,ale tak...[B]oględnie[/B] , kładąc nacisk na zbawienne skutki zabiegu na działanie prostaty , tudzież efekt wychowawczy ( Panu Hrabiemu zdarza się oznaczyć to i owo w domu ... ).

Zachary słabo słyszy, więc kiwał tyko głową pozostając, jak mniemam, w błogiej nieświadomości - może go nie będziemy uświadamiać ?

...Wiecie : "Po co babcię denerwować ? Niech się babcia cieszy " ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...