Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

oj noc jak z horroru .maksik zagonił moją mamę o 21 do łóżka ja szłam spać o 23 od 22,30 zaczął tuptać biegał po schodach po pokojach od mamy do taty do mnie a Aleks za nim :shake: i tak to trwało do 6 rano. Z piętra na parter , z łóżka na dwór z posłanka na fotel tapczan łóżko .Pchła była nie do opanowania. Lecz mimo całych podróży nie miał problemów z oddychaniem .

Link to comment
Share on other sites

lekarz wie zdarza mu się to teraz coraz rzadziej z reguły jeżeli ma wymiotować .Tym razem ani wymioty brzuszek miękki , siku tylko dla znaczenia terenu , serduszko miarowe , ja odniosłam wrażenie ,że leki pomogły i Maksiu tryskał energią .
Nasza noc przypominała Benny Hill show jak wszyscy gonili się po schodach .Nawet w nocy jeść chciał choć kolacje zjadł obfitą i jeszcze był deser .
Serduszko teraz miarowe i nie wali tak jak dwa poprzednie dni .rano czyli o 7 był spacer i apetyt dopisuję teraz w sweterku siedzi w słoneczku .

Link to comment
Share on other sites

Coś chyba z pogodą może też mieć związek, bo Ferka od kilku dni też urządza spacery po mieszkaniu, ale dopiero jak ja położę się spać. I pinda lata , budzi Harego, ten na nią warczy , całe kino, a ja chodzę spać ca. 2-ga - 3-cia w nocy. Godzina nie wyjęta , dopiero jak krzyknę - dosyć :motz:, proszę iść spać to melduje się w legowisku i zasypia . Nie wiem o co chodzi, ona boi się burzy, a pogoda cały czas taka jakby miało zaraz rozpętać sie burzysko.:shake: I ten stan może jej się udziela. Mam sąsiadkę, która powiedziała do mnie, że czuje się nieswojo, bo jest zamknięte niebo (chyba chodzi o niski pułap chmur) i być może obie "to" mają ? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Coś chyba z pogodą może też mieć związek, bo Ferka od kilku dni też urządza spacery po mieszkaniu, ale dopiero jak ja położę się spać. I pinda lata , budzi Harego, ten na nią warczy , całe kino, a ja chodzę spać ca. 2-ga - 3-cia w nocy. Godzina nie wyjęta , dopiero jak krzyknę - dosyć :motz:, proszę iść spać to melduje się w legowisku i zasypia . Nie wiem o co chodzi, ona boi się burzy, a pogoda cały czas taka jakby miało zaraz rozpętać sie burzysko.:shake: I ten stan może jej się udziela. Mam sąsiadkę, która powiedziała do mnie, że czuje się nieswojo, bo jest zamknięte niebo (chyba chodzi o niski pułap chmur) i być może obie "to" mają ? :niewiem:[/QUOTE]... coś w tym jest! Jaśka dzisiaj w nocy i wczoraj chyba też tuptała! zresztą ja też .... czuję się... jakbym się z pociągiem zderzyła... do d... :errrr: chodzę na fizykoterapię a dzisiaj nie mogłam z łóżka się podnieść rano! ...

Link to comment
Share on other sites

my mieliśmy średnią noc trochę tuptania, wczoraj byliśmy na badaniach tak ze spokojem i konsultacji kazali być gotowi na najgorsze Maksiu ma bardzo słabe serduszko , skrajnie nie wydolne . Podane leki mu pomagają ale to tylko na krótką metę , przy poprawie mieliśmy odstawić i niestety nie można zaraz się dusi .Zapewniamy mu komfort na resztę dni oby było ich jak najwięcej

Link to comment
Share on other sites

u Maksia oprócz pobudzenia i dreptania na szczęście nie ma innych oddziaływań , zmniejszyliśmy dawkę o połowę , lekarz kazał odstawić natychmiast jak stan ulegnie poprawie ale niestety wszystko wraca i lek najprawdopodobniej zostanie z nami do końca .

Link to comment
Share on other sites

... tak to jest z tymi pigułkami! ... że jednak nie każdy reaguje na nie tak samo:hmmmm:.... ale jak by nie patrzeć.... to są potrzebne! a w starszym wieku-musowo;) Aluś, ciesz się młodością i wcinaj michę! ... ile tylko dają ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...