Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

[B][COLOR=#0000ff]WAŻNE ZANIM ODDASZ PSA DO ADOPCJI ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM >>>>> [/COLOR][/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21/page57[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']Maksik odchodzi ......... ja nie wiem już co zrobić je jak wróbelek jest słaby na nic nie reaguję ani dotyk ani głos , jak go postawisz stoi jak położysz leży nie ma już w nim kompletnie życia ..................[/QUOTE]

[quote name='Mika31']jest źle ............... ale robimy wszystko co możliwe[/QUOTE]

przytulam, po prostu przytulam

Link to comment
Share on other sites

Maksik ma zapalenie płuc jest na antybiotykach , brak apetytu trochę tupta choć nóżki słabe .Doktor powiedział ,że od zapaści 2 lata temu żyję na kredyt i nie powinien tego przeżyć. Mamy się spodziewać w każdej chwili jak antybiotyki nie pomogą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Biedulek on jest taki kruchutki królewicz :shake: ta walka o każdy kęs łyk wody jes straszna :-([/QUOTE]
Tak, straszne to...

[quote name='Isadora7']zaglądam i przytulam z nadzieją...[/QUOTE]
I ja przytulam...

[quote name='JamniczaRodzina.']Trzymamy mocno kciuki i ślemy ciepłe mysli.[/QUOTE]
I my trzymamy kciukole i posyłamy najlepsze myśli...

Link to comment
Share on other sites

Z frontu Maksiowego zjadłem mniam domowa parówka i biszkopt z bitą śmietaną , psia karma do du... jest , dałem sobie całować szyjkę i miziać i pogoniłem kota
wszelkie plotki o moi przedwczesnym zejściu są naciągane
mam zamiar dożyć 100
Maksymilian

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']Z frontu Maksiowego zjadłem mniam domowa parówka i biszkopt z bitą śmietaną , psia karma do du... jest , dałem sobie całować szyjkę i miziać i pogoniłem kota
wszelkie plotki o moi przedwczesnym zejściu są naciągane
mam zamiar dożyć 100
Maksymilian[/QUOTE]

Noo Maksymilianie - i tak trzymaj!!!!

Link to comment
Share on other sites

cieszy rano jest niemrawy aż dostanie leki i trochę zje (tabletki nadal wciskamy) ale potem apetyt i chęć do życia wraca ,jest kruchy i chudziutki ale ma w sobie życie , szczeka na koty , nawet się bawi misiem czego dawno nie robił

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...