Jump to content
Dogomania

Fenris w DS - wszystkim ogromnie dziękujemy za wsparcie finansowe i pomoc!


Istar19

Recommended Posts

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Istar19']a ja mam zdjęcie na telefonie Fenrisa w satelicie - znaczy w kołnierzu ..on nawet w nim się śmieje :D

jak uporam się z obiadem to poszukam kabla żeby zgrać i wstawić tutaj :)

kołnierz Fen dostał w schronisku

tak się cieszę że on już bezpieczny! i że z rezydentami się dogadał , zuch chłopak :D[/QUOTE]

Ja aż sobie podskoczyłam z radości oczywiście :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gvXvEDXR9HU/ULzZcbisG6I/AAAAAAAAEAk/ozCqvahw0VE/s640/WP_000440.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mW1iJQOmaqE/ULzZt4kd0FI/AAAAAAAAEA8/J7EgINlZn1k/s640/WP_000443.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3vy7T4NOxXg/ULzaGfuRZhI/AAAAAAAAEBc/bu6lYrHm2fA/s640/WP_000447.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Info od Basi, aż się chce śpiewać z radości!!!!


"Cześć Bożenko.

Fenris też macha do Ciebie łapką.

Jutro jedziemy do weta, przy okazji zrobią mu zastrzyk, jeżeli będzie je brał nadal to będę mu robiła sama w domu.

Oczka o niebo lepsze, troszkę zmodyfikowałam leczenie, oczy przemywam mu Srebrem koloidalnym, zamiast Borasolu. Robię mu też przymoczki z tego leku.

Fernis to bardzo cierpliwy i dobry pies. Podczas tych zabiegów nie wykazuje żadnej agresji, jak chce mi powiedzieć ,,daj mi już spokój ", to wstaje i przechodzi w inne miejsce.

Do pielęgnacji tych oczu stosuję płatki kosmetyczne, wiem że nie są one jałowe, ale za to o wiele delikatniejsze.

Wczoraj ten naskórek podkrwawiał, dziś jest suchy blado-różowy.

Wszystkie pozostałe leki zjadł ze ,,swojską tarnowską "."

Link to comment
Share on other sites

tak się cieszę, że Fen jest takim aniołem - kto by pomyślał, że nasz kochany maruda tak szybko przywyknie do miejsca, ludzi ...tak jakby od zawsze tam był :cool3:

ja dziś od 5 rano poza domem, dobrze wrócić i przeczytać takie informacje :D

Fakt, Fen tym borasolem oczy miał przemyte tylko raz - więc mam nadzieje że mu nic nie zaszkodzi, pani Basia pewnie wie co robi. ale dobrze wiedzieć na przyszłość :) trzeba się wystrzegać złych związków ..:diabloti:
a Fenowi bardzo pewnie pomaga w zdrowieniu ciepło i ten fakt, że człowiek jest obok....plus już nie babra sobie w tych oczach ^^kołnierz robi swoje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Maciaszku jutro zadzwonię do Pani Basi i spytam czy może być jej numer na stronie, dziś wyleciało mi z głowy :( a teraz za późno by dzwonić. Do wieczora tez napisze nowy tekst - postaram się rano, ale nie wiem o której wstanę - nie dosypiam ostatnio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...