Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='maniusia']tak pani stwerdziła że czucia ma ;) jutro RTG z Wojtkiem i dalsze diagnozowanie maluszek dostał 3 zastrzyki jak na razie, jest bardzo radosnym i silnym spem ma w sobie ogromną wolę walki, nie umiem jeszcze wstawiać zdjęć więc jeśli ktoś podeśle e-maila to chętnie wyśle i udostępni fotki tutaj[/QUOTE]
Wspaniale( tfu, tfu:))

Link to comment
Share on other sites

No to teraz powinno być już coraz lepiej :kciuki:

Nie wiedziałam, że mam dobrą lecznicę stosunkowo blisko siebie :hmmmm: Muszę ją zlokalizować. Kogoś w niej polecacie szczególnie? Zabiegi i poważniejsze operacje też?

[B]Faith35[/B] nie dałoby się mniejszego banerka wykonać? Ten nie chce mi się zmieścić z tym co mam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']wyślij mi Sandra to wstawię :)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Dzięki Natalko:)
Trochę biegam i jeszcze przez godzinę będę poza netem,
jak coś zawsze można do mnie też wysłać
[email][email protected][/email]

[quote name='ewu'][SIZE=4][B]Wojtusiu dziękuję[/B][/SIZE]:buzi::buzi:[/QUOTE]
Basiu:)
tak jak Małgosię (Rudzie):) ...udusze;)
Sprawcą wszystkiego jest Sandra:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Sandra do 14-tej to wystarczająco długo. RTG cyfrowe trzeba pilnie zrobić[/B] , Wojtuś pisał,że jutro idziecie a potem z wynikami na Majora.
[B]Justa nie jest weterynarzem i odkładanie RTG do poniedziałku nie posłuży Rubikowi[/B]:shake: tym bardziej,że nie wiadomo czy w Tychach można zrobić dobrą diagnostykę...
[B]Nie możemy wszystkiego zwalić na Justę.......[/B]
[B]Zróbmy tak , jak było zaplanowane: jutro RTG i na Majora a w niedzielę Rubik wyjedzie do Justy[/B].Jeśli AniaB nie będzie jechała - ja go zawiozę.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']dobrze myślę że moja spanielka jakoś się przyzwyczai bo jak na razie to ciężko :([/QUOTE]
Spanielka wytrzyma do niedzieli;) a Ty pilnuj żeby Rubikowi nie zrobiła krzywdy.
Jesteście umówieni z Wojtusiem na jutro w sprawie RTG?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']no jest taki plan z przewiezieniem suni milki z krk do katowic w niedziele.. Nie wiem jeszcze kto pojedzie - jesli ja to moge malego do tychow zawiezc.. Ewentualnie w poniedzialek rano, tylko ze ktos musialby go ode mnie odebrac z samego rana, bo ja jade do pracy - pracuje kolo fiata na Oswiecimskiej, ale moge podjechac pod browar w razie czego..[/QUOTE]

[quote name='ewu'][B]To byłoby super. Podaj mi na pw swój numer telefonu a ja się skontaktuję z Justą i wszystko zorganizujemy.
[/B][/QUOTE]
Aniu dzięki:)
Ewu to myślę razem z Tobą co ustalisz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Spanielka wytrzyma do niedzieli;) a Ty pilnuj żeby Rubikowi nie zrobiła krzywdy.
Jesteście umówieni z Wojtusiem na jutro w sprawie RTG?[/QUOTE]
Tak tak jutro jedziemy do Dr Ficka na Białoprądnicką, potem na Majora bo Panie Dr zapraszały z wynikiem RTG:)
Masz Ewu rację - co można zrobić to zrobimy tu w Krakowie, gdyby się coś przeciągnęło z RTG to podjedziemy na Sanocką, spytam kto ma dyżur po 13.00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Tak tak jutro jedziemy do Dr Ficka na Białoprądnicką, potem na Majora bo Panie Dr zapraszały z wynikiem RTG:)
Masz Ewu rację - co można zrobić to zrobimy tu w Krakowie, gdyby się coś przeciągnęło z RTG to podjedziemy na Sanocką, spytam kto ma dyżur po 13.00[/QUOTE]
Wspaniale, dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Ufff ufff ufff jak się strasznie cieszę że się udało .
Dobrze że płakać Sandro na zawołanie potrafisz i wypłakałaś u Mamy wyjazd po malucha :)
Taka umiejętnosć jest bardzo cenna póki się jest zależnym od rodziców ;)

Multicytat mi nie działa , a tego nei mogę puścić płazem Wojtusiowi ;)

[B]Basiu:smile:
tak jak Małgosię (Rudzie):smile: ...udusze;-)
Sprawcą wszystkiego jest Sandra:smile:[/B]

Wojtuś bardzo proszę o nie duszenie :diabloti: , kto zakładki będzie Wam lepił ;)


[quote name='ewu']Musi:):) Rubiczku będziesz jeszcze biegał:)[/QUOTE]

Ale Sandra pisze że on już biega :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...