Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='Rudzia-Bianca']Ufff ufff ufff jak się strasznie cieszę że się udało .
Dobrze że płakać Sandro na zawołanie potrafisz i wypłakałaś u Mamy wyjazd po malucha :)
Taka umiejętnosć jest bardzo cenna póki się jest zależnym od rodziców ;)

Multicytat mi nie działa , a tego nei mogę puścić płazem Wojtusiowi ;)

[B]Basiu:smile:
tak jak Małgosię (Rudzie):smile: ...udusze;-)
Sprawcą wszystkiego jest Sandra:smile:[/B]

Wojtuś bardzo proszę o nie duszenie :diabloti: , kto zakładki będzie Wam lepił ;)




Ale Sandra pisze że on już biega :evil_lol:[/QUOTE]
Ja też mam być uduszona:) Wojtusiu nie duś , co moja menażeria pocznie beze mnie:Dog_run::dog::krolik:

Link to comment
Share on other sites

Poznałam dziś z Ikusią Rubika

Gdy pani doktor nam powiedziała, że przyjedzie - czekałyśmy :), bo już jego historię pokrótce znamy.

Gabinet na Majora kiedyś będzie najbardziej znanym dla bezdomniaków gabinetem w Krakowie
Cały olkuski wątek tam przyjeżdża, do tego wiele piesiów z okolic Krakowa (nawet takich okolic 45-50 km od miasta),
Panie doktor mają wielkie serca dla "naszych" podopiecznych.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam jeszcze do Malucha:)

Małgosiu jak nie duszenie..... no to.. buziak dla Ciebie :)
i dla Was Kochani tu obecnych :), którzy za Rubika kciuki trzymają tak mocno;)

[B]Edit:[/B] Basiu już nie duszę ale.... buziaki rozdaję:)

Edited by wojtuś
dopisanie Edit
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Poznałam dziś z Ikusią Rubika

Gdy pani doktor nam powiedziała, że przyjedzie - czekałyśmy :), bo już jego historię pokrótce znamy.

Gabinet na Majora kiedyś będzie najbardziej znanym dla bezdomniaków gabinetem w Krakowie
Cały olkuski wątek tam przyjeżdża, do tego wiele piesiów z okolic Krakowa (nawet takich okolic 45-50 km od miasta),
Panie doktor mają wielkie serca dla "naszych" podopiecznych.[/QUOTE]
Super ,że są tacy weterynarze:)

Link to comment
Share on other sites

Pisałam wczoraj na pw do AniB , która proponowała transport. Byłoby lepiej dla Rubika jechać autem a nie pociągami z przesiadkami. Na razie nie mam odpowiedzi.
[B]Jeśli Ania nie pojedzie, to jutro z rana wyruszę z Gliwic i ktoś będzie mi musiał dostarczyć pieska na dworzec PKP w Krakowie.Nie będę ganiać po Krakowie z psem w torbie....[/B]:)
[B]Gdyby ktoś jechał do Katowic to też byłoby super bo wtedy odebrałabym Rubika w Katowicach i powiozła do Justy do Tychów.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki i wujkowie przepraszam za spam na watki Rubika :oops::oops::oops: ale jej grozi schronisko :-(

[color=#FF0000][b]Pilnie szukam DT,DS dla amstafki oddanej z powodu alergii nowo narodzonego dziecka ( aktualnie jest teraz u mojej koleżanki na TDT ), ale jej sunia się z nią nie zgadza a ze tez ma tylko jeden pokój to obie sunie sa przywiązane na smyczy i jak któraś się odwiąże to może dojść do tragedii , błagam o pomoc !!![/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

Z Krakowa do Katowic jest zaledwie 80 km , czyli autem jakieś 50 minut jazdy.
Ciotki może ktoś jedzie? Byłoby najszybciej.
Czekam na wieści do wieczora. Wieczorem zadzwonię do Sandry i Justy i wszystko ustalę.
Proszę jednak o pomoc jeśli ktoś jedzie na tej trasie. Ja muszę dojechać z Gliwic do Krakowa.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Cioteczki i wujkowie przepraszam za spam na watki Rubika :oops::oops::oops: ale jej grozi schronisko :-(

[COLOR=#FF0000][B]Pilnie szukam DT,DS dla amstafki oddanej z powodu alergii nowo narodzonego dziecka ( aktualnie jest teraz u mojej koleżanki na TDT ), ale jej sunia się z nią nie zgadza a ze tez ma tylko jeden pokój to obie sunie sa przywiązane na smyczy i jak któraś się odwiąże to może dojść do tragedii , błagam o pomoc !!![/B][/COLOR][/QUOTE]
[B]Ciotka napisz na forum amstafów.[/B][B] Fundacja AST[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

RTG wykazało wszkodzenie 13 kręgu piersiowego i 1 biodrowego, ma też problem z prawą łapką w której jest czucie ale jest bardzo wiotka nadaje się do operacji dostał znowu 3 zastrzyki w tym jeden ze sterydami liczymy że kręgi się rozluźnią i nie będą powodowały ucisku, Gabinet nasze zwierzaki za sponsorował Rubikowi dzisiejszą i wczorajszą wizytę oraz wszystkie koszty zastrzyków, Wojtek zapłacił za RTG przepraszam ze się nie odzywałam ale laptop odmówił posłuszeństwa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']W niedzielę ma jechać z Krakowa do Katowic sunia z tego wątku, może wspólnie udałoby się jakoś transport zorganizować ...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc?p=19701917#post19701917[/URL][/QUOTE]

Patia jedzie z nasza sunia w niedziele do Katowic, bedzie na 21-ą. Moze zabrac chlopczyka, tylko ktos musialby go odebrac. AniaB jedzie do Tychow w poniedzialek rano (o 7 maluszek musialby byc przywieziony na Ruczaj). W inne dni w tygodniu Ania rowniez moglaby go zawiezc (kwestia ustalenia), jednak musialaby go miec o 7 rano. Dziewczyny sa gotowe pomoc na 100%, ale nie maja aktualnie dostepu do internetu, wiec jesli zdecydujecie sie przekazac chlopaka wysle nr do nich na PW

Mam nadzieje, ze nie zamieszalam za bardzo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Patia jedzie z nasza sunia w niedziele do Katowic, bedzie na 21-ą. Moze zabrac chlopczyka, tylko ktos musialby go odebrac. AniaB jedzie do Tychow w poniedzialek rano (o 7 maluszek musialby byc przywieziony na Ruczaj). W inne dni w tygodniu Ania rowniez moglaby go zawiezc (kwestia ustalenia), jednak musialaby go miec o 7 rano. Dziewczyny sa gotowe pomoc na 100%, ale nie maja aktualnie dostepu do internetu, wiec jesli zdecydujecie sie przekazac chlopaka wysle nr do nich na PW

Mam nadzieje, ze nie zamieszalam za bardzo;)[/QUOTE]
Dzięki Agatko za pomoc :loveu:

Kochani ze względu na kontynuację diagnostyki u Rubika, leczenie, kontrolne RTG
i zbliżającą się operację Justy-
na razie podjęliśmy decyzję, że Rubik nie pojedzie do Tychów na DT,
dzięki Justa i zwierzaki za chęć pomocy dla Malucha:)

[B]Szukamy dla Rubika innego DT - najlepiej w Krakowie lub niedaleko od Krakowa.
Prosimy Wszystkich o pomoc w znalezieniu DT dla szczeniaka.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Dzięki Agatko za pomoc :loveu:

Kochani ze względu na kontynuację diagnostyki u Rubika, leczenie, kontrolne RTG
i zbliżającą się operację Justy-
na razie podjęliśmy decyzję, że Rubik nie pojedzie do Tychów na DT,
dzięki Justa i zwierzaki za chęć pomocy dla Malucha:)

[B]Szukamy dla Rubika innego DT - najlepiej w Krakowie lub niedaleko od Krakowa.
Prosimy Wszystkich o pomoc w znalezieniu DT dla szczeniaka.
[/B][/QUOTE]

OK, nie narzucam się , życzę powodzenia , mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje ....

Link to comment
Share on other sites

jak tylko Olus z tego watku znajdzie dom Rubik moze "wskakiwac" na jego miejsce
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232089-OLEK-i-ALEX-dwa-9-tyg-cudne-SZCZENIAKI-z-lasu-CZEKAJ%C4%84-NA-DOMY-Krk"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232089-OLEK-i-ALEX-dwa-9-tyg-cudne-SZCZENIAKI-z-lasu-CZEKAJ%C4%84-NA-DOMY-Krk[/URL]-
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/664/img6082j.jpg[/IMG]

Moze ktos przygarnie Rubika tylko na jakis czas? Chyba (poki co) latwiej bedzie znalezc Olkowi dom

Link to comment
Share on other sites

Od poniedziałku do maks soboty do godz. 16.00 bardzo bardzo awaryjnie Rubik mógłby zostać przechowany w gabinecie naszych pań dr , jednak od razu napiszę żeby nie było wątpliwości a potem kłopotów - w nocy nie ma tam opiekuna od 19 /20 -9 rano . Nie wiem czy stan Rubika jest taki że mógłby zostawać sam na noc .
Tylko czy ktoś może go przywieźć do Myślenic ? Ja kończę o 16 zanim dojadę do Krakowa i wrócę z Rubikiem panie dr będą zamykać gabinet , a lepiej by było żeby trafił tam nie od razu do kenela na noc .
A i w niedzielę gabinet zamknięty stąd możliwość pobytu Rubika do soboty .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...