Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='maniusia']Piesek jest w dziewieciolach wies za krakowem ok 15km za miechowem. dzis jade po niego z mama moja pani weterynarz napewno pozwoli mi splacic leczenie w pozniejszym terminie moi rodzice pewnie sie dolorza ale napewno nie dadza rady sfinansowac calego leczenia. justynka mam nadzieje ze uda sie przywiesc go do niedzieli do ciebie ja nie mam ani prawa jazdy ani samochodu wiec bardzo kiepsko. odbiore tez jego karte i zdjecie retgenowskie od pani weterynarz ze slomnik bede na bierzaco informowac. Mam sie troche denerwuje bo twierdzi ze nikt mu nie pomorze i bedziemy zmuszone go uspac ale ja jej na to nie pozwole widze ze jest duzy odzew i mam nadzieje ze ktos sie znajdzie ba zastepstwo od 22 za justynke podaje swoj nr telefonu w razie jak bym dlugo nie odpisywala 510981465[/QUOTE]
Wszystko przecież jest napisane na wątku.Jest zastępstwo, robimy bazarek, zbieramy kasę, mamy transport.[B] Nie nam Mama zaufa[/B]. Podziękuj Mamusi za dotychczasową pomoc dla piesia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Musimy cos zorganizowac bo moja mama jest na mnie troche zla o to wszystko. Oczywiscie ze zaprowadze go do wererynarza ale mam nadzieje ze ktos mnie wspomoze finansowo bo sam nie dam rady a mama sie odciela od sprawy. rozmawialam z justynka jestem z nia w kontakcie obecnie szukamy transportu[/QUOTE]
[B]Przecież napisałam tłustym drukiem ,że jak trzeba , to go zawiozę do Justy do Tychów.
Jutro jestem do dyspozycji.
Chyba ,że piesio pojedzie z tą sunią o, której wspominano na wątku.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']no jest taki plan z przewiezieniem suni milki z krk do katowic w niedziele.. Nie wiem jeszcze kto pojedzie - jesli ja to moge malego do tychow zawiezc.. Ewentualnie w poniedzialek rano, tylko ze ktos musialby go ode mnie odebrac z samego rana, bo ja jade do pracy - pracuje kolo fiata na Oswiecimskiej, ale moge podjechac pod browar w razie czego..[/QUOTE]
[B]To byłoby super. Podaj mi na pw swój numer telefonu a ja się skontaktuję z Justą i wszystko zorganizujemy.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

obawiam się że nie uzyskam jego karty od weterynarza ze słomnik który niby pracuje do 18 dzwonię o 14 a tam już odbiera jakiś dziwny pan który nie udzieli mi informacji, wyjazd się opóźnił jadę po niego dopiero teraz jak wrócę idę do weterynaża odrazu będę prosić o wydłużenie terminu wpłaty, nie wiem czemu ale mama jest bardzo zła na mnie i bardzo się denerwuje płaczem przekonała ją do wyjazdu dopiero teraz będę was informować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']obawiam się że nie uzyskam jego karty od weterynarza ze słomnik który niby pracuje do 18 dzwonię o 14 a tam już odbiera jakiś dziwny pan który nie udzieli mi informacji, wyjazd się opóźnił jadę po niego dopiero teraz jak wrócę idę do weterynaża odrazu będę prosić o wydłużenie terminu wpłaty, nie wiem czemu ale mama jest bardzo zła na mnie i bardzo się denerwuje płaczem przekonała ją do wyjazdu dopiero teraz będę was informować[/QUOTE]
Dziękujemy,że walczysz.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALIŻOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu!!!-Inaczej-zostanie-UŚPIONY"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg339/scaled.php?server=339&filename=rubi.png&res=landing[/IMG][/URL]

Witam. Podlinkowałam banerek. Postaram się śledzić wątek malucha. Może będę mogła wspomóc jakimś bazarkiem w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALIŻOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu!!!-Inaczej-zostanie-UŚPIONY"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg339/scaled.php?server=339&filename=rubi.png&res=landing[/IMG][/URL]

Witam. Podlinkowałam banerek. Postaram się śledzić wątek malucha. Może będę mogła wspomóc jakimś bazarkiem w przyszłości.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy , bazarki będą niezbędne. Zostań z nami i Rubikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']O jak to dobrze,że mały znalazł opiekę w Tychach,stamtąt to już tylko rzut beretem do Pani Halinki Markiewicz,rehabilitantki i znakomitego doktora Fabisza.Jeszcze mocniej zaciskam kciuki:ghost_2:[/QUOTE]
Dzięki ogromne za wiadomość:)
[quote name='ewu']Wojtusiu jutro drinknę bo rozumiem ,że wet dopiero jutro[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Czyli dzisiaj maluszek nie będzie u weta?[/QUOTE]

[quote name='ewu']Ja już niczego nie rozumiem. Myślałam ,że dzisiaj będzie diagnostyka ale odbiór pieska bardzo się przesuwa w czasie...:([/QUOTE]

[quote name='Avaloth']Ale Sandra pisała przecież, że jak tylko go odbierze jedzie z nim do weta. A jutro jedzie z wojtusiem na prześwietlenie. Więc nawet jeśli na razie braknie dokumentacji ze Słomnik, nic nie powinno się opóźnić.[/QUOTE]
Już po wizycie:)
Właśnie rozmawiałem z Sandrą:loveu: nie jest tak źle z Rubikiem, ma czucie:)
Jutro RTG cyfrowy i wracamy jeszcze raz z wynikami na Majora:)

Sandra już pisze:)

Link to comment
Share on other sites

tak pani stwerdziła że czucia ma ;) jutro RTG z Wojtkiem i dalsze diagnozowanie maluszek dostał 3 zastrzyki jak na razie, jest bardzo radosnym i silnym spem ma w sobie ogromną wolę walki, nie umiem jeszcze wstawiać zdjęć więc jeśli ktoś podeśle e-maila to chętnie wyśle i udostępni fotki tutaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...