Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='wojtuś']Jestem ewu, i na FCB też, też myslę jak Ulv i elik - diagnostyka malucha teraz najważniejsza, i gdzie dokładnie jest Rubik,
35 km od Krakowa, może Sandra mogłaby go zabrać do klikniki - gdzie byłoby najbliżej, Kraków... Myślenice....
Na DT i DS to nie mam Kochani pomysłu...[/QUOTE]
Dziękuję Wojtusiu, bądź z nami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jaki biedny okruszek :(.

Ale zawsze ma szanse na dom, - ja niedawno widziałam na moim osiedlu panią z pieskiem, na pierwszy rzut oka nie wiedziałam za bardzo o co chodzi , widziałam tylko smycz w jej jednej ręce i coś w drugiej i ona szła za nim dość szybko bo on też tak szybko sie poruszał, ale jak sie przyjrzałam to zobaczyłam że pani ma w drugiej ręce ... ręcznik który podtrzymuje tylną bezładną część psiaka. To był niesamowity widok! Również dlatego że było widać że ta pani to traktuje zupełnie naturalnie i że psiak porusza się też tak jakby zupełnie był zdrowy. Po prostu kochająca pani ze swoim czworonożnym pupilem na fajnym spacerze. I żadnemu z nich nie przeszkadzało to, że psiak ma niewładny tył czy też tylne łapki. Ogonek się tylko tak śmiesznie dyndał. Ale pani ledwo mogła za psiakiem nadążyć i było widać że psiakowi spacer sprawia przyjemność :).

Ja jedynie mogę na swojej stronce na fb umieścić jakiś apel w sprawie tego szczeniaczka , tylko co mam napisać.[/QUOTE]
Dziękuję, kochana jesteś. Może napisz to co jest na początku wątku.
Trzeba podkreślać,że grozi mu śmierć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow']dzięki Ewu, że zareagowalas na moje zaproszenie

i co z tym rentgenem? jest wynik?[/QUOTE]
Ewuniu rozsyłam gdzie mogę. Serce krwawi. Ja mam już za dużo zwierzaków ale dorzucę się do diagnostyki. [B]Gdyby był dt to kasę na leczenie znajdziemy choćby w piekle. Allegro cegiełkowe potrzebne. Zaproszę Selengę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie tu Sandra założyłam konto żeby móc być z wami na na bieżąco, o 16 będę prosić tatę żeby przywieść pieska do krakowa jeśli się uda zaprowadzę go do mojej osiedlowej pani weterynaż nie wiem czy kto zna gabinet przy ul. Majora [URL]http://www.naszezwierzaki.net/[/URL] mam nadzieję że rodzice będą tak dobrzy i pokryją kosztu diagnostyki będę informować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Witajcie tu Sandra założyłam konto żeby móc być z wami na na bieżąco, o 16 będę prosić tatę żeby przywieść pieska do krakowa jeśli się uda zaprowadzę go do mojej osiedlowej pani weterynaż nie wiem czy kto zna gabinet przy ul. Majora [URL]http://www.naszezwierzaki.net/[/URL] mam nadzieję że rodzice będą tak dobrzy i pokryją kosztu diagnostyki będę informować[/QUOTE]
Witaj Sandro, znamy ten Gabinet- bardzo dobry, tam są leczone m.in. pieski wyciągane z Olkusza, mają na pewno w gabinecie USG,
piesek może tam też zostać na obserwacji, będziemy czekać na informację.., nie wiem jak z RTG, gdyby była potrzeba konsultacji to jeszcze lecznica Krakvetu na Sanockiej 3, ma pełną diagnostykę (Rentgen cyfrowy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Ja myślę, że już powinno się myśleć nad bazarkiem dla szczeniora...
Kasa będzie potrzebna i to nie mała, a rodzice Sandry będą jechać z psiakiem do weta...[/QUOTE]

Przyślę fanty, zbiorę u znajomych:)
Tylko kto zrobi bazarek???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Witajcie tu Sandra założyłam konto żeby móc być z wami na na bieżąco, o 16 będę prosić tatę żeby przywieść pieska do krakowa jeśli się uda zaprowadzę go do mojej osiedlowej pani weterynarz nie wiem czy kto zna gabinet przy ul. Majora [URL]http://www.naszezwierzaki.net/[/URL] mam nadzieję że rodzice będą tak dobrzy i pokryją kosztu diagnostyki będę informować[/QUOTE]

Majora jak najbardziej! Niedaleko, na Białoprądnickiej 23 lub 24 jest dobry (!) chirurg z pełną diagnostyką. Nowe cyfrowe rtg (ŚWIETNE ZDJĘCIA), trzeba zadzwonić przed zdjęciem, ponieważ mają drugi gabinet na Meiera (nie Majora) i nie zawsze doktor jest, a tylko on robi rtg. Tel 506-132-768 Jacek Ficek, gabinet Amicus

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie , zapisuje wątek, jakby co przedstawcie wetowi sytuację i poproście o możliwość odroczonego opłacenia diagnostyki, normalny wet zrozumie ...
Najważniejsze że maluch przyjedzie do Krakowa .
Trzymam kciuki i czekam na wieści z lecznicy .
Sandra może dałoby się żeby na jakiś czas maluch został u Ciebie żeby był czas na zorganizowanie czegoś .

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem na zaproszenie Ewu. Biedny szczeniaczek :(:(:( A ja bym go mogła wziąć na DT, ale 23 października ide na zabieg usunięcia żyły w nodze i bym musiała mieć kogoś od 22 pazdz, na kilka dni ...
I tak jak juz dziewczyny pisały wcześniej , ze musi mieć diagnostykę , a poza tym pies nawet sparaliżowany potrafi być szczęśliwy , jest teraz u mnie sparaliżowany młody kotek Bartuś to śmiga jak torpeda , tylko bardzo ważne czy szczeniaczek sika sam , czy bedzie go trzeba wyciskać , no a może to tylko obrzęk i wróci do formy , zreszta to juz wszystko jest napisane .... Szczeniaczku walcz !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']I ja jestem na zaproszenie Ewu. Biedny szczeniaczek :(:(:( A ja bym go mogła wziąć na DT, ale 23 października ide na zabieg usunięcia żyły w nodze i bym musiała mieć kogoś od 22 pazdz, na kilka dni ...
I tak jak juz dziewczyny pisały wcześniej , ze musi mieć diagnostykę , a poza tym pies nawet sparaliżowany potrafi być szczęśliwy , jest teraz u mnie sparaliżowany młody kotek Bartuś to śmiga jak torpeda , tylko bardzo ważne czy szczeniaczek sika sam , czy bedzie go trzeba wyciskać , no a może to tylko obrzęk i wróci do formy , zreszta to juz wszystko jest napisane .... Szczeniaczku walcz ![/QUOTE]
Jejku Cioteczka :), to na te parę dni znajdziemy zastępstwo. Dziękuję kochana ,że jesteś:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jejku Cioteczka :), to na te parę dni znajdziemy zastępstwo. Dziękuję kochana ,że jesteś:)[/QUOTE]

Było by mi bardzo i to bardzo żal aby takie małe psie dziecko miało by być z powodu braku dt zostać uśpione ...
A wiem że cuda w medycynie także psiej sie zdążają .
Mieszkam w Tychach , mój tel jesli byście chcieli skorzystać z dt 507 300 768

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...