Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

Ależ mała cholera z tego naszego Rubinia :D


Przepraszam za mini spamik, ale może ktoś ma ochotę na książeczkę na zimowe wieczory :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234383-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-SUPER-BAZAREK-DLA-DZIECI-I-DOROS%C5%81YCH!!!-Na-Heksia-do-25-11!!-ZAPRASZAMY[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie, znalazłam mega oswojonego i zaniedbanego kota pod pracą w Zabrzu, nie mam co z nim zrobić, a w schronie panuje choróbsko :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235980-Kotek-znaleziony-w-Zabrzu-nie-mam-gdzie-go-da%C4%87-%28-PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=19992015#post19992015[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam kolejną prośbę o pomoc dopiero uczę się poruszania po dogo a tym razem mam problem z moją Manią :(
nie chce zaśmiecać wątku ale może któraś z was będzie w stanie odesłać mnie we właściwe miejsce albo polecić jakąś konkretną osobę. mianowicie sunia zaczęła się dziwnie zachowywać jest leniwa, z innych piesków toleruje tylko suczkę mojego chłopaka, o psach nie ma mowy zaraz odgania je i podgryza, goni za rowerzystami i głośno ich obszczekuje, a ostatnio nawet nie pozwala zbliżać się do siebie moje młodszej siostrze nie wiem co jej się mogło stać proszę o pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Cioteczki mam kolejną prośbę o pomoc dopiero uczę się poruszania po dogo a tym razem mam problem z moją Manią :(
nie chce zaśmiecać wątku ale może któraś z was będzie w stanie odesłać mnie we właściwe miejsce albo polecić jakąś konkretną osobę. mianowicie sunia zaczęła się dziwnie zachowywać jest leniwa, z innych piesków toleruje tylko suczkę mojego chłopaka, o psach nie ma mowy zaraz odgania je i podgryza, goni za rowerzystami i głośno ich obszczekuje, a ostatnio nawet nie pozwala zbliżać się do siebie moje młodszej siostrze nie wiem co jej się mogło stać proszę o pomoc :([/QUOTE]

jest leniwa w domu? czyli co robi? ile ma lat?
to, że przestala lubić inne psy oprócz tych, ktore zna...to też nie jest nienormalne
rower - trzeba ją odwrażliwiać (a nie miala jakiegoś urazu ze strony roweru? niemiłych skojarzeń?)
od kiedy tak się zaczęła zachowywać? ona mieszka w domu czy na zewnątrz? jest wysterylizowana?

tu jest odpowiedni dzial: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/30-Wychowanie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']ma 1.5 roku podejżewam ze jak była z siostra na spacerze mógł ją potrącić rowerzysta ale cielesnych oznak nie było. mieszka w bloku w mieszkaniu trwa to jakieś 2 tyg nie jest sterylizowana[/QUOTE]
A kiedy mógł ją potrącić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']siostra się przyznała to było jakoś w wakacje nie wiem czemu teraz jej coś odbiło dziś jak siostra leżała na łóżku podbiegła do niej i ja ugryzła w ucho nic się jej nie stało ale nie powiem że mama się nie zdenerwowała[/QUOTE]

A może warto przejść się do weta? Może jest chora...


Jak Rubiś ? Nic nie spsocił nowego?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...