Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='savahna']Do urwisa zaglądam.Był filmik?Umykło mi???:oops:[/QUOTE]

No nie było ... czekam i czekam

dla umilenia czekania
zapraszam na bazarek dla Reksia pod moją opieką i psów pod opieką STOZ ZWIERZAK głownie Frajdy i Smerfika - zapraszam :smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235474-Papierowy-sklepi-Rudzi-hand-made-dla-Reksa-i-Zwierzaka-do-28-XI-ZAPRASZAM-OTWARTE?p=19953633#post19953633"][COLOR=#ff3366][B]PAPIEROWY SKLEPIK RUDZI OTWARTY KLIKNIJ I ZAKUPY ZRÓB :smile:[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']My chcemy filmik, my chcemy filmik;)[/QUOTE]

Wiem, że chcecie, mam ich trochę, ale nie bijcie - nie mam kiedy wgrać do kompa i wybrać co ciekawsze. Teraz też zaglądam na chwilę i idę pomęczyć jeszcze trochę Rubisia.
Rubik w piątek był pierwszy raz szczepiony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Wiem, że chcecie, mam ich trochę, ale nie bijcie - nie mam kiedy wgrać do kompa i wybrać co ciekawsze. Teraz też zaglądam na chwilę i idę pomęczyć jeszcze trochę Rubisia.
Rubik w piątek był pierwszy raz szczepiony.[/QUOTE]

W takich okolicznościach przyrody poczekamy cierpliwie, ważniejsze męczenie Rubika .

Link to comment
Share on other sites

Byłam, tylko tak mi muliło dogo po północy, że nie byłam w stanie nawet posta napisać :/
A to mała kochana cholera:loveu: Co tam, że większy, że silniejszy pozadzieram trochę z nim ;)
W ogóle jak pierwszy raz spotkałam Rubika, to myślałam, że pęknę ze śmiechu jak usłyszałam jego szczek, ale teraz tak jakby...ZMĘŻNIAŁ :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']Jakie nikogo? To on tak piska? Rusza coś więcej łapeczkami niż przedtem?[/QUOTE]

Piska piłeczka, którą na finał Rubik odebrał olbrzymom:). Rubik szczeka.
Czy rusza więcej łapkami? Nie staje na nich, staramy się pobudzić do pracy. Ćwiczymy w wodzie, na piłce. Łapiny ją masowane i rozciągane. Zmiany są choć minimalne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...