Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='andzia69']EwaB pokazywala mi dzisiaj filmiki na telefonie - mały kaleka ale cholera taka, że pełnosprawne psy mogłyby mu pozazdrościć!:) biedne inne psiaki Ewy, bo on je terroryzuje!!!

O Smerfiku na jego wątku - miala być operacja, ale nie było, bo nie chcial spać:( ostatnio takie bidy do nas trafiaja, że masakra:(:( tylko siąść i płakać oraz zastanawiać się czy warto je ratować...:( tu możecie zobaczyć dzisiejszą bidę:( [URL]http://img62.imageshack.us/img62/2853/img0097htf.jpg[/URL][/QUOTE]

o matko co z tą łapką ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Witajcie cioteczki może którejś z was obiło się coś o uszy o owczarku collie do adopcji. zdajemy sobie sprawę że pewnie nie ma szans na znalezienie takiego pieska ale chciałam spróbować, mój dobry przyjaciel który ma dom z dużym ogrodem i bardzo zależy mu na tej rasie poprosił mnie o pomoc w znalezieniu takiego pieska więc jeśli coś wiecie będę wdzięczna za wszelkie informacje :) buziaczki dla Rubisia[/QUOTE]

Napisz do [B]Lucyja[/B] na dogo i forum, które podawała Avaloth [URL="http://www.drlucy.pl"]www.drlucy.pl[/URL]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Witajcie cioteczki może którejś z was obiło się coś o uszy o owczarku collie do adopcji. zdajemy sobie sprawę że pewnie nie ma szans na znalezienie takiego pieska ale chciałam spróbować, mój dobry przyjaciel który ma dom z dużym ogrodem i bardzo zależy mu na tej rasie poprosił mnie o pomoc w znalezieniu takiego pieska więc jeśli coś wiecie będę wdzięczna za wszelkie informacje :) buziaczki dla Rubisia[/QUOTE]
A czy załozyliście wątek na "przygarnę psa"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Siedziała, siedziałam i myślałam jak nazwać to zachowanie Rubika i jak zobaczyłam post andzike, to stwierdziłam, że to jest to!! On po prostu Twoje psiaki ewab TERRORYZUJE ;)[/QUOTE]
Dkładnie tak. Już się przed nim chowają:mad:.

[quote name='ewu']Rubiś najsłodszy ze słodkich:)[/QUOTE]
Może chcesz chłopaka na parę dni? Ciekawe czy nie zmienisz zdania:p.

Rubik przeszedł samego siebie. To, że do tej pory zeżarł mi dwie pary butów (TZ mówi, że daję mu specjalnie, żeby mieć okazję do kupienia nowych) to pikuś. To, że jak ten mól, rozpoczął konsumpcję wełnianego dywanika, to pikuś. Ale dziś ten potwór odgryzł mi przewód zasilający od urządzenia parowego, które kupiły mi w prezencie moje osobiste dzieci, coby mi łatwiej było sprzątać po psach:placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dkładnie tak. Już się przed nim chowają:mad:.


Może chcesz chłopaka na parę dni? Ciekawe czy nie zmienisz zdania:p.

Rubik przeszedł samego siebie. To, że do tej pory zeżarł mi dwie pary butów (TZ mówi, że daję mu specjalnie, żeby mieć okazję do kupienia nowych) to pikuś. To, że jak ten mól, rozpoczął konsumpcję wełnianego dywanika, to pikuś. Ale dziś ten potwór odgryzł mi przewód zasilający od urządzenia parowego, które kupiły mi w prezencie moje osobiste dzieci, coby mi łatwiej było sprzątać po psach:placz:.[/QUOTE]
Dobrze, że malutki kaleki chłopczyk chociaż trochę radości czerpie z zabawy przewodami. Rubisiu malutki, ciocia ewabe ma jeszcze więcej zabawek dla niepełnosprawnych, zapewniam Cię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Dobrze, że malutki kaleki chłopczyk chociaż trochę radości czerpie z zabawy przewodami. Rubisiu malutki, ciocia ewabe ma jeszcze więcej zabawek dla niepełnosprawnych, zapewniam Cię:)[/QUOTE]

Tak Rubisiu, jak będziesz dalej się tak zachowywał, to oddam Cię Wegielkowej. Będzie serial o rudych czyli znalazł swój swego:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Ale dziś ten potwór odgryzł mi przewód zasilający od urządzenia parowego, które kupiły mi w prezencie moje osobiste dzieci, coby mi łatwiej było sprzątać po psach:placz:.[/QUOTE]
[quote name='wegielkowa']Dobrze, że malutki kaleki chłopczyk chociaż trochę radości czerpie z zabawy przewodami. Rubisiu malutki, ciocia ewabe ma jeszcze więcej zabawek dla niepełnosprawnych, zapewniam Cię:)[/QUOTE]
Ty to wegielkowa jesteś...:cool3:
A ja Ci ewcia pół czuję:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dkładnie tak. Już się przed nim chowają:mad:.


Może chcesz chłopaka na parę dni? Ciekawe czy nie zmienisz zdania:p.

Rubik przeszedł samego siebie. To, że do tej pory zeżarł mi dwie pary butów (TZ mówi, że daję mu specjalnie, żeby mieć okazję do kupienia nowych) to pikuś. To, że jak ten mól, rozpoczął konsumpcję wełnianego dywanika, to pikuś. Ale dziś ten potwór odgryzł mi przewód zasilający od urządzenia parowego, które kupiły mi w prezencie moje osobiste dzieci, coby mi łatwiej było sprzątać po psach:placz:.[/QUOTE]

Oj :( a drogie to ? da się naprawić ? jak drogie to się dołożymy do naprawy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dasz mu tańsze. Może nie pogardzi:evil_lol:[/QUOTE]

Albo butami się chłopak zajmie:)

Rany tak jakbym o swoich suczydłach czytała...
Pożarły mi wersalkę, fotele, ściany, ekrany z zza kaloryferów, szafki, buty, koce, trzy słownie dywany, legowisk nie zliczę, okno balkonowe nawet pogryzły, znaczy się drewienko z okna;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...