Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='ewab']

[URL="http://imageshack.us/a/img266/7703/amgp6163.jpg"]
[/URL]
[IMG]http://imageshack.us/a/img687/5319/amgp6167.jpg[/IMG][URL="http://imageshack.us/a/img266/7703/amgp6163.jpg"]
[/URL]
[URL="http://imageshack.us/a/img266/7703/amgp6163.jpg"]
[/URL][/QUOTE]

co z tego, ze nie moze chodzic skoro bedzie latał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Kochani, a on trzyma mocz?[/QUOTE]
Kontroluje wydalanie. Czy trzyma to inna sprawa, bo to szczeniak nienauczony jeszcze czystości ;)

No zajączek malutki, wypisz wymaluj :loveu:
Mamy nową wpłatę- od Magdaleny W. z Jędrzejowa 100zł dla Rubiczka!! Dziękujemy!

Edited by Avaloth
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']To że sie ukazało ogłoszenie to w dzisiejszych czasach nic nie znaczy ,coraz mniej telefonów z ogłoszen w gazetach , a napewno coraz mniej sensownych. Podziękowania to się należa osobie ,która wzieła na dt maluszka,mam jednak nadzieje że znajdzie sie człowiek który sie w nim zakocha i poświeci czas na rehabilitację nie mniejszy niz dt.
Napewno maluszkowi sa potrzebne fundusze na rehabilitację i można za jakiś czas powtórzyc ogłoszenie z nr. konta ale musi to byc nr jakiejś fundacji lub stowarzyszenia , która ma pozwolenie na zbiórkę publiczną.[/QUOTE]
Beatko dzięki :Rose:

[quote name='Bogusik']Wojtuś,wysłałam do Ciebie pw...[/QUOTE]
Dziękuję :)


[B]Super autorski projekt ewab [/B]:loveu:
lekko nawet usztywnia Rubisia ;)
[IMG]http://imageshack.us/a/img705/34/10022012101.jpg[/IMG]




[B]Kochani [/B]:loveu:
Cudny jest zajączek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Mironek ma zwykłe dziecięce rajstopki ,przywiązane do szelek bo inaczej zjeżdżają , można też spróbować śpiochów dziecięcych takich z ramiączkami , powycinać miejsce na siusiaka i na pewno nie będą zjeżdżać , u Mironka sprawdzają się i śpiochy i rajstopki , a jest sporo cięższy .

Nasz Mironek z dnia na dzień robi postępy , [B]właśnie dzisiaj machnął ogonkiem[/B] :) Miron dostaje nivalin i witaminę b w dużych dawkach , wcześniej dostał trzy dawki rapidexonu i parę polstygminy , jest masowany i rozciągany parę razy dziennie i od dzisiaj ma laser , pole magnetyczne i lampę której nazwy zapomniałam . Mam nadzieję ,żę Rubik też szybko stanie na nogi .[/QUOTE]
Dzięki za odwiedziny:loveu:
Oby obydwa chłopaki już niedługo śmigały, jak Agata też mówi.. latały :);)

Link to comment
Share on other sites

Dziś dojechał wózek od Felki:loveu:. Bardzo dziękujemy. Właśnie tz go dostosowuje do wymiarów Rubika. Był wet. Powiedział, że chłopak śmiało może z niego korzystać.
Wczoraj wieczorem wydawało mi się, że Rubiś nieznacznie ruszył ogonkiem. Całe szczęście, że obok był tz, bo myślałam, że mam przywidzenia. Dziś podczas wizyty weta drgnęła lewa tylna łapa. Boję się uwierzyć:-o. Ale widzieliśmy to we troje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dziś dojechał wózek od Felki:loveu:. Bardzo dziękujemy. Właśnie tz go dostosowuje do wymiarów Rubika. Był wet. Powiedział, że chłopak śmiało może z niego korzystać.
Wczoraj wieczorem wydawało mi się, że Rubiś nieznacznie ruszył ogonkiem. Całe szczęście, że obok był tz, bo myślałam, że mam przywidzenia. Dziś podczas wizyty weta drgnęła lewa tylna łapa. Boję się uwierzyć:-o. Ale widzieliśmy to we troje.[/QUOTE]
O rany.....Rubiś dawaj....trzymamy kciuki....:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dziś dojechał wózek od Felki:loveu:. Bardzo dziękujemy. Właśnie tz go dostosowuje do wymiarów Rubika. Był wet. Powiedział, że chłopak śmiało może z niego korzystać.
Wczoraj wieczorem wydawało mi się, że Rubiś nieznacznie ruszył ogonkiem. Całe szczęście, że obok był tz, bo myślałam, że mam przywidzenia. Dziś podczas wizyty weta drgnęła lewa tylna łapa. Boję się uwierzyć:-o. Ale widzieliśmy to we troje.[/QUOTE]
Może będzie poprawa( tfu, tfu) Rubiczku zdrowiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dziś dojechał wózek od Felki:loveu:. Bardzo dziękujemy. Właśnie tz go dostosowuje do wymiarów Rubika. Był wet. Powiedział, że chłopak śmiało może z niego korzystać.
Wczoraj wieczorem wydawało mi się, że Rubiś nieznacznie ruszył ogonkiem. Całe szczęście, że obok był tz, bo myślałam, że mam przywidzenia. Dziś podczas wizyty weta drgnęła lewa tylna łapa. Boję się uwierzyć:-o. Ale widzieliśmy to we troje.[/QUOTE]

jezu:) podobnie było u Lolusia:) musi być dobrze, musi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']plakac mi sie chce[/QUOTE]

Mnie tez, zwłaszcza jak zobaczyłam to zdjęcie

[IMG]http://imageshack.us/a/img687/5319/amgp6167.jpg[/IMG]

[quote name='ewab']Dziś dojechał wózek od Felki:loveu:. Bardzo dziękujemy. Właśnie tz go dostosowuje do wymiarów Rubika. Był wet. Powiedział, że chłopak śmiało może z niego korzystać.
Wczoraj wieczorem wydawało mi się, że Rubiś nieznacznie ruszył ogonkiem. Całe szczęście, że obok był tz, bo myślałam, że mam przywidzenia. Dziś podczas wizyty weta drgnęła lewa tylna łapa. Boję się uwierzyć:-o. Ale widzieliśmy to we troje.[/QUOTE]

Wytrzymałam tym razem, wytrzymałam nie wygadałam się , ale ryczę jak bób ....w trójkę nie mogliście być naćpani i mieć zwidów ;)

[quote name='Justyna Lipicka']Kochany Rubiczek:) korzystam z ruchu na fcb i rozsyłam konto:) musimy to wykorzystać póki jest zainteresowanie wydarzeniem:)[/QUOTE]

Dzięki wielkie ...

[quote name='Malgoska']jezu:) podobnie było u Lolusia:) musi być dobrze, musi:)[/QUOTE]

I tego się trzymamy :)

Oby było jak u Lolusia :)



Zapomniałam ogłoszenia z pracy :( wstawię jutro .

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

Kochani, miałam kiedys pieska identyczny jak Rubik, miał na imie Toto(juz nie zyje). Potracił go samochod. Lekarze chcieli uśpić, ale nie zrobiłam tego i dzieki Bogu. Przez rok Toto sie czołgał, a ja pomagałam mu w chodzeniu zwyczajnym szalikiem, ktory podkladalam pod brzuszkiem.
Toto zaczynał od poruszenia ogonkiem, potem łapinką zaczął sie podpierac, az stanał na nozki. Byl lekko wykrecony i troszeczke utykal ale zył i nawet biegał. Kiedy zawiozłam go pokazac do lecznicy, lekarze nie wierzyli, ze chodzi.

Warto walczyc i czekac.
Rubik jest pod dobrą opieką, ma milosc i wszystko czego potrzebuje i życze mu i wam, zebyscie mogli cieszyc się tak jak ja 30 lat temu ze szczescia i sukcesu mojego Totunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi'] Przez rok Toto sie czołgał, a ja pomagałam mu w chodzeniu zwyczajnym szalikiem, ktory podkladalam pod brzuszkiem.[/QUOTE]

Zapomniałam o takim sposobie, a przecież przez dobrych kilka tygodni tak "wyprowadzałam" moją starszą sunię po tym jak sobie zerwała więzadła w obu tylnych łapkach...

Rubiś będziesz biegał, wierzę w to:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz to każdy chyba bedzie niecierpliwie czekał na kolejne wpisy Ewci.Cudny, naprawde przecudny piesek.Ja moze jeszcze napiszę za Ewę([COLOR=#808080]mam nadzieje,ze znowu nie pokręce czegoś[/COLOR]) ,chyba mi daruje, że jak wyszli od weta we Wrocku, to Rubiś był bardzo,bardzo grzeczny...tak jak by wiedział,że ważą się jego losy...Kochany psiaczek.

Edited by savahna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...