Jump to content
Dogomania

Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)


Avilia

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']O boziu..... jaki on fantastycznie cudny....

Ile ma lat? I jak reaguje na inne zwierzaki?[/QUOTE]

W chwili obecnej na inne psy,że tak powiem- nie reaguje.Jest totalnie obojętny.On jest taki na wszystko.
Zupełnie stracił ochotę na życie.
Wczoraj jak brałam go na spacer wydawało mi się,że nieznacznie zamachał ogonem-ale mogło mi się to tylko przewidzieć.

Ktoś go tak strasznie skrzywdził:( Nie tylkko fizycznie,najbardziej chyba ucierpiało jego serce...

Dziękujemy Isiak!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudus__'][I]Oczywiście jak tylko ktoś podeśle cokolwiek dla chłopaka - na 100% to do Niego trafi.
Jesteśmy u Niego codziennie.
Niestety mamy straszny deficyt finansowy...[/I][/QUOTE]

[B]Klaudus_[/B], czego Wam na już dla Marko potrzeba ?
Jakie puszeczki tak lubi ???
SKARPETA mogłaby na razie kupić mu trochę
Będę potrzebowała adres do wysyłki z telefonem kontaktowym dla kuriera

A ten DT, w którym był Timon jest zajęty ???
Kontaktowaliście się z Teresą Borcz ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Klaudus_[/B], czego Wam na już dla Marko potrzeba ?
Jakie puszeczki tak lubi ???
SKARPETA mogłaby na razie kupić mu trochę
Będę potrzebowała adres do wysyłki z telefonem kontaktowym dla kuriera

A ten DT, w którym był Timon jest zajęty ???
Kontaktowaliście się z Teresą Borcz ???[/QUOTE]

Na już potrzeba jakiejś karmy która by go podtuczyła.Suchą zjada chętnie,ale jeszcze chętniej wymieszana z puchą.Puchy dostaje z Chappi.
Koniecznie wizyta u weta.Myślę,że ten tył trzeba by mu prześwietlić.Generalnie nie możemy ot tak wyciągać sobie psów,a potem spowrotem ich odwozić.Ale może udało by się zrobić wyjątek?Spróbuję to ogarnąć.Ale potrzebne będą fundusze.

Wszelkie dane kontaktowe zawarte w pierwszym poście.Łącznie z adresem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Na już potrzeba jakiejś karmy która by go podtuczyła.Suchą zjada chętnie,ale jeszcze chętniej wymieszana z puchą.Puchy dostaje z Chappi.
Koniecznie wizyta u weta.Myślę,że ten tył trzeba by mu prześwietlić.Generalnie nie możemy ot tak wyciągać sobie psów,a potem spowrotem ich odwozić.Ale może udało by się zrobić wyjątek?Spróbuję to ogarnąć.Ale potrzebne będą fundusze.

[B]Wszelkie dane kontaktowe zawarte w pierwszym poście.Łącznie z adresem.[/B][/QUOTE]

A zatem można zamówić Marko np. puszeczki z dostawą na adres fundacji a kurierowi podać jeden z numerów telefonu z #1 postu ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']A zatem można zamówić Marko np. puszeczki z dostawą na adres fundacji a kurierowi podać jeden z numerów telefonu z #1 postu ???[/QUOTE]

Dokładnie tak.
Serdecznie dziękuję!

I apeluję o DT.Chłopakowi zimny,wilgotny boks w schronie nie służy...;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia'][B]POMOCY!
Mamy przepełnienie!
Psom grozi wywózka do Mysłowic!!!
MARKO W OBECNYM STANIE PSYCHICZNYM SOBIE TAM NIE PORADZI!
Błagam o tymczas dla niego!:( To cudowny pies!Tak bardzo mi bliski:( [/B][/QUOTE]

O matko, jeszcze i to :(:(:(
A szukacie BDT czy może być PDT ???

Właśnie chciałam zamawiać puszeczki dla Marko, ale w tej sytuacji może lepiej byłoby gdyby SKARPETA dołożyła się do opłaty za DT w pierwszym miesiącu. Moglibyśmy na to przeznaczyć do 150 zł
Co robić ???

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']O matko, jeszcze i to :(:(:(
A szukacie BDT czy może być PDT ???

Właśnie chciałam zamawiać puszeczki dla Marko, ale w tej sytuacji może lepiej byłoby gdyby SKARPETA dołożyła się do opłaty za DT w pierwszym miesiącu. Moglibyśmy na to przeznaczyć do 150 zł
Co robić ???[/QUOTE]

Wiadomo,że najlepszy byłby PDT,bo na płatny nie mamy kasy;/ Ale PDT to już chyba nie istnieją;(
Nie wiem co robić:( Błagam o pomoc dla niego:(

Link to comment
Share on other sites

Boże, normalnie popłakałam się jak przeczytałam o tym psiaku. Gdybym mogła zabrałabym go od razu. Czy on ma jakieś wydarzenie na FB, żeby informację o nim w świat posłać? Ja tylko tak mogę pomóc :(

Dlaczego ludzie są tacy podli, dlaczego ciągle to robią swoim psom :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']tak jak napisano skarpeta może by pomogła tylko by ktoś musiał się zająć myślę że na pierwszy miesiąc jakoś by się uzbierało kaskę (tylko trzeba w miare tańszy hotelik wziąć ?)
bo jak tam trafi to kto będzie się nim zajmował :( :([/QUOTE]

Tylko co potem Elwira? :( Klaudus i Avilia mają już mnóstwo psiaków pod opieką, nie wyciągną chłopaka bez deklaracji, bo potem zostają z tym wszystkim na głowie same.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba znaleźć miejsce i szukać deklaracji
On nie może trafić do Mysłowic :shake:
Zaprosiłam kilka dobrych cioteczek ze Śląska
Może coś podpowiedzą, pomogą...
[B]Ja mogę od siebie zadeklarować na dobry początek 10 zł miesięcznie[/B]
Oprócz tego, tak jak już pisałam, w pierwszym miesiącu 150 zł może dołożyć SKARPETA

Link to comment
Share on other sites

witam :) jest taki biedny, że serce sie kraje :( czy dzwoniłyście dziewczyny już po pdt? z miejscami trudno, trzeba wydzwaniać niestety. Myślę, że wspólnymi siłami zawsze większa szansa uzbierać na utrzymanie psiaka chociaż i z tym jest różnie..
co z jego ogonem, jest szansa byście go przemywały oceniseptem w spray'u to o szerokim spektrum preparat odkazajacy nie szczypie i bardzo dobrze odkaża, po spryskaniu potrzymać chwilkę i wytrzeć delikatnie skórę gazikami do sucha . Dobry jest też Rivanol w płynie, tez nalezy go wytrzeć do sucha po przebyciu lub namoczeniu. Może przydałby sie balsam Szostakowskiego (Avilin) odkaża i zamyka rany a jednocześnie ma taki smak, że pies nie będzie chętnie lizał ogonka. Można tez oddychający opatrunek zrobić i ile sobie go nie zdejmie...trzebaby podpatrzeć. Co mówił wet, są jakieś inne zmiany skórne na ogonie czy w innych miejscach? Marco sie drapie?
on musi mieć ciepło... zaduś obolały jest jak nic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...