Jump to content
Dogomania

Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)


Avilia

Recommended Posts

No to ja zbiorę jeszcze raz wszystkie STAŁE DEKLARACJE:

DONnka - 10 zł
winter7 - 50 zł
Aronkowa z owczarka - 10 zł
Elwira1992 z owczarka - 5 zł
Agi 80 z owczarka - 5 zł
AFRA z owczarka - 30 zł

Razem: [B]110 z[/B]ł :multi:

Podałabym cioteczkom z owczarka numer konta, tylko ciągle nie wiem, który :roll:
Czy fundacyjne czy podacie mi na PW inne (bez faktur) ???
Może będę podawać obydwa: do wyboru w/g uznania :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potwierdzam, dziś zwolniło mi się miejsce i mogę przyjąć Marko. Koszta tak jak pisała AtaO z wyżywieniem 14zł. Psiaki u mnie są karmione BARFem, o ile nie ma przeciwwskazań zdrowotnych - przydałoby się badanie krwi. No i jakieś zeskrobiny tych zmian skórnych. Koniecznie też odpchlenie i odrobaczenie. Czy on w punkcie był szczepiony? Jeśli nie, to szczepienia też trzeba wziąć po uwagę, gdy będzie zdrowy.

Obecnie będzie w kojcu z dużą ocieplaną budą + swobodny ruch pod moją kontrolą na ogrodzonym terenie. Mój Tata, Teściu i Mąż uwijają się jak mogą, żeby zamknąć jak najszybciej budowę, do końca października budynek powinien być gotowy. Będzie w nim pociągnięte centralne, z tego samego pieca, którym palimy w domu, więc psiaki będą miały ciepło.

Wetki mam sprawdzone, 15km od domu. Jestem zmotoryzowana i w razie potrzeby nie ma problemów z zawiezieniem na wizytę, dużo rzeczy mogę robić sama na miejscu (tech. wet.).

Wystawiam rachunki (nie faktury, nie jestem VATowcem) ostatniego dnia każdego miesiąca, wtedy też wstawiam rozliczenie, aktualne informacje nt psiaków oraz zdjęcia. Jeśli rachunek za hotel ma być wystawiony na dwie różne Fundacje, to muszę z dwa dni przed końcem miesiąca dostać taką informację. To samo tyczy rachunku za opiekę weterynaryjną - zwykle lecznica wystawia mi zbiorczą fakturę na koniec miesiąca, a ja w rachunku wpisuję kwotę ze leczenie danego psa. Jeśli ma być fv bezpośrednio na lecznicę, muszę to wcześniej ustalić.

Chyba odpowiedziałam na wszystkie pytania, jak coś pominęłam, piszcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']po 25.09 mogę zasponsorować odpchlenie i odrobaczenie (bez faktur;-)y) nr, konta na pw poproszę.[/QUOTE]

Dziękujemy:)
Podam na PW swoje prywatne konto.Na razie na krechę wezmę co trzeba:) Żeby chłopak mógł jak najszybciej punkt opuścić.

[B]Emiś-[/B] żaden psiak z punktu nie jest szczepiony.Jest możliwość po wykupie psa (40zł) podjechać do punktowego weta na szczepienie p.wściekliźnie.Wet szczepi po okazaniu paragonu (tak,tak u nas za wykup dostajemy paragon,chore ale prawdziwe).

Co do konta-jak pisałam,decydujcie co i jak.Konto fundacyjne dla Marka udostępnione na 1szej stronie wątku.Ale fundacja korzystać z tych pieniędzy może tylko na podstawie faktur,paragonów imiennych.Jedynym plusem jest to,że konto fundacyjne może być udostępnione publicznie:)
[B]
AtaO-[/B]wielkie dzięki za chęć transportu Marko!Zapewne skorzystamy:)

Dziękuję wszystkim deklarującym i odwiedzającym Marko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Czy w takim razie możecie dzisiaj podać Marko te preparaty na odpchlenie i odrobaczenie ?
Przyjechalibyśmy po Niego jutro ewentualnie w środę:) - jakie godziny wchodzą obecnie w rachubę ?[/QUOTE]Wezmę je dzisiaj.
Co do godzin, to zależy czy jesteście w stanie sami z Nim poradzić - w sensie załadowania Go do auta i zapłacenia za wykup.
Bo jak wiecie - ja do 19:00 w pracy,a nie wiem czy Ola da radę podjechać.
Jak jesteście w stanie Go sami zabrać - to od rana ,gdzieś do 15:00, potem jak uda mi się dogadać z 'pracownikiem' to także - ale dzisiaj z Nim porozmawiam i powiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Czy w takim razie możecie dzisiaj podać Marko te preparaty na odpchlenie i odrobaczenie ?
Przyjechalibyśmy po Niego jutro ewentualnie w środę:) - jakie godziny wchodzą obecnie w rachubę ?[/QUOTE]

Podjadę i kupię co trzeba:)

Godziny bez znaczenia.Ja obecnie w każdej chwili mogę tam podjechać żeby psa wydać.

Link to comment
Share on other sites

Za środki na odrobaczenie i odpchlenie mam zapłacić 42zł.Po zapłaceniu otrzymam paragon.
Wczoraj podałam mu tabletki,ale nie zdążyłam niestety zakropić,bo miałyśmy lekki młyn w Punkcie.Dam fiprex AtaO.
Zakropicie na miejscu?

Ach i jeszcze wykup psa z Punktu będzie nas kosztował 40zł;/ Będzie paragon.

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

[I]Czekam na wieści :kciuki:[/I][quote name='Emiś']Piesiur już w aucie w drodze do Sosnowca - umówiliśmy się w gabinecie wet, żeby od razu psiaka obejrzeć i ew. wdrożyć leczenie jeśli będzie tego wymagał. Jadę po niego, jak przyjedziemy to może dam radę mu cyknąć jakąś fotkę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Marko już po wizycie, ale szczegółów niestety nie znam. Trochę się to przedłużyło,bo była kolejka u weta.
Teraz jest już w drodze z Sosnowca do hoteliku :)
Fotki będą - pawel11, który wiezie Marko miał coś pstryknąć;), no chyba, że mu się zapomniało.....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][I]Czekam na wieści :kciuki:[/I][/QUOTE]- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/57836-Klaudus__"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=57836&dateline=1223629939[/IMG] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/57836-Klaudus__"][B]Klaudus[/B][/URL]


Ja po cichu też kibicuję.Niewiele mogę pomóc więc choć trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...