Jump to content
Dogomania

Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postaram się na wszystko odpowiedzieć:

Psa wet nie widział.Niestety nie mamy zbytnio możliwości wyciągnięcia go z Punktu,a potem spowrotem go tam wsadzenia.
Jeżeli chodzi o hoteliki- Amok znam,miałyśmy tam psy,u Emisi mamy psiaki,ale nie możemy spadać z deszczu pod rynnę-ten pies nie powinien pójść z kojca do kojca.Jego to niszczy;/ On się wygryza z samotności.Musiałby trafić do miejsca gdzie będzie miał kontakt z człowiekiem,a jak wiadomo w hotelach kojcowych ten kontakt jest znikomy.No,ale wiadomo jeżeli nie będzie dla niego innej alternatywy to zawsze ten hotelik będzie lepszy niż Mysłowice.

Nie wiem,naprawdę nie wiem co robić:( Jakie macie pomysły?Co robimy?

Czy naprawdę nie ma już żadnych BDT?Pies jest bardzo grzeczny.Nie zwraca uwagi na inne psy.Bardzo posłuszny.


Z jego zdrowiem nienajlepiej.Chudnie w oczach pomimo tego,że apetyt mu dopisuje:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc0761nk.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img836/7919/dsc0761nk.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra'][B]Marko chwycił mnie mocno za serce[/B]. Tak mi szkoda tego psiaka.[B] Jeśli znajdzie się DT, to ja opłacę pierwszy miesiąc.[/B] Ale najpierw niech znajdzie się DT. A Skarpeta onków może dołoży się wówczas do innych potrzebnych rzeczy na już dla Marko.[/QUOTE]

[B]Cantadorra, [/B]wiedziałam :)
Dzięki ogromne[B] :Rose:
[/B]
[quote name='winter7']Przychodzi mi jeszcze na myśl hotel Amok pod Krakowem. Tam koszt wynosi chyb 400zł/mc.
[B]Mogę zadeklarować 50zł/mc, [/B]ale błagam o sprawdzenie hotelu przed wysłaniem tam Marko.
I dajcie znać na pw, bo z braku czasu jestem dosyć rzadko na dogo.[/QUOTE]

[B]Winter7[/B], to wielka pomoc :)
Dzięki , że zajrzałaś do Marko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']witam :) jest taki biedny, że serce sie kraje :( czy dzwoniłyście dziewczyny już po pdt? z miejscami trudno, trzeba wydzwaniać niestety. Myślę, że wspólnymi siłami zawsze większa szansa uzbierać na utrzymanie psiaka chociaż i z tym jest różnie..
co z jego ogonem, jest szansa byście go przemywały oceniseptem w spray'u to o szerokim spektrum preparat odkazajacy nie szczypie i bardzo dobrze odkaża, po spryskaniu potrzymać chwilkę i wytrzeć delikatnie skórę gazikami do sucha . Dobry jest też Rivanol w płynie, tez nalezy go wytrzeć do sucha po przebyciu lub namoczeniu. Może przydałby sie balsam Szostakowskiego (Avilin) odkaża i zamyka rany a jednocześnie ma taki smak, że pies nie będzie chętnie lizał ogonka. Można tez oddychający opatrunek zrobić i ile sobie go nie zdejmie...trzebaby podpatrzeć. Co mówił wet, są jakieś inne zmiany skórne na ogonie czy w innych miejscach? Marco sie drapie?
on musi mieć ciepło... zaduś obolały jest jak nic.[/QUOTE]

[quote name='Beta&Czata']Na razie zapiszę. Sądząc po ilości siwizny na pysiu on ma 6 - 7 lat (moja 7-letnia DON-ka ma znacznie więcej).[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']Jestem i ja na zaproszenie naszej DONnki jedyny hotelik jak mi w tej chwili przychodzi do głowy to Emiś ..ulka12 ....oraz Kasia Przystał ........ zapiszę sobie biedaka :([/QUOTE]

[quote name='bela51']Jestem na zaproszenie DONnki. Oczywiscie, ze musimy mu pomoc. ![/QUOTE]

Dziękuję Wam za wszystko :loveu: :loveu: :loveu:
Za przybycie, dobre rady i chęć pomocy :):):)

Link to comment
Share on other sites

Podsumowując:
- pierwszy miesiąc hotelowania gotowa jest opłacić Cantadorra :multi:
- stałych deklaracji mamy na razie 60 zł (+ jedna osoba na owczarku, ale nie wiem ile)
- ze SKARPETY OWCZARKOWEJ w zależności od potrzeb Marko dostanie: albo 200 zł na leczenie albo 200 zł dopłaty za hotel w drugim miesiącu (zwykle dopłacamy max. 150 zł ale dla Marko zrobimy wyjątek )

[B]Avilia, Klaudus_[/B], co Wy na to ???
Pora już chyba na jakieś decyzje :roll:
Z tego, co piszecie wynika, że Marko nie ma zbyt wiele czasu...

Ja dalej mogę żebrać o deklaracje, ale przydałby się jakiś plan działania i miejsce musiałoby być przynajmniej upatrzone
[B]Czy Marko ma event na fb ???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Podsumowując:
- pierwszy miesiąc hotelowania gotowa jest opłacić Cantadorra :multi:
- stałych deklaracji mamy na razie 60 zł (+ jedna osoba na owczarku, ale nie wiem ile)
- ze SKARPETY OWCZARKOWEJ w zależności od potrzeb Marko dostanie: albo 200 zł na leczenie albo 200 zł dopłaty za hotel w drugim miesiącu (zwykle dopłacamy max. 150 zł ale dla Marko zrobimy wyjątek )

[B]Avilia, Klaudus_[/B], co Wy na to ???
Pora już chyba na jakieś decyzje :roll:
Z tego, co piszecie wynika, że Marko nie ma zbyt wiele czasu...

Ja dalej mogę żebrać o deklaracje, ale przydałby się jakiś plan działania i miejsce musiałoby być przynajmniej upatrzone
[B]Czy Marko ma event na fb ???[/B][/QUOTE]


Zapytałam Emisi czy przyjmie chłopaka.Wiem,że miejsce będzie miała od 23.09.
Marko nie ma eventu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']To już coś :):):)
Emiś to dobre i sprawdzone miejsce !!!

Zrobię Marko event na fb :)
Mogę podać namiary do kontaktu i wpłat z #1 postu ?[/QUOTE]

Można podać,oczywiście.
Ale proszę zaznacz,że rozliczenie nie będzie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.
Za każdy wyciąg z banku fundacja musi płacić.
No i bardzo ważne aby zaznaczyć tytuł przelewu.Że to dla Marko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Można podać,oczywiście.
[B]Ale proszę zaznacz,że rozliczenie nie będzie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.
Za każdy wyciąg z banku fundacja musi płacić[/B].
No i bardzo ważne aby zaznaczyć tytuł przelewu.Że to dla Marko.[/QUOTE]

Nie ma sprawy
Znam ten ból

Czyli Emiś wstępnie zgodziła się wziąć Marko po 23 września ???
Ile to będzie miesięcznie ?
Czy do tego czasu będzie bezpieczny w punkcie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Nie ma sprawy
Znam ten ból

Czyli Emiś wstępnie zgodziła się wziąć Marko po 23 września ???
Ile to będzie miesięcznie ?
Czy do tego czasu będzie bezpieczny w punkcie ???[/QUOTE]

Mamy miejsce u Emisi!
Zaraz dowiem się dokładnie jaki koszt.Wydaje mi się,że coś w okolicach 300zł.
Jutro powiesimy kartkę,że mają psa nie wydawać ani nie wywozić,bo w tym tyg będzie zabrany.Mamy nadzieję,że pracownicy prośby nie zlekceważą (jeszcze nigdy im się to nie zdarzyło,no ale wiadomo,że ludzie są różni).

Napewno będzie potrzebna pomoc finansowa na utrzymanie i weta.Nie wiemy co mu dolega.A koszty mogą być spore.
No i transport do Sarnowa z Pszczyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Mamy miejsce u Emisi!
Zaraz dowiem się dokładnie jaki koszt.Wydaje mi się,że coś w okolicach 300zł.
Jutro powiesimy kartkę,że mają psa nie wydawać ani nie wywozić,bo w tym tyg będzie zabrany.Mamy nadzieję,że pracownicy prośby nie zlekceważą (jeszcze nigdy im się to nie zdarzyło,no ale wiadomo,że ludzie są różni).

Napewno będzie potrzebna pomoc finansowa na utrzymanie i weta.Nie wiemy co mu dolega.A koszty mogą być spore.
No i transport do Sarnowa z Pszczyny.[/QUOTE]
super :) a u emiś są ciepłe tzn ocieplane budy w kojcach? czy to cena z karmą czy bez karmy? i jak z dostępnością do weta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Marko jedzie do Emiś, miejsce ma zaklepane :)[/QUOTE]

[quote name='Avilia']Mamy miejsce u Emisi!
Zaraz dowiem się dokładnie jaki koszt.Wydaje mi się,że coś w okolicach 300zł.
Jutro powiesimy kartkę,że mają psa nie wydawać ani nie wywozić,bo w tym tyg będzie zabrany.Mamy nadzieję,że pracownicy prośby nie zlekceważą (jeszcze nigdy im się to nie zdarzyło,no ale wiadomo,że ludzie są różni).

Na pewno będzie potrzebna pomoc finansowa na utrzymanie i weta.Nie wiemy co mu dolega.A koszty mogą być spore.
No i transport do Sarnowa z Pszczyny.[/QUOTE]


No to trochę mi ulżyło :)
Za pierwszy miesiąc zapłaci Cantadorra, więc zdecydujecie na co ma się dołożyć SKARPETA: czy na leczenie (200 zł płatne prosto do weta) czy na hotelik w drugim miesiącu (specjalnie dla Marko też 200 zł płatne prosto do Emiś )

A u Emiś Marko będzie w kojcu czy w domu ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No to trochę mi ulżyło :)
Za pierwszy miesiąc zapłaci Cantadorra, więc zdecydujecie na co ma się dołożyć SKARPETA: czy na leczenie (200 zł płatne prosto do weta) czy na hotelik w drugim miesiącu (specjalnie dla Marko też 200 zł płatne prosto do Emiś )

A u Emiś Marko będzie w kojcu czy w domu ???[/QUOTE]


Byłabym za płatnością za hotelik w drugim miesiącu.Na weta będziemy zbierać.
Marko będzie niestety w kojcu.Choć jemu ciepło domu by się przydało.
Jeżeli chodzi o hotelik Emiś to warunki ma naprawdę dobre i psami się zająć potrafi,więc w tym względzie obaw nie mam.
Jedynie te stawy Marko...Czy zniosą chłód mieszkania na zewnątrz zimą?

Link to comment
Share on other sites

Potwierdziłam przed chwilą u Emiś:
koszt dzienny to - pobyt 10,00 zł + karma 4,00.
Kojce są ocieplane, a dodatkowo od tego roku na czas zimy i mrozów psiaki zostaną przeniesione do ocieplanego pomieszczenia przy domu. Emiś prosi, aby przed przyjazdem odpchlić i odrobaczyć Marko!
W razie potrzeby dowozi psiaki do weta za zwrot kosztów.
Rachunek wystawiany jest na koniec miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Potwierdziłam przed chwilą u Emiś:
koszt dzienny to - pobyt 10,00 zł + karma 4,00.
[B]Kojce są ocieplane, a dodatkowo od tego roku na czas zimy i mrozów psiaki zostaną przeniesione do ocieplanego pomieszczenia przy domu. [/B]Emiś prosi, aby przed przyjazdem odpchlić i odrobaczyć Marko!
W razie potrzeby dowozi psiaki do weta za zwrot kosztów.
[B]Rachunek wystawiany jest na koniec miesiąca[/B].[/QUOTE]

Eee no to super:)

Kto zasponsoruje Marko odrobaczanie i odpchlanie?

Jeżeli pieniądze będą zbierane na konto fundacji to konieczne będą faktury na fundację.W innym wypadu nie ma możliwości przelania pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Potwierdziłam przed chwilą u Emiś:
[B]koszt dzienny to - pobyt 10,00 zł + karma 4,00.
Kojce są ocieplane, a dodatkowo od tego roku na czas zimy i mrozów psiaki zostaną przeniesione do ocieplanego pomieszczenia przy domu[/B]. Emiś prosi, aby przed przyjazdem odpchlić i odrobaczyć Marko!
W razie potrzeby dowozi psiaki do weta za zwrot kosztów.
Rachunek wystawiany jest na koniec miesiąca.[/QUOTE]

No to super sprawa :multi:
Na owczarku mamy dwie stałe deklaracje dla Marko (Aronkowa 10 zł i AFRA - ?)
No i przypomnę jeszcze o mojej skromnej (10 zł) i winter7 (50 zł)
To na jakie konto zbieramy ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No to super sprawa :multi:
Na owczarku mamy dwie stałe deklaracje dla Marko (Aronkowa 10 zł i AFRA - ?)
No i przypomnę jeszcze o mojej skromnej (10 zł) i winter7 (50 zł)
[B]To na jakie konto zbieramy ???[/B][/QUOTE]

Decydujcie jak Wam wygodniej.
Jeżeli na fundacyjne to wszystko musi być rozliczane na podstawie faktur.
Rozliczenie będę mogła podawać 1-2 razy w miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...