Jump to content
Dogomania

Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)


Avilia

Recommended Posts

Wieści z domku

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-snc7/577881_532312763447672_1211803873_n.jpg[/IMG]


[I]Jak się Wam moja nowa obroża podoba ?zadomowilem się już , jakbym całe życie tu mieszkał . Za moją panią chodzę krok w krok, pani mówi , ze to wielka niespodzianka , bo myślała , ze to trochę potrwa zanim się przyzwyczaję. A ja jestem już u siebie! Pani mówi , ze jeszcze w życiu nie widziała psa o takim fantastycznym charakterze .
I jeszcze wam powiem , ze szczekalem - basem ! Pani się cieszyła jakby w życiu psa nie widziała , który potrafi szczekac .[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Martika, podpisuję się, że fotka z kociakiem niesamowita i urocza :) Cieszę się niezmiernie z wieści z domku Marko. Mam też smutną refleksję, że ten psiak nie zaznał za wiele dobrego i pewnie to są jego pierwsze miesiące dobrego traktowania. To takie pokrzepiające, że mu tam dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Martika, podpisuję się, że fotka z kociakiem niesamowita i urocza :) Cieszę się niezmiernie z wieści z domku Marko. Mam też smutną refleksję, że ten psiak nie zaznał za wiele dobrego i pewnie to są jego pierwsze miesiące dobrego traktowania. To takie pokrzepiające, że mu tam dobrze :)[/QUOTE]

Tak, po Jego zachowaniu na początku było wyraźnie widać, że nie miał lekkiego życia. Tym bardziej cieszymy sie, ze teraz wreszcie jest szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Martika, podpisuję się, że fotka z kociakiem niesamowita i urocza :) Cieszę się niezmiernie z wieści z domku Marko. Mam też smutną refleksję, że ten psiak nie zaznał za wiele dobrego i pewnie to są jego pierwsze miesiące dobrego traktowania. To takie pokrzepiające, że mu tam dobrze :)[/QUOTE]

Kasiu najważniejsze że chłopak wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi u boku wspaniałych ludzi :loveu: uwielbiam takie zakończenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fajnie, że pies już ma domek, a ja was proszę o wejście na ten wątek gdzie maluchom grozi uśpienie :(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237910-Kielce-DOM-DLA-DW%C3%93CH-SZCZENIAK%C3%93W-PROSIMY-LUDZI-DOBREGO-SERCA%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237910-Kielce-DOM-DLA-DW%C3%93CH-SZCZENIAK%C3%93W-PROSIMY-LUDZI-DOBREGO-SERCA![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam przekazać życzenia, najserdeczniejsze, szczęścia i zdrowia w Nowym Roku:BIG:, dla opiekunów Marko (i dla niego też, ma się rozumieć). Bardzo ciepło myślę o takich ludziach, a o Pani, która przyjęła pod swój dach i otoczyła miłością moja wielką sympatię, myślę szczególnie często. Mam nadzieję, że los będzie dla Pani tak dobry, jak Pani na to zasługuje:loveu:. Pozdrawiam serdecznie - Halina

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...