Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Cieszę się, że Rokus taki dzielny chłopaczyna. Trzymam kciuki za zdrówko!

 

Przykro mi z powodu Krzysia... :(

 

Ewcia, przypomnisz mi w skrócie, bo ciężko się przekopać przez wątek, co jest Kuli i ile razy dziennie powinna dostawać leki?

Jest jakaś choć minimalna szansa na "wyrwanie" jej Gośce...?

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, inka33 napisał:

Cieszę się, że Rokus taki dzielny chłopaczyna. Trzymam kciuki za zdrówko!

 

Przykro mi z powodu Krzysia... :(

 

Ewcia, przypomnisz mi w skrócie, bo ciężko się przekopać przez wątek, co jest Kuli i ile razy dziennie powinna dostawać leki?

Jest jakaś choć minimalna szansa na "wyrwanie" jej Gośce...?

 

Kulka ma problemy ze stawami. Przeszla też zapalenie żołądka. Dostaje w tej chwili już tylko raz dziennie Essentiale Forte i 1/2 tabletki Medrolu. Czuje się dużo lepiej.

Szans na wyrwanie nie ma żadnych w tej chwili. Gośka jest przerażona samotnością i bardzo dba o Kulkę. Zawsze jak przychodzę jest w misce woda i karma. Karmę muszę zamówić, bo dzisiaj wysypała ostatnia porcję. Zaniosę jej po południu trochę karmy mojego Semika, żeby miała do przyjścia zamówionej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Szans na wyrwanie nie ma żadnych w tej chwili. Gośka jest przerażona samotnością i bardzo dba o Kulkę.

Smutne w tym wszystkim jest to,że dopiero strach, nieszczęście wyzwoliły w Goście to, co nam jest oczywiste :( smutne, ale jakże powszechne ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, EVA2406 napisał:

Biedna Kuleczka, bo została tam sama. Nawet kotka straciła :(

Ewciu, tam jest drugi kotek, którego Gośka wzięła po cichu przede mną Myślała, że to koteczka i że będzie miała małe kociątka. Dowiedziałam się o tym, kiedy Rokuś miał babeszjozę. Pisałam o tym, jak się wściekłam. Dałam jej warunek mojej pomocy, że koteczka zostanie wysterylizowana. Kilka tygodni później okazało się że to też kotek. On został, widziałam go kilka razy, ale nie podchodzi tak jak Kropek do mnie, tylko się ukrywa. Podchodzi za to do miski Kulki i je z nią jej jedzenie.

 

Na dobranoc przesyłam Wam film ze spaceru Rokusia. To ukochane Słonko kocha wszystkie psy. Uwielbia sie bawić, ale jest słaby, więc przewraca go nawet mały psiak:


 

Link to comment
Share on other sites

Smutny to był dzień:( Na pogrzebie było sporo ludzi. Większość, to tacy ludzie jak Krzysiek - bezdomni z różnych powodów. Wielu z nich do mnie podchodziło i opowiadali o Krzyśku. Była też jego rodzina - córka, wnuk i żona. Dużo usłyszałam o jego życiu i trochę to zmieniło moje spojrzenie na niego. Jakby jeszcze bardziej zrozumiałam, dlaczego był bezdomny. Przeżył wielką traumę rodzinną, wieli zawód i wyszedł z domu tak, jak stał. Został pochowany na cmentarzu w Wilanowie.

Zaniosłam Kulce zapas karmy na kilka dni, a dzisiaj zmówiłam jej po uzgodnieniu z Elą, że kupujemy jej seniora. Kupiłam brit premium senior. 15 kg za 89,99 zł. Zapisuję w rozliczeniach.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na allegro są dwie licytacje srebrnych bransoletek. Jedna jest moja, drugą dostałam od koleżanki na moje psy. Licytacje wystawila moja przyjaciółka i napisała w licytacji:

Pieniądze ze sprzedaży bransoletki zostaną przekazane na leczenie Sema i Rokiego, ukochanych psów

Może któraś z Was ma chęć policytować? Połowa dochodu zostanie przeznaczona na Rokusia, połowa na Semika:)

http://allegro.pl/srebrna-bransoletka-otwarta-gruba-i6263278851.html

http://allegro.pl/srebrna-bransoletka-otwarta-i6263240227.html

Zapraszam serdecznie:)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 11.06.2016 o 13:27, Ewa Marta napisał:

Kulka ma problemy ze stawami. Przeszla też zapalenie żołądka. Dostaje w tej chwili już tylko raz dziennie Essentiale Forte i 1/2 tabletki Medrolu. Czuje się dużo lepiej.

Szans na wyrwanie nie ma żadnych w tej chwili. Gośka jest przerażona samotnością i bardzo dba o Kulkę. Zawsze jak przychodzę jest w misce woda i karma. Karmę muszę zamówić, bo dzisiaj wysypała ostatnia porcję. Zaniosę jej po południu trochę karmy mojego Semika, żeby miała do przyjścia zamówionej.

 

No, to grunt, żeby chociaż było nie gorzej - nawet, jeśli tylko ze strachu przed samotnością. Choć to rzeczywiście smutne... :/

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie, jak Rokuś grzecznie czeka na swoją kolejkę dosmaczków na spacerze:) To naprawdę super kochane psisko:)

Widzę już, że poprawil się troszkę. Oczywiście nadal powinien przybrać na wadze, ale jego kosteczki już tak bardzo nie wsytają:)

Na zdjęciach poza moim stadkiem jest jeszcze Sasza i Lola:)

R1.jpg

R2.jpg

R3.jpg

R4.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rokuś dostał dzisiaj aż dwie wpłaty!!!

100 zł od Beaty G. (Poprawnej z dogo)

50 zł - od Małgosi D. z przecudnym komentarzem:) "dla Rokusia tradycyjnie od Wikusi)

Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękujemy!!!!! Pędzę zapisać i uciekam oglądać mecz:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Rokuś dostał dzisiaj aż dwie wpłaty!!!

100 zł od Beaty G. (Poprawnej z dogo)

50 zł - od Małgosi D. z przecudnym komentarzem:) "dla Rokusia tradycyjnie od Wikusi)

Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękujemy!!!!! Pędzę zapisać i uciekam oglądać mecz:)

 

 

Beata G. zawsze pyta o Rokusia i nie zostawia Nas bez pomocy za co Jej  całego serca dziękuję <3
Moja Przyjaciółka Kasia F. dzisiaj rano przelała na konto Rokusia 200 zł, Kasiu wiesz ,że Cię kocham i serdecznie dziękuję <3

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Rokuś dostał dzisiaj aż dwie wpłaty!!!

100 zł od Beaty G. (Poprawnej z dogo)

50 zł - od Małgosi D. z przecudnym komentarzem:) "dla Rokusia tradycyjnie od Wikusi)

Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękujemy!!!!! Pędzę zapisać i uciekam oglądać mecz:)

 

 

 

Godzinę temu, Ellig napisał:

Beata G. zawsze pyta o Rokusia i nie zostawia Nas bez pomocy za co Jej  całego serca dziękuję <3
Moja Przyjaciółka Kasia F. dzisiaj rano przelała na konto Rokusia 200 zł, Kasiu wiesz ,że Cię kocham i serdecznie dziękuję <3

 

rocky dziekuje.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...