Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

Wiem,że każdemu schroniskowi potrzebna zawsze pomoc,znam trochę sytuację ulv i z chęcią zagłosuję następnym razem,ale głosuję tym razem [B]na mamę misiek[/B],gdyż na wątku Olkuszowych psiaków jestem często i wiem jak dużo dziewczyny tam robią i jak jeszcze wiele jest do zrobienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Wiem,że każdemu schroniskowi potrzebna zawsze pomoc,znam trochę sytuację ulv i z chęcią zagłosuję następnym razem,ale głosuję tym razem [B]na mamę misiek[/B],gdyż na wątku Olkuszowych psiaków jestem często i wiem jak dużo dziewczyny tam robią i jak jeszcze wiele jest do zrobienia.[/QUOTE]

dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Każdy z wymienionych się stara,a Biała Podlaska stara się wyjątkowo.To Polska,,B,,-zapomniana pod każdym względem tym bardziej warto docenić ich starania.
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Wiem,że każdemu schroniskowi potrzebna zawsze pomoc,znam trochę sytuację ulv i z chęcią zagłosuję następnym razem,ale głosuję tym razem [B]na mamę misiek[/B],gdyż na wątku Olkuszowych psiaków jestem często i wiem jak dużo dziewczyny tam robią i jak jeszcze wiele jest do zrobienia.[/QUOTE]

[quote name='migdał']dałam głosik na mamę missieek[/QUOTE]

[quote name='tala24']mama misiek :)[/QUOTE]

[quote name='Becia66']swój głos przekazuję na [COLOR=#000000]Bezpłatny Dom Tymczasowy mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak.[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='marysia55']ja również oddałam głos na DT mamy missieek ... warto pomóc tej kobiecie ... nie 'odpuści' żadnemu zwierzakowi potrzebującemu pomocy.[/QUOTE]

[quote name='bahlsa']Mój głos dla mamy missieek.
Zajmuje się psami wyciągniętymi z miejsca o bardzo złej opinii (Ol.)Nie ma stałych sponsorów, wszystko płaci z własnych pieniędzy. Podziwiam Ją![/QUOTE]

[quote name='groszek83']Głos oddany dla olkuskich bid.[/QUOTE]

[quote name='DONnka']Oddałam głos na mamę missieek :)
Olkusz to prawdziwa mordownia :([/QUOTE]

serdecznie wszystkim dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...