Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

[quote name='krakowianka.fr']ja zaglosowalam na mame missieek... Olkuszaki w pseudo-schronisku umieraja, znikaja... tylko kilka osob im pomaga, wyciaga, szuka DT/DS... To wszystko kosztuje, a tych psow NIKT nie chce!!! :([/QUOTE]

[quote name='aliga']Moj glos na missieek[/QUOTE]

[quote name='C&C']Mój głos na missieek[/QUOTE]



bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']ja zaglosowalam na mame missieek... Olkuszaki w pseudo-schronisku umieraja, znikaja... tylko kilka osob im pomaga, wyciaga, szuka DT/DS... To wszystko kosztuje, a tych psow NIKT nie chce!!! :([/QUOTE]

[quote name='aliga']Moj glos na missieek[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']trudny wybór ........mój głos mama missieek :)[/QUOTE]


bardzo dziekujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']ja zaglosowalam na mame missieek... Olkuszaki w pseudo-schronisku umieraja, znikaja... tylko kilka osob im pomaga, wyciaga, szuka DT/DS... To wszystko kosztuje, a tych psow NIKT nie chce!!! :([/QUOTE]

Raczej należy rozwiązać problem tej mordowni zwanej "schronem" bo dalsze wyjmowanie psów tylko utwierdza decydentów że "schron" dobrze funkcjonuje. Podziwiam tą miłość do "braci mniejszych" jaką okazują decydenci pozwalając na funkcjonowanie takiej mordowni.Ale skoro podatnicy i mieszkaćcy gminy nie protestują ..... .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Raczej należy rozwiązać problem tej mordowni zwanej "schronem" bo dalsze wyjmowanie psów tylko utwierdza decydentów że "schron" dobrze funkcjonuje. Podziwiam tą miłość do "braci mniejszych" jaką okazują decydenci pozwalając na funkcjonowanie takiej mordowni.Ale skoro podatnicy i mieszkaćcy gminy nie protestują ..... .[/QUOTE]

....podatnicy i mieszkańcy gminy... no niestety ludzka obojętność i znieczulica nie zna granic.... ludzie mają to głęboko gdzieś... wyjmowanie psów może utwierdza to co piszesz... ale trudno nie wyciągać ..gdy się widzi zwierzęta w takim stanie w jakim tam są. Chyba lepiej wyciągnąć psiaka po wypadku, którym się tam nikt nie zajmie i który tam skona powoli w bólu... niż udawać że wszystko jest ok..... i poświęcić psiaka, jednego,drugiego, trzeciego niech umiera tam tylko po to .. żeby nie UTWIERDZAĆ.

a problem, tak należy rozwiązać.. ale za dużo jest tych co o tym chcą tylko dyskutować..a za mało tych co faktycznie próbują coś z tym zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']....podatnicy i mieszkańcy gminy... no niestety ludzka obojętność i znieczulica nie zna granic.... ludzie mają to głęboko gdzieś... wyjmowanie psów może utwierdza to co piszesz... ale trudno nie wyciągać ..gdy się widzi zwierzęta w takim stanie w jakim tam są. Chyba lepiej wyciągnąć psiaka po wypadku, którym się tam nikt nie zajmie i który tam skona powoli w bólu... niż udawać że wszystko jest ok..... i poświęcić psiaka, jednego,drugiego, trzeciego niech umiera tam tylko po to .. żeby nie UTWIERDZAĆ.

a problem, tak należy rozwiązać.. ale za dużo jest tych co o tym chcą tylko dyskutować..a za mało tych co faktycznie próbują coś z tym zrobić.[/QUOTE]

Wszystko prawda.
Najgorsza jest nieświadomość podatnika że to piekło dla zwierząt jest za jego pieniądze i za jego "milczącą aprobatą". Ta mordownia podejrzewam że utrzymywana jest za gminne pieniądze a z tym bez problemu może poradzić sobie lokalna społeczność wystarczy tylko minimum chęci.Nikt z wybieralnych władz miasta nie jest przyspawany do stołka a to one decydują na co kasa jest wydawana.Mam też nadzieję że media chętnie wykorzystają okazję ...... .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Wszystko prawda.
Najgorsza jest nieświadomość podatnika że to piekło dla zwierząt jest za jego pieniądze i za jego "milczącą aprobatą". Ta mordownia podejrzewam że utrzymywana jest za gminne pieniądze a z tym bez problemu może poradzić sobie lokalna społeczność wystarczy tylko minimum chęci.Nikt z wybieralnych władz miasta nie jest przyspawany do stołka a to one decydują na co kasa jest wydawana.Mam też nadzieję że media chętnie wykorzystają okazję ...... .[/QUOTE]

Media już tyle razy się tym interesowały, były reportaże w TV, były sprawy w sądzie... a to dalej działa jak działało:( Tylko ciągle pod inną nazwą- jak nie schronisko, to przechowalnia psów, albo jako hycel(który wyłapuje i przetrzymuje tam psy zamiast od razu zawozić w odpowiedniejsze miejsce).

Ale to chyba nie wątek do takich dyskusji. Jakby co zapraszamy na wątek z Olkuszakami u Iwoniam, tam dyskusja na ten temat ciągle trwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...