Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

Co do banerków, to niech mi ktoś napiszę pw, jak to się podlinkowuje, bo mi się nie chce szukać, choć wiem, że kiedyś już to robiłam z banerem o bazarku z bransoletkami :)
Bo zrobiłam taki prosty, kolorowy baner z pieskiem, który gra ;)

Nie załamujmy się ilością osób. O ile dobrze pamiętam, wczoraj ktoś zagraniczny napisał na czacie, że zaskoczyło go, że ogląda to 30 osób, bo normalnie patrzy 1-3. Nie wiem czy chodziło mu o rodzaj gry czy o co, bo się nie znam, ale mnie to podbudowało jakoś :)

Edited by kajzera
dla lepszego zrozumienia :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę bardzo częstować się banerem jeśli się tylko podoba :) Taki prościutki i w miarę czytelny chciałam zrobić.

Czytam sobie o różnicach między hibernacją i uśpieniem (u mnie w lapku te opcje są osobno) i na niektórych forach piszą, że podczas hibernacji nie zrywa się połączenie. Dziś wieczorem to wypróbuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajzera']
Czytam sobie o różnicach między hibernacją i uśpieniem (u mnie w lapku te opcje są osobno) i na niektórych forach piszą, że podczas hibernacji nie zrywa się połączenie. Dziś wieczorem to wypróbuję :)[/QUOTE]

U mnie się nie zrywa :) Często ściągam filmy, bądź ładuję pliki na serwer w nocy i jest oki. ;) Ale w sumie teraz tak myślę, że...mój usypia najpierw, a później hibernacja...hmm
Banerek fajny, dzieks za zgode ;)

Link to comment
Share on other sites

Było w pewnym momencie ponad 40 osób :)

Spadam czymś się zająć, bo dzień zaczęłam od przeczytania na labach.info o śmierci Vivienne. Jeszcze ta dobijająca pogoda, ech :(
Mam nadzieję, że wieczorkiem znowu będzie wesoło na streamie i będzie coraz więcej oglądających :)

Link to comment
Share on other sites

Też widziałam, było chyba 42 osoby... ale co to jest na taką wielką dogomanię, oj ciężko ciotki do czegoś namówić, tak samo jak ciężko niektórym jest kliknąć w głosowaniu na krakvecie:shake:

[quote name='Litterka']Jakby mi ktoś przypomniał na PW wieczorem, to chociaż na pół godzinki bym wpadła...[/QUOTE]
No nie, może jeszcze jakieś życzenia???? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Każdy chyba czasem o czymś zapomina...Blacksheep, daj spokój... Skoro ktoś prosi o przypomnienie, to znaczy że chce pomóc, tylko nie jest pewny, czy będzie pamiętał. :)
Z chęcią przypomnę Litterce o akcji ;)

A co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - no niestety, tak to już jest... Jest tu taki ogrom użytkowników, a udało nam się ściągnąć do oglądania może ze 30 osób... Przecież to jest jakaś kpina...

Link to comment
Share on other sites

To dzisiaj celujemy co najmniej w 50 widzow, co Wy na to :)?

Ja oczywiście też dzisiaj będę, ciekawa jestem jaka gierka dzisiaj pójdzie :)

A co do kilku przeglądarek to nie wydaje mi się, żeby to coś dało, bo przecież jest to samo IP :P To samo chyba tyczy się kilku kompów podłączonych do jednego routera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...