Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ode mnie okolo 10 osob ze znajomych kliknelo ze wezmie udzial, ale nawet nie wiem czy ktos to przeczytal...
Poki co udalo mi sie namowic ledwie 3 osoby, nie wiem czy naprawde tak ciezko poswiecic te kilka minut zeby rpzeczytac o co chodzi...:)
Zresztą, na dogomanii jest tyle uzytkownikow ze po takim rozreklamowaniu akcji powinna byc co najmniej 100, no ale coz... :)

Link to comment
Share on other sites

Mimo rozreklamowania i masy postow "zapisze, ogarne jutro" tak naprawde tych aktywnych na watku jest niewielu. Dlatego trzeba klepac o tym gdzie sie da, wspominac mimochodem podczas rozmow o czyms innym itp... stopniowo ludzie sie przekonaja ;)
Ja np juz wiem na 100% ze bede codziennym gosciem na streamie, bo komp o tych godzinach jest zawsze wlaczony. Albo siedze ja, albo TZ, ktoremu to nie przeszkadza, ba, sam co jakis czas zerka jak M&K sobie radza :D

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam fb, więc mnie te obserwacje nie dotyczą. Nie wiem co można poradzić na to, żeby ktoś doczytał do końca i zaangażował się w akcje. Jak na ironię wystarczy zrobić tak niewiele, ot po prostu włączyć. Ja raczej jeśli komuś wysyłam indywidualnie to sama po krótce streszczam o co chodzi. Jeśli się wkręci bardziej (czyli nie tylko włączy kanał M&K, ale zadaje pytania) wysyłam link do wątku :)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam taką propozycję... Może dałoby się wypisać w pierwszym poście wszystkie osoby, które były na tak? To tak, żeby jakoś zmobilizować osoby, które się deklarowały, a zapomniały bądź celowo olały sprawę. Coś na zasadzie 'wiemy, że się zgłaszaliście, gdzie jesteście?' - nie wiem jak innym, ale mnie by się zrobiło głupio, gdybym się zadeklarowała (a ktoś napisałby o tym na pierwszej stronie, więc wszyscy o tym wiedzą), a potem zrezygnowała :)

I zrobić drugą listę osób, które się wahały, 'przeczytają później', 'przyłączą się, jeśli akcja okaże się sukcesem'? Może jak ktoś zobaczy, że jest na takiej liście, to go to zmotywuje do działania, podejmie jakąś decyzję - w gruncie rzeczy chyba lepiej wiedzieć, na czym stoimy ;)

No i byłoby widać, ile osób popiera akcję, co też zachęciłoby 'wahaczy' do podjęcia pozytywnej dla nas decyzji :)

Co o tym myślicie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']A ja mam taką propozycję... Może dałoby się wypisać w pierwszym poście wszystkie osoby, które były na tak? To tak, żeby jakoś zmobilizować osoby, które się deklarowały, a zapomniały bądź celowo olały sprawę. Coś na zasadzie 'wiemy, że się zgłaszaliście, gdzie jesteście?' - nie wiem jak innym, ale mnie by się zrobiło głupio, gdybym się zadeklarowała (a ktoś napisałby o tym na pierwszej stronie, więc wszyscy o tym wiedzą), a potem zrezygnowała :)

I zrobić drugą listę osób, które się wahały, 'przeczytają później', 'przyłączą się, jeśli akcja okaże się sukcesem'? Może jak ktoś zobaczy, że jest na takiej liście, to go to zmotywuje do działania, podejmie jakąś decyzję - w gruncie rzeczy chyba lepiej wiedzieć, na czym stoimy ;)

No i byłoby widać, ile osób popiera akcję, co też zachęciłoby 'wahaczy' do podjęcia pozytywnej dla nas decyzji :)

Co o tym myślicie? :)[/QUOTE]

Jestem za :) !

Link to comment
Share on other sites

To ja zabieram się do tworzenia tej listy, zobaczymy jak to wyjdzie :)

EDIT:

No i zrobiłam ;)
Na fioletowo są osoby, które faktycznie wzięły udział w akcji, zaznaczyłam na razie te, których jestem pewna, bo nie wszyscy pisali na czacie i nie każdy pod swoim nickiem :)
Także, jeśli kogoś nie zaznaczyłam to proszę skopiować listę, zaznaczyć się i wkleić w następny post :)
Jeżeli ktoś jest na złej liście, to niech się przepisze :)
4 podpunktu miało nie być, ale nie wiedziałam, do której kategorii zakwalifikować osoby, które pisały, że postarają się dołączyć :D
Mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam :D


[SIZE=4][B]1.Osoby, które zadeklarowały udział:[/B][/SIZE]

Sandra&ABC
[COLOR=#800080][B]Kajzera [/B][/COLOR][COLOR=#800080][B]+ unofficialmanager[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080]Majowa [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Black_sheep [/COLOR][/B][B][COLOR=#800080]
Saththa [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Emiś (EmisiaP)[/COLOR][/B]
Ewa i flatki
Danusiadanusia
[B][COLOR=#800080]BORYSboxer (Silence30)[/COLOR][/B]
Culineo
Lunarmermaid
[COLOR=#800080][B]Caragh [/B][/COLOR]
Carrie i Tequila
[COLOR=#800080][B]Danyww [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080]Pamela555 [/COLOR][/B]
Konisia
[COLOR=#800080][B]kamilka91 [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080]Jola+Rani+Sari(Jolantatina)[/COLOR][/B]
Romenka
[B][COLOR=#800080]Soko (Soczyna) [/COLOR][/B]
[COLOR=#800080][B]_gos_ + TŻ[/B][/COLOR]
Martika@Aischa
[COLOR=#800080][B]Kasiass (Kathy_93) [/B][/COLOR]
Szyna13222
[COLOR=#800080][B]Kasiaczek87 [/B][/COLOR]
[COLOR=#800080][B]::FiGa:: (csylwiac) [/B][/COLOR]
Zólwik : )
Endrofina i Missy
Kirinna
Joaa
[B][COLOR=#800080]Nicnasile[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Litterka[/COLOR][/B]
FLY
Anja2201
[B][COLOR=#800080]Korenia [/COLOR][/B][B][COLOR=#800080]
[/COLOR][COLOR=#800080]choba (bea993)
[/COLOR][COLOR=#800080]milka10(tigerro06)
[/COLOR][COLOR=#800080]Bgra
[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]
2.Osoby niezdecydowane:[/SIZE][/B]

Emilia2280
Psolubna
Ulka18
Majku33krakow

[SIZE=4][B]3. Osoby, które zapisały / zapisały i miały przeczytać w „wolnej chwili”/ przemyśleć pomysł:[/B][/SIZE]

Mysia_
edyseja
kajak
Malgoska
Justysiek
Jostel5
Olson
Olena84
Sajlana
Kkasiiiar
Krakowiankafr
Kociabanda2
Ginn
Dil Se
_Lara
From_wonderland
Weg

[SIZE=4][B]4. Osoby które „postarają się dołączyć” :[/B][/SIZE]

Jadwiga
Jo37
_Dunaj_

Edited by Kasiass
Link to comment
Share on other sites

Nie potrafię tak po prostu skopiować listy, więc napiszę tylko, co wiem ;)
Na pierwszej liście jestem wpisana dwa razy, jedno można skreślić (to niefioletowe :D)
::FiGa:: bierze udział w akcji (o ile dobrze pamiętam, na czacie ma nick 'csylwiac' ;))
To tyle ode mnie ;) Cieszę się, że pomysł został zaakceptowany :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Kawal dobrej roboty :D
Nie bede kopiowac, bo watek bedzie mial zaraz kilometry jak kazdy bedzie to robil po swojemu :D Ja bylam, tylko nick mam inny,[B] csylwiac[/B] ;)[/QUOTE]

Już poprawione :)

[quote name='kamilka91']Nie potrafię tak po prostu skopiować listy, więc napiszę tylko, co wiem ;)
Na pierwszej liście jestem wpisana dwa razy, jedno można skreślić (to niefioletowe :D)
::FiGa:: bierze udział w akcji (o ile dobrze pamiętam, na czacie ma nick 'csylwiac' ;))
To tyle ode mnie ;) Cieszę się, że pomysł został zaakceptowany :D[/QUOTE]

Wybacz, nie ogarnelam , ale już jest okej :)


Jeśli ktoś ma inny nick na twitchu niz na dogo, niech pisze, dopiszę do listy, zeby bylo wiadomo kto jest kim :)

Link to comment
Share on other sites

ja będe napewno uczestniczyc, z tym że ze względu na charakter pracy mogę tylko 2 tyg w miesiącu (wtedy mam wolne, oprocz pojedynczych wyjsc wieczorami jestem w domu i będę wchodzić na kanał, niestety pozostałe 2 tyg pracuje i mam poblokowane wszelkie takie stronki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']ja będe napewno uczestniczyc, z tym że ze względu na charakter pracy mogę tylko 2 tyg w miesiącu (wtedy mam wolne, oprocz pojedynczych wyjsc wieczorami jestem w domu i będę wchodzić na kanał, niestety pozostałe 2 tyg pracuje i mam poblokowane wszelkie takie stronki).[/QUOTE]

Przed pojedynczymi wyjściami też włącz kanał - niech sobie samo lata;)

Ja nadal - z doskoku będę wpadać, niestety, mam limit pobranych danych i rzadko, bo rzadko, ale postaram się pomagać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']ja będe napewno uczestniczyc, z tym że ze względu na charakter pracy mogę tylko 2 tyg w miesiącu (wtedy mam wolne, oprocz pojedynczych wyjsc wieczorami jestem w domu i będę wchodzić na kanał, niestety pozostałe 2 tyg pracuje i mam poblokowane wszelkie takie stronki).[/QUOTE]

Ok, to przeklejam Cię do punktu 1 :)
Myślę, że nawet te 2 tygodnie w miesiacu to duza pomoc :)

[quote name='Litterka']Przed pojedynczymi wyjściami też włącz kanał - niech sobie samo lata;)

Ja nadal - z doskoku będę wpadać, niestety, mam limit pobranych danych i rzadko, bo rzadko, ale postaram się pomagać.[/QUOTE]

Fakt, limit utrudnia sprawę, bo taki kanał to pewnie "trochę" ściąga ...:)

[quote name='Anja2201']Ja bardzo chętnie pooglądam , tylko niech mi ktoś powie jak wyłączyć tego adblocka bo pojęcia nie mam co to i czy mam to włączone :)[/QUOTE]

Ja sama tego do końca nie ogarniam haha :D
Chyba najlepiej będzie jak zapytasz na czacie ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]1.Osoby, które zadeklarowały udział:

[/SIZE][/B]Sandra&ABC
[COLOR=#800080][B]Kajzera [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080]Majowa[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Black_sheep
Saththa[/COLOR][/B]
Emiś
Ewa i flatki
Danusiadanusia
BORYSboxer
Culineo
Lunarmermaid
[COLOR=#800080][B]Caragh[/B][/COLOR]
Carrie i Tequila
Danyww
[B][COLOR=#800080]Pamela555[/COLOR][/B]
Konisia
[COLOR=#800080][B]kamilka91[/B][/COLOR]
Jola+Rani+Sari
Romenka
[B][COLOR=#800080]Soko (Soczyna)[/COLOR][/B]
_gos_
Martika@Aischa
[COLOR=#800080][B]Kasiass (Kathy_93)[/B][/COLOR]
Szyna13222
Kasiaczek87
[COLOR=#800080][B]::FiGa:: (csylwiac)[/B][/COLOR]
Zólwik : )
Endrofina i Missy
Kirinna
Joaa
Nicnasile
Litterka
FLY
Anja2201

:mad:

POMINIĘTO mnie!!!!A codziennie byłam i pisałam nawet troszkę na czacie jako: Danyww.

Link to comment
Share on other sites

@ danyww wybacz, nie zapamiętałam każdego , ale teraz już kojarze... :oops:

@kasiaczek87 cel tej listy był chyba przede wszystkim taki, żeby wyłapać tych dogomaniakow którzy się nie ujawnili :)

@Korenia, nie trzeba rejestracji, chyba ze chcesz pisać na czacie, bez rejestracji tez zalicza :)

No to widzę, że z dogo jest jednak więcej osob niz myslelismy :)
Listę już poprawiam :)


Ps. Malwina i Krzysztof będą mieli trochę do poczytania hehe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiass']@ danyww wybacz, nie zapamiętałam każdego , ale teraz już kojarze... :oops:

@kasiaczek87 cel tej listy był chyba przede wszystkim taki, żeby wyłapać tych dogomaniakow którzy się nie ujawnili :)

@Korenia, nie trzeba rejestracji, chyba ze chcesz pisać na czacie, bez rejestracji tez zalicza :)

No to widzę, że z dogo jest jednak więcej osob niz myslelismy :)
Listę już poprawiam :)[/QUOTE]

No, wiedziałam, że ta pałka:mad:
pomoże. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...