Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FiGa, dlaczego Cię drażni zwykłe pytanie?
Ja jestem na tym wątku od dłuższego czasu. Z opcją, że się przyłączę jeżeli wszystko będzie OK. Nie zwykłam leźć za stadem jak krowa na łańcuchu - najpierw się chcę przekonać co i jak działa. I nie świadczy to o robieniu szumu tylko o myśleniu przed a nie po.
Na razie brak info "komu zrobiono dobrze". Wątek jest na dogo więc tu też powinny być przekazywane wszelkie informacje. Chociażby po to, żeby chętnych było więcej, bo chyba o to chodzi.
Nie widzę powodu do kłótni - wszak obowiązuje domniemanie niewinności a bronić się muszą tylko winni.

Link to comment
Share on other sites

A czy przylaczenie do akcji wymaga od nas wydawania pieniedzy? Poswiecania czasu? Wystarczylo jedynie podczas korzystania z komputera wlaczyc jedna stronke, to wszystko. Jedno klikniecie. To az tak wiele?

Organizatorzy niestety zrezygnowali z dogomanii, powniewaz dogomaniacy nie byli chetni do wspolpracy. Osob z dogo byla tam garstka, wiec nie rozumiem dlaczego przed dogomania maja sie rozliczac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']
Ja jestem na tym wątku od dłuższego czasu. Z opcją, że się przyłączę jeżeli wszystko będzie OK. [/QUOTE]
I właśnie temu zrezygnowano z pomocy dogomaniaków. Mimo, że nic nie kosztowało włączyć dodatkowej strony w przeglądarce. Jak wszyscy by tak robili to nie byłoby w ogóle efektu, bo każdy czekałby na efekty, których nie osiągnie się, gdy nie będzie ludzi...

Z dogo było nas może z 5-10 osób. Pozostali byli z forum o grach itd. Po co w takim razie tutaj się tłumaczyć 'obcym', jeśli Ci co biorą udział wiedzą co i jak? Dogomaniacy nie zareagowali na apel...

Link to comment
Share on other sites

[B]stzw[/B] w zupełności się z Tobą zgadzam.

Nie wymagam, nie chcę, nie potrzebuję, nie szukam sensacji!!! Byłam sceptycznie nastawiona do akcji i tylko po to aby zmienić zdanie, zadałam pytane czy udało Wam się pomóc jakiejś bidzie. Tylko tyle!

Nie dziwi Was, że tylko 5-10 osób na tak dużą grupę ludzi będących swego czasu na tym wątku przyłączyło się do Was?
Na prawdę nie musicie się tłumaczyć, ważne tylko, że sprawia Wam to przyjemność, a efekty "tylko włączonego kompa" trzymajcie w swojej słodkiej tajemnicy.

.

Link to comment
Share on other sites

Bo teraz w cenie jest wszystko: adresy mailowe ( spam ), telefony ( SMS Premium ), bazy danych klientów itp. Ja jestem zalogowana na portalach, które płacą mi realne pieniądze za oglądanie reklam. Każda następna osoba, która się zaloguje to dla właściciela portalu kolejne pieniądze. Więc dlaczego dziwicie się, że ktoś nie wierzy?
Żyjemy w takich realiach, że oszukiwanie innych stało się naszym sportem narodowym. Dotyczy to niewypłaconych wynagrodzeń, nieuregulowanych faktur itd. Banki oszukują na prowizjach, bo "system się pomylił". Pani przy kasie, bo " produkt jest źle wprowadzony". Przykłady można mnożyć w nieskończoność. Więc dlaczego mam wszystkim wierzyć ?
Czy w takiej sytuacji nie powinno się zgłosić wątku do zamknięcia? To, że nie zbierano na nim pieniędzy nie znaczy, że nie powstał w związku z ich zarabianiem. Ktoś miał pomysł i OK. Ale nie wypalił na tym portalu więc jaki ma sens utrzymywanie wątku?

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza sprawa, nic na tym nie straciłam, nawet jeśli jakimś cudem okazałoby się, że ta cała akcja to fake. Komputer tak czy siak włączony miałam, a jedna karta więcej w przeglądarce różnicy mi nie robi.
Rzecz druga - niezależnie od efektów czy ich braku, siedząc tam bawiłam się świetnie. Nikt mi nie wmówi, że zostałam oszukana.
Po trzecie, nawet jeśli w ten sposób ktoś by na tym zarobił, oszukując (oczywiście nie twierdzę że tak jest), to co mi szkodzi pomóc tej osobie? Wszak mam dobre serce (jak ponoć większość dogomaniaków ;)), a skoro sama nic na tym nie tracę - to czemu nie?

Wracając do współpracy M. & K. z Dogomanią, sądzę, że niewiele osób miałoby tyle cierpliwości co oni. Wyszli z inicjatywą. Przyłączyła się do nich zaledwie garstka, na forum, którego użytkowników liczy się w tysiącach. Tylko dlatego, że nie wiadomo, czy cała akcja przyniesie pożądany efekt. Zatem pytam po raz enty - w jaki sposób ta akcja miała się powieść, skoro wolę pomocy wyraziło dosłownie kilka osób? Mówienie 'pomogę, jak już będę widziała, że to działa' w tej sytuacji nie ma sensu - bo akcja ta nie ma prawa zacząć działać bez osób zaangażowanych w nią od samego początku.

Myślę, że nie warto tu już cokolwiek pisać. Dla 'sceptyków' sprawa jest zamknięta - przyszli, zrobili szum, naciągnęli kilku frajerów i uciekli. Dla mnie to wciąż otwarty temat i wciąż wierzę w to, że to jeszcze nie koniec. A nazywać mnie możecie jak chcecie, frajerem, naiwną, jakkolwiek. Dopóki nie będzie jasnych dowodów, że zostałam oszukana, będę wierzyć w dalszym ciągu. Bo w życiu zdarzają się różne przypadki...

Tą wypowiedzią planuję zakończyć moje udzielanie się w tym wątku. Wszystkim 'pomagającym' dziękuję za wspaniałe wspólnie spędzone chwile, a 'niedowiarków' pozdrawiam serdecznie. :)

Link to comment
Share on other sites

Czemu byłam sceptyczna? Bo zadałam pytania, a odpowiedzi mnie nie przekonały.
Mój post z września 2012r:
[quote name='Morfek']Wszystko super tylko czy taki sposób "zarabiania" pieniędzy jest całkowicie w porządku w stosunku do reklamodawców...? Wyprowadźcie mnie z błędu bo mogę nie znać zasad tej branży. Czy pomysłodawcy będą przedstawiać statystyki oglądalności reklam? Czy w wątku rozliczeniowym będą przedstawiane dokumenty przelewu od reklamodawców? I ostatnie pytanie bo nie znalazłam na nie odpowiedzi. Czy cały dochód jest przeznaczany na potrzebujące zwierzęta? Czy są jakieś wydatki związane z prowadzeniem całej akcji, przewidziane dla pomysłodawców?[/QUOTE]

Pomysłodawcy stworzyli jakiś tam regulaminek, wątek rozliczeniowy, ale nigdzie nie napisali, że jak dogomaniacy się nie dołącza to nie będą kontynuować wątku. Dlatego było moje pytanie. Czy jest jakiś efekt. To otrzymałam odpowiedź. Nie jesteś z nami to się nie interesuj.

Myślę, że to nie paranoja tylko ŻYCIE, a ono przyzwyczaiło nas do wirtualnych obiecanek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morfek']
Pomysłodawcy stworzyli jakiś tam regulaminek, wątek rozliczeniowy, ale nigdzie nie napisali, że jak dogomaniacy się nie dołącza to nie będą kontynuować wątku. Dlatego było moje pytanie. Czy jest jakiś efekt. To otrzymałam odpowiedź. Nie jesteś z nami to się nie interesuj. [/QUOTE]

Wroc kilka stron wstecz - bylo jasno napisane, ze rezygnuja z rozliczen na dogomanii.
[QUOTE][COLOR=#000000]Odpuszczamy sobie też wątek rozliczeniowo zgłoszeniowy. Nie widzę sensu w tym, aby rozliczała nas cała społeczność dogomanii kiedy faktycznie zaangażowanych jest około 20 osób. Dział rozliczeniowy powstanie natomiast w przyszłości na stronie internetowej projektu.[/COLOR][/QUOTE]

Akcja na dogo nie wypalila.
M&K mieli obmyslac sposoby rozkrecenia jej w inny sposob. Bo osoby ktorym powinno najbardziej zalezec zawiodly. Moglismy to wlasnie my, dogomaniacy, byc motorem tego wszystkiego. Olalismy sprawe, nawet palcem nie ruszylismy by pomoc, a teraz mamy czelnosc pytac o efekty............ i dziwicie sie ludzie ze jestesmy poirytowani.......



Najlepiej to wszystko ujela Kamilka. Nic bym do tego nie dodala.

Link to comment
Share on other sites

Ja napiszę tylko tyle: dzięki fantom, które podarowała M. na bazarek uzbierały się prawie 3 stówy na sterylkę dla mojej tymczasowiczki. Dziewczyna zajmowała się również ich wysyłką. Musiała??? NIE!!! CHCIAŁA pomóc. Tak jak my, tutaj nieliczni, chcieliśmy pomóc w tej akcji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

udzielają się na fb, mogę ich podpytać, ale średnio to widzę.
co byście powiedzieli na wznowienie akcji na podobnych zasadach? mam kilka pomysłów.. ale potrzebne jest 100% zaangażowania, żeby to nie padło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...