Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

[quote name='Nuta le Bób']Przede wszystkim niczego nie odebraliśmy jako atak.To przecież ważna kwestia.
Nie potrafię obliczyć tego w procentach ze względu na to że nie wiem na tą chwilę ILE was będzie! Założenie jednak jest takie że 100% zysków grupy którą zbierzemy poprzez tą akcję przeznaczamy na zwierzęta. [B]Natomiast zysk z widzów zagranicznych będzie dla nas([/B] z tego względu że póki co nie ogłaszaliśmy tej akcji na zagranicznych forach)
Przykładowo:
ogląda nas 1500 osób z czego 1000 to wy a reszta to przypadkowi ludzie z europy włączający nasz stream po to żeby oglądać jak gramy.
Zysk z 1000 osób idzie na psy a z pozostałych 500 dla nas
Dlatego im więcej osób dołaczy się do akcji tym większe kwoty będą dla psiaków.



[B]@Carrie i Teqila [/B]- Dzięki za pomysły! Myślę że można by było wybierać inna grupę co miesiąc i częśc pieniędzy przeznaczać dla nich (np w jednym miesiącu dla baloniarek, w drugim do kundelkowej skarpety itd) a częśc na wsparcie takich pojedynczych psiaków które były by do nas zgłaszane. Są również takie przypadki jak Nutki i jej kilkudziesięciu psich towarzyszy zamkniętych na jednej posesji i zarażonych świerzbowcem wymagające szybkiej i kosztownej interwencji. To własnie dlatego chcemy tym pomysłem zarazić jak największą grupę - bo potrzebujących jest niezliczona ilość![/QUOTE]


czyli ze polonia poza granicami Polski nie idzie na psy? to na diabla ja mam wláczac komputer i rozsylac wsród Polaków w Irlandii. Bez obrazy, ale mnie interesuje zysk na psy, nie zarobek ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']czyli ze polonia poza granicami Polski nie idzie na psy? to na diabla ja mam wláczac komputer i rozsylac wsród Polaków w Irlandii. Bez obrazy, ale mnie interesuje zysk na psy, nie zarobek ludzi :)[/QUOTE]
Dlatego też tak ważne jest to abyśmy orientacyjnie wiedzieli ile osób jest zaangażowane w całą ideę. Nie bardzo rozumiem skąd ta ofensywa z Twojej strony. Konstruktywniej byłoby, gdybyś napisała nam ilu ludzi udało Ci się nakłonić do wzięcia udziału w naszym projekcie. Napisaliśmy wyraźnie, że 'z[COLOR=#000000][I]ałożenie jest takie że 100% zysków grupy którą zbierzemy poprzez tą akcję przeznaczamy na zwierzęta' [/I][/COLOR]i jest to szczera prawda. Dlatego też nakłaniamy do wpisywania się, aby zbieranie informacji szło nam łatwiej. Nie jest łatwo stworzyć grupę osób chcących wspierać dany cel - szczególnie na płaszczyźnie komunikacyjnej. Stale myślimy nad sposobem zgromadzenia wszystkich zainteresowanych w jednym miejscu - tak aby na bieżąco wiedzieć ilu nas jest, przekazywać informacje i wspólnymi siłami decydować komu zdecydujemy się pomóc w danym miesiącu. Jeszcze w tym tygodniu chcemy przeprowadzić audycję na żywo, w czasie której będziemy mogli porozmawiać ze wszystkimi i odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania. Odnośnie widzów zagranicznych - formułując ten zwrot chodziło mi głównie o widzów-graczy którzy będą wchodzili na nasz kanał w celach czysto rozrywkowych.
Pozdrawiam,
Krzysztof

Link to comment
Share on other sites

ok. nie bédé atakowac dobrej idei, ale musicie liczyc sié z podobnymi opiniami przy tego rodzaju projekcie. to tylko mala "próbka" jak ludzie bédá pisac jak dojdzie do rozdzielania pieniédzy. przypuszczam ze zanim nie napiszecie regulaminu w punktach, na temat przyznawania pomocy, komu najpierw i na jakich warunkach, nie ma co otwierac akcji na zasadzie - uzbieralismy pieniádze a teraz jest batalia na zywo o podzial. Tego radzé uniknác i juz teraz napisac regulamin, zeby ludzie doláczajácy do akcji, wiedzieli od razu jakie sá zasady udzielania pomocy - na pismie, nie patykiem po wodzie i "w zaleznosci od liczby uzytkowników". To jest konstruktywna krytyka, moze nie jestem mila, ale zyczé aby akcja sié powiodla, tyle ze wiem jak wielkim balaganem a potem wykléciem z dogo ryzykujecie :) Byloby szkoda gdyby ta akcja obrócila sié przeciw Wam z braku zasad - ludzie bédá próbowali Wam wejsc na glowe i przy jasnych zasadach.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za konstruktywną krytykę. Zdajemy sobie sprawę, że rozdawanie pieniędzy może być problematyczne. Nie jest jednak tak, że nie mamy pewnych koncepcji na ten temat. Nie wspominamy o tych koncepcjach, gdyż skupiamy się aktualnie nad zainteresowanie jak największej liczby ludzi samym pomysłem. Chcielibyśmy przedstawić swoje stanowisko podczas audycji na żywo, jednocześnie mając otwarty umysł na opinie i pomysły ludzi. Tą koncepcję którą wspólnie z ludźmi wybierzemy, zastosujemy następnie "w praniu". Pamiętaj, że przy tak dużej liczbie potrzebujących, trudno jest czasem zadecydować komu pomóc. Jeżeli z góry skupimy się tylko na jednego rodzaju pomocy, być może nie uzyska jej ktoś kto będzie jej bardzo pilnie potrzebować.
Napisałaś "[COLOR=#000000]na pismie, nie patykiem po wodzie i w zaleznosci od liczby uzytkowników". W istocie - ilość pomocy którą będziemy w stanie zaoferować zależy właśnie od liczby osób które wezmą w tym udział. Nie możemy dlatego DZIŚ z góry określić komu i ile będziemy przyznawać. Z całą pewnością będą to jednak osoby ogłaszające swoje potrzeby na dogomani.
Pozdrawiamy:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam i czytam i się zastanawiam. Wiem, ze chyba jestem jedyną pesymistką, ale...

Jaka jest gwarancja, że pomoc zwierzętom rzeczywiście będzie udzielona a nie jest to tylko próba zachęcenia ludzi do odwiedzenia stronki dla jakiśtam innych celów? Z tego co piszecie jak najbardziej zamierzacie pomóc, ale na dogo jesteście nowi... (co od razu piszę, nie dyskryminuje Was w jakikolwiek sposób!)

Oczywiście wrzucam temat na forum domów tymczasowych (adres w podpisie, trzeba tylko spacje usunąć) i mam nadzieję, że wszystko uda się zrealizować a psiaki otrzymają pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psolubna']Tak czytam i czytam i się zastanawiam. Wiem, ze chyba jestem jedyną pesymistką, ale...

Jaka jest gwarancja, że pomoc zwierzętom rzeczywiście będzie udzielona a nie jest to tylko próba zachęcenia ludzi do odwiedzenia stronki dla jakiśtam innych celów? Z tego co piszecie jak najbardziej zamierzacie pomóc, ale na dogo jesteście nowi... (co od razu piszę, nie dyskryminuje Was w jakikolwiek sposób!)

[/QUOTE]

Jak sama napisałaś jesteśmy nowi na dogomanii ale od czegoś zawsze trzeba zacząć. Nasze profile na facebooku są udostępnione publicznie, a co za tym idzie nasze miejsca zamieszkania itp. Co więcej, podczas audycji live porozmawiamy z Wami bezpośrednio tak, abyście mogli nas bliżej poznać. Krótko mówiąc, biorąc pod uwagę ilość informacji które udostępniamy, moglibyście nas nieźle gnębić w razie potrzeby :) Dzięki i pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Pomysł spodobał mi się bardzo i chętnie Wam (a co za tym idzie, także psiakom w potrzebie) pomogę. Komputer mam włączony na ogół do północy, później muszę go wyłączać, ale może chociaż te kilka godzin w jakiś sposób Was usatysfakcjonuje... :)[/QUOTE]
Dziękujemy za wsparcie. Każda godzina i każda osoba się liczy :)

Link to comment
Share on other sites

Witam :) po pierwsze jestem za i się przyłączam (z tym że musze się jeszcze liczyć z rodzicami i nie mogę zostawić kompa na całą noc, ale często siedzę do późna, więc myślę, że nawet te pare godzin to zawsze coś). Po drugie brawa dla Was za chęci i zaangażowanie, którego ten projekt na pewno wymaga.
Widzę, że pojawiły się już słowa krytyki, ale musicie się z tym liczyć ;)
I podzielam opinie odnośnie regulaminu. MUSI być napisany, zanim rozpocznie się zbieranie pieniędzy, rozumiem że na razie szukacie pomysłów i zastanawiacie się, ale potem bez tego będzie piekło...
I ktoś wyraził brak zaufania, ale przecież zgodnie z tym co w pierwszym poście będzie rozliczenie.. W przypadku bazarków też trzeba sprzedającego obdażyć zaufaniem.... A potem Ci, na czyje konto zostały wysłane pieniądze na cel to potwierdzają to. Myślę, że sposób rozliczania powinien być taki sam jak w przypadku bazarków i wszystko będzie jasne.
Tyle :D dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pamela555']Witam :) po pierwsze jestem za i się przyłączam (z tym że musze się jeszcze liczyć z rodzicami i nie mogę zostawić kompa na całą noc, ale często siedzę do późna, więc myślę, że nawet te pare godzin to zawsze coś). Po drugie brawa dla Was za chęci i zaangażowanie, którego ten projekt na pewno wymaga.
Widzę, że pojawiły się już słowa krytyki, ale musicie się z tym liczyć ;)
I podzielam opinie odnośnie regulaminu. MUSI być napisany, zanim rozpocznie się zbieranie pieniędzy, rozumiem że na razie szukacie pomysłów i zastanawiacie się, ale potem bez tego będzie piekło...
I ktoś wyraził brak zaufania, ale przecież zgodnie z tym co w pierwszym poście będzie rozliczenie.. W przypadku bazarków też trzeba sprzedającego obdażyć zaufaniem.... A potem Ci, na czyje konto zostały wysłane pieniądze na cel to potwierdzają to. Myślę, że sposób rozliczania powinien być taki sam jak w przypadku bazarków i wszystko będzie jasne.
Tyle :D dziękuję :)[/QUOTE]

Przede wszystkim dziękujemy za to co napisałaś.Cieszymy się z każdej osoby którą udało nam się "zarazić" naszym pomysłem:) Postaramy się jeszcze dziś ustalić chociaż wstępny regulamin:) Zgadzamy się z tym że rozliczenia powinny być prowadzone tak jak w przypadku bazarków i innych akcji organizowanych na dogomanii. Jest to najbardziej czytelne poza tym użytkownicy są przyzwyczajeni do tego sposobu rozliczeń. Wszystkie opinie, nawet te wyrażające krytykę, są nam potrzebne :)
Pozdrawiamy serdecznie!

Edited by Nuta le Bób
korekta
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za zaproszenie. Ja jak kilka osob powyzej jestem sceptycznie nastawiona. Chodzi o lowienie glow dogomaniackich, lekko naiwnych i ilosc uzytkownikow na tym forum? Zadne regulaminy ani gwarancje pisemne tutaj na dogo czy gdziekolwiek indziej spisane, niczego nie gwarantuja bezdomnym zwierzakom. Moze po miesiacu kasa splynie, dzieki dogomaniakom, ktorzy sie przylacza, a bezdomniaki nie zobacza ani grosza. Sorry, ale juz tyle bylo tutaj roznych dziwnych rzeczy, tyle afer i naciagania dobrych ludzi z tego forum. Moze gdyby to zaproponowal wieloletni forumowicz, ktory ma spoleczne zaufanie, moglabym sie przylaczyc, kompa na noc nie wylaczam, ale jestescie nowi, niestety nowi i Was nie znamy, kompletnie nie wiemy, czy mozemy zaufac. Jakies referencje akcji dla zwierzat? fora tematyczne/ miau?

Link to comment
Share on other sites

Pomysł bardzo fajny, proszę o dopisanie do listy. Jako, że nie wiąże to się dla mnie z żadnymi dodatkowymi kosztami (no, nie licząc prądu), a może pomóc zwierzakom, dam kredyt zaufania i spróbuję.
Poruszona przez dziewczyny powyżej kwestia weryfikacji/referencji jest bardzo ważna - warto nad tym pomyśleć. Ja swoją drogą spróbuję się dowiedzieć czegoś w "gamingowym" świadku, ale często osoby grające świetnie znają się w necie, a w realu niekoniecznie, więc pewnie będzie ciężko o takie referencje.
Ważną kwestię poruszyła też emilia - kwestia dogomaniaków zagranicznych. Często poza wsparciem finansowym nie mogą (z racji miejsca zamieszkania ;-)) fizycznie włączyć się w pomoc na dogo, stąd Wasza inicjatywa byłaby pewnie kolejną akcją, w której ta grupa dogomaniaków mogłaby się udzielać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Dziekuje za zaproszenie. Ja jak kilka osob powyzej jestem sceptycznie nastawiona. Chodzi o lowienie glow dogomaniackich, lekko naiwnych i ilosc uzytkownikow na tym forum? Zadne regulaminy ani gwarancje pisemne tutaj na dogo czy gdziekolwiek indziej spisane, niczego nie gwarantuja bezdomnym zwierzakom. Moze po miesiacu kasa splynie, dzieki dogomaniakom, ktorzy sie przylacza, a bezdomniaki nie zobacza ani grosza. Sorry, ale juz tyle bylo tutaj roznych dziwnych rzeczy, tyle afer i naciagania dobrych ludzi z tego forum. Moze gdyby to zaproponowal wieloletni forumowicz, ktory ma spoleczne zaufanie, moglabym sie przylaczyc, kompa na noc nie wylaczam, ale jestescie nowi, niestety nowi i Was nie znamy, kompletnie nie wiemy, czy mozemy zaufac. Jakies referencje akcji dla zwierzat? fora tematyczne/ miau?[/QUOTE]

takie samo mam zdanie jak ty,poczekam zobacze jak sie sprawa bedzie rozwijać,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pamela555'] Po drugie brawa dla Was za chęci i zaangażowanie, którego ten projekt na pewno wymaga.
Widzę, że pojawiły się już słowa krytyki, ale musicie się z tym liczyć ;)
I ktoś wyraził brak zaufania, ale przecież zgodnie z tym co w pierwszym poście będzie rozliczenie.. W przypadku bazarków też trzeba sprzedającego obdażyć zaufaniem.... A potem Ci, na czyje konto zostały wysłane pieniądze na cel to potwierdzają to. Myślę, że sposób rozliczania powinien być taki sam jak w przypadku bazarków i wszystko będzie jasne.
[/QUOTE]

Pamela, ja nie mówię, że pomysł jest zły, że to oszustwo. NIE! Uważam, że to nowa, ciekawa propozycja. Jednak przyczyny dla których mi włącza się "czerwona lampka" to:

1. To są ludzie "nowi" na dogo. Ja też specjalnie znana nie jestem, ale miałam styczność, działałam na bazarkach gdzie również pojawiały się w miarę znane tu osoby a pomysłodawcy jak widzę tu na wątku nie mają skądkolwiek referencji, nie pisali, że brali jakiś udział w akcjach itd.

2. Finansowanie może być i wpisane w wątku, ale pytanie czy rzeczywiście te 100% dochodu będzie dla zwierzaków. Może przecież zdarzyć się tak, iż będzie to 10% bo tak naprawdę nie będziemy nigdy wiedzieli ile tych przychodów jest

3. Wątek na FB można założyć na jakiekolwiek dane, można podać dane fikcyjne, więc to dla mnie przekonujące nie jest

4. Jestem sceptyczna, ale nie znaczy to, że jestem na nie. Zaczekam jak rozwinie się akcja, czy to będzie funkcjonować, czy kasa trafi do zwierzaków. Jeśli rzeczywiście tak będzie również chętnie się przyłączę, gdyż często siedzę do późna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Dziekuje za zaproszenie. Ja jak kilka osob powyzej jestem sceptycznie nastawiona. Chodzi o lowienie glow dogomaniackich, lekko naiwnych i ilosc uzytkownikow na tym forum? Zadne regulaminy ani gwarancje pisemne tutaj na dogo czy gdziekolwiek indziej spisane, niczego nie gwarantuja bezdomnym zwierzakom. Moze po miesiacu kasa splynie, dzieki dogomaniakom, ktorzy sie przylacza, a bezdomniaki nie zobacza ani grosza. Sorry, ale juz tyle bylo tutaj roznych dziwnych rzeczy, tyle afer i naciagania dobrych ludzi z tego forum. Moze gdyby to zaproponowal wieloletni forumowicz, ktory ma spoleczne zaufanie, [B]moglabym sie przylaczyc, kompa na noc nie wylaczam, [/B]ale jestescie nowi, niestety nowi i Was nie znamy, kompletnie nie wiemy, czy mozemy zaufac. Jakies referencje akcji dla zwierzat? fora tematyczne/ miau?[/QUOTE]
Szczerze mówiąc, szczególnie po przeczytaniu tego, co pogrubiłam, Twoja wypowiedź wydaje mi się irracjonalna. Przecież oni nie proszą Ciebie o żadną złotówkę. Ponieważ sama piszesz, że nie wyłączasz kompa to i dodatkowego pradu nie zużyjesz. Więc o co chodzi? W najgorszym wypadku, podkreślam w najgorszym, którego nie zakładam i absolutnie nie sugeruje, że tak się stanie, ale w najgorszym wypadku psy nie dostaną tych pieniędzyh, których bez akcji na pewno by nie dostały. I nawet gdyby zgarnęli wszystko, to Tobie jako użytkownikowi nie ubędzie ani grosza (zakładając, że rzeczywiście zwykle nie wyłączasz kompa). Więc co? Pomozesz komuś zarobić, zobaczysz, że psy nie dostały nic i już drugi raz tej jednej zakładki w przeglądarce nie włączysz.
Ryzyka dla Ciebie nie ma. Nie chcą od Ciebie kasy, ani poświęcenia własnego czasu.

Ja na pewno włączę. I jestem świadoma, że oszuści są zdarzają, i Nuta le Bób może być jednym z nich (bez urazy, nie zakładam tego), ale wybaczcie, nic nie musicie robić, włączyć jedną stronę a macie zastrzeżenia i obawy jakby to od Was z portfela te kilkaset złoty chcieli wyciągnąć.


I takie ogólne spostrzeżenie: Nie wiem, że przy takich innych, innowacyjnych akcjach, twórcy tychże muszą się niemal prosić, żeby móc dać kasę na pomoc psom/kotom czy innych futrzakom... A to przecież ich wolna wola.


Pozdrawiam Wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psolubna']Pamela, ja nie mówię, że pomysł jest zły, że to oszustwo. NIE! Uważam, że to nowa, ciekawa propozycja. Jednak przyczyny dla których mi włącza się "czerwona lampka" to:

1. To są ludzie "nowi" na dogo. Ja też specjalnie znana nie jestem, ale miałam styczność, działałam na bazarkach gdzie również pojawiały się w miarę znane tu osoby a pomysłodawcy jak widzę tu na wątku nie mają skądkolwiek referencji, nie pisali, że brali jakiś udział w akcjach itd.

2. Finansowanie może być i wpisane w wątku, ale pytanie czy rzeczywiście te 100% dochodu będzie dla zwierzaków. Może przecież zdarzyć się tak, iż będzie to 10% bo tak naprawdę nie będziemy nigdy wiedzieli ile tych przychodów jest

3. Wątek na FB można założyć na jakiekolwiek dane, można podać dane fikcyjne, więc to dla mnie przekonujące nie jest

4. Jestem sceptyczna, ale nie znaczy to, że jestem na nie. Zaczekam jak rozwinie się akcja, czy to będzie funkcjonować, czy kasa trafi do zwierzaków. Jeśli rzeczywiście tak będzie również chętnie się przyłączę, gdyż często siedzę do późna.[/QUOTE]

Dla nas jako wspierających akcję i tak nie ma ryzyka ponoszenia kosztów, więc nawet gdyby cała akcja okazała się oszustwem (teoretyzuję, bez obrazy dla pomysłodawców), nie stracimy na tym (jedynie pozwolimy jednorazowo na kogoś zarabek). Niedawno zrobiłam 2 bazarki i pomimo, iż miałam jedynie kilkanaście postów na koncie kupujący nie mieli z tym problemu. W każdym razie zmierzam do tego, że ryzyko jest według mnie mniejsze niż ewentualne kotzyści ale jednocześnie rozumiem wątpliwości.
Masz rację co do pkt. 2, i tutaj pytanie do pomysłodawców, czy będzie się to dało jakoś rozwiązać.
Także wszyscy czekamy na rozwój sytuacji. :)

Link to comment
Share on other sites

Chcielibyśmy ustosunkować się do powyższych wypowiedzi. Przede wszystkim chcemy podziękować za wszystkie słowa otuchy i wsparcia. Umacniają nas one w naszym celu i dodają sił do dalszych starań. Bywa nam ciężko, ale staramy się nie poddawać. Kilka spraw ewidentnie wymaga sprostowania.
Sfinansowaliśmy swoje studio własnymi siłami i pieniędzmi. Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Samo dobranie statywu i oświetlenia wymaga wielu godzin testów i usprawnień. Nie wspominam nawet o dobraniu nagłośnienia, mikrofonu i jakości audycji które chcemy przeprowadzać. Całość wyniosła nas prawie dwa tysiące złotych – a nadal wiele rzeczy chciałbym usprawnić dla przyszłych widzów. Biorąc pod uwagę powyższe, nie jesteśmy typem ludzi którzy chcą od kogokolwiek coś wyłudzać. Wspólnymi siłami wpadliśmy na zarys pomysłu który teraz dojrzewa z każdym dniem. Napisaliśmy o tym w pierwszym poście – zainspirował nas gracz o pseudonimie Athene. Gdy pomyślałem, że podobne akcje można by przeprowadzać dla psiaków – poczułem, że musimy spróbować. Fakt – nie jesteśmy znanymi aktywistami na dogomanii. Uważam jednakże, że od czegoś trzeba zacząć i nie powinno nas to dyskredytować – tym bardziej, że cała idea nie wymaga sięgania do portfela. Krzywdzące dla nas jest odgórne założenie, że chcemy kogoś oszukać i zniknąć po miesiącu. Staramy się być otwarci jak to tylko jest możliwe. Samo założenie streama skupia się na „wychodzeniu” do ludzi i pewnym sensie - pozbawianiu się anonimowości. Pokazujemy swoje twarze, rozmawiamy z ludźmi i wyrażamy swoje poglądy – takie są fundamentalne cechy dobrego streamera. Dlatego też udostępniamy swoje prywatne profile na facebooku. Co więcej – staramy się zaangażować swoich własnych znajomych. Gdybyśmy byli potencjalnymi oszustami musielibyśmy mieć w planach społeczne samobójstwo.
Nie bez powodu prosimy wszystkich zainteresowanych o wpisywanie się. Zarzucono nam, że być może oddamy tak naprawdę 10% zysków zamiast obiecywanych 100%. Powtórzę się po raz kolejny – MUSIMY wiedzieć ilu ludzi (przynajmniej orientacyjnie) chce nas wspierać w tej idei. Dzięki temu będziemy mogli obliczyć ile pieniędzy w danym miesiącu zostało zebrane poprzez Wasze zaangażowanie. To naprawdę nie jest skomplikowane. Całość sprowadza się do prostego odejmowania i mnożenia. Każdy zainteresowany mógłby to sam bez problemów policzyć, gdyż przedstawiliśmy na jakiej zasadzie Twitch.TV wypłaca pieniądze.
Prosimy o odrobinę więcej zaufania i entuzjazmu. Rozumiem, że cały pomysł wydawać się może dla niektórych abstrakcyjny ale to naprawdę może zadziałać. Co więcej, może to przynieść znaczną i regularną pomoc którą bazarki nie zawsze zagwarantują. Ludzie którzy poświęcili się streamowi jak pracy odnoszą znaczne sukcesy. Szczególnie wspominamy przez nas wcześniej Athene pokazał jak wiele można zdziałać wspólnymi siłami. Gdyby się okazało, że staniemy się popularni w serwisie – nie mielibyśmy nic przeciwko temu aby rozszerzyć finansowanie psiaków. Tacy po prostu jesteśmy, choć może ciężko w to uwierzyć.
Mamy pomysły, środki i umiejętności aby odnieść sukces na Twitch.TV. Moglibyśmy przecież w ogóle nie zakładać tego wątku. Uznaliśmy jednak, że byłoby wspaniale móc robić to co się lubi i jednocześnie pomagać innym. Taki już nasz charakter – choć w życiu często na tym traciliśmy.
W weekend przeprowadzimy obiecaną transmisję. Mamy nadzieję, że przynajmniej częściowo rozwieje to wątpliwości niezdecydowanych. Szczegóły podamy ze stosownym wyprzedzeniem. Chcielibyśmy zacząć całą akcję wraz z początkiem przyszłego tygodnia.
Pracujemy obecnie nad wątkiem rozliczeniowo – zgłoszeniowym, wraz z regulaminem. Powinien być gotowy najpóźniej w godzinach porannych.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania – nie krępujcie się do nas napisać. Pozdrawiam,

Krzysztof - [url]http://www.facebook.com/krzysztof.iluzja[/url]
Malwina - [url]http://www.facebook.com/malwina.tecza[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że z tym całym streamowaniem spotykam się pierwszy raz (czy ja dobrze rozumiem, że ktoś wchodzi na wasz kanał i patrzy, jak Wy przez 8h napierdzielacie w gierkę? Nie ogarniam :) ), to nie widzę problemu z tym, żeby tego kompa włączonego zostawić. Jeśli miałoby się to okazać machloją, to po prostu przestanę wchodzić na wspomnianą stronkę i tyle. Nawet jeśli byłaby przekazywana tylko część kwoty, to wg mnie lepszy rydz, niż nic. Spożytkować zawsze będzie na co, a jeśli da się, jak mówicie, to wyliczyć to tym lepiej. Regulamin przyznawania wsparcia na pewno się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caragh']W najgorszym wypadku, podkreślam w najgorszym, którego nie zakładam i absolutnie nie sugeruje, że tak się stanie, ale w najgorszym wypadku psy nie dostaną tych pieniędzyh, których bez akcji na pewno by nie dostały. [B]I nawet gdyby zgarnęli wszystko, to Tobie jako użytkownikowi nie ubędzie ani grosza [/B](zakładając, że rzeczywiście zwykle nie wyłączasz kompa). Więc co? Pomozesz komuś zarobić, zobaczysz, że psy nie dostały nic i już drugi raz tej jednej zakładki w przeglądarce nie włączysz. [/QUOTE]
No wlasnie, nawet gdyby zgarneli wszystko! Super... To dlaczego ja mam komus dokladac kabzy do kasy? Mnie nikt nie pomaga zarabiac, nie szukam naiwnych na forach tematycznych, zeby dorobic. To co zarabiam idzie na zycie i mieleckie psy bezdomne. I tak od lat.

Czekam na regulamin.
Zapytam tez Corke, ktora mocno siedzi w srodowisku graczy, nie wiem tylko czy akurat w tej grze jest aktywna (World of Warcraft czy podobnych).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...