Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

[quote name='kajzera']Tak w ogóle, to nie trzeba siedzieć, oglądać i pisać. Ja się nie spodziewałam, że tak wesoło to będzie wyglądało. Myślałam, że wszyscy zaangażowani ograniczą się do minimum (w tym ja) i po prostu włączymy stronę gdzieś w zakładce i nie będziemy zerkać.
Obok jest chat, który jak się okazało wykorzystujemy w 100%. Czasami ktoś (w tym ja ;p) ma już zamiar iść spać, ale nie potrafi się odłączyć od chatującej grupy, bo jest naprawdę wesoło :D Ja ostatnio, ze względu na bardzo wczesne wstawanie do pracy, chciałam iść spać ok 22... a poszłam o 00:45 :)
Lubię tę rozrywkę od kilku dni, ale trzeba spełnić założenie akcji i przyciągnąć jeszcze sporo widzów :)

Włączenie tej strony to jest wysiłek nawet mniejszy niż głosowanie na krakvecie, kiedy ktoś tam nie ma konta. Gdyby na streamie pojawiło się tyle osób, co zagłosowało na krakvecie, byłoby pięknie.[/QUOTE]

Ojj tak czat jest cudowny :evil_lol:
Też nie myślałam, że będę tyle czasu spędzać na twitchu haha :)
A ostatnio to nawet imprezka była na streamie :diabloti:

Dzisiaj weekend to może więcej osób się pojawi ;)

Edited by Kasiass
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Jest sens udostepniac kiedy w googlach jeszcze nic nie ma? Bynajmniej ja nie znalazlam :shake:[/QUOTE]

Nie wiem dlaczego-pozycjonowanie działa i powinno się to pokazać jako pierwszy wynik .Do tej pory kilka osób dało znać że wszystko działa, a my sprawdziliśmy we wszystkich wyszukiwarkach...
Nie mam pojęcia jaka jest przyczyna problemu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiass']Pozwoliłam sobie wrzucić Waszego kwejka na komixxy.pl :) :

[URL]http://komixxy.pl/1249251[/URL][/QUOTE]

Niestety odrzucą-Wszystkie tego typu portale jak komixxy demotywatory zwierzoluby itp (oprócz kwejka)
Zakazują promowania wszelkiego rodzaju akcji-bez wyjątków dla potrzebujących psów czy dzieci-wszystko odrzucają z góry...
:( Zdecydowana większość stron w internecie stosuje tego typu ograniczenia. Jedyne co jeszcze przed nami to youtube z naszym filmem- o tym z resztą wspomnimy na streamie bo potrzebujemy...pewnej minimalnej pomocy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuta le Bób']Niestety odrzucą-Wszystkie tego typu portale jak komixxy demotywatory zwierzoluby itp (oprócz kwejka)
Zakazują promowania wszelkiego rodzaju akcji-bez wyjątków dla potrzebujących psów czy dzieci-wszystko odrzucają z góry...
:( Zdecydowana większość stron w internecie stosuje tego typu ograniczenia. Jedyne co jeszcze przed nami to youtube z naszym filmem- o tym z resztą wspomnimy na streamie bo potrzebujemy...pewnej minimalnej pomocy:)[/QUOTE]


Ale może chociaż te kilka osób zobaczy, warto próbować... :)
Zresztą nic się nie traci na samym wrzuceniu, jak usuną to niech usuwają, trudno... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiass']Ale może chociaż te kilka osób zobaczy, warto próbować... :)
Zresztą nic się nie traci na samym wrzuceniu, jak usuną to niech usuwają, trudno... ;)[/QUOTE]

Masz racje-dzięki :) a o bestach zapomniałam :D
My zaspamowaliśmy tym wczoraj zszywke.pl :D -Już nam dziwaczne pomysły przychodzą, ale trzeba próbować !

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Jest sens udostepniac kiedy w googlach jeszcze nic nie ma? Bynajmniej ja nie znalazlam :shake:[/QUOTE]
Pewnie dlatego że korzystasz z [url]www.google[/url].[B]de, [/B]tak jak ja. Mi też nic wtedy nie znajduje.
Jak wpisze google.pl, to na drugiej pozycji jest ten wątek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...