Jump to content
Dogomania

Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...


Avilia

Recommended Posts

Z dobrych wieści to jak wszystko pójdzie dobrze to jutro do DS pojedzie kot Borys trafił do mnie ranny w łapke prawdopodobnie był postrzelony , nie chodził a teraz szaleje i ma sie ok , został tez wykastrowany ...

A w czwartek ma szanse na dom młodziutki czarny Dadi ( jeede z 3 porzuconych w kartonie ) niestety jeden z nich odszedł mimo walki o jego zycie :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Justa i zwierzaki']Z dobrych wieści to jak wszystko pójdzie dobrze to jutro do DS pojedzie kot Borys trafił do mnie ranny w łapke prawdopodobnie był postrzelony , nie chodził a teraz szaleje i ma sie ok , został tez wykastrowany ...

A w czwartek ma szanse na dom młodziutki czarny Dadi ( jeede z 3 porzuconych w kartonie ) niestety jeden z nich odszedł mimo walki o jego zycie :([/QUOTE]

Chociaż tyle z tych dobrych wieści...A o Eryka nikt nie pyta? Taki przystojniak...

Szkoda maluszka :( Ale zostało zrobione wszystko aby go uratować, niestety jego ciałko było zbyt słabe ;(

BTW, to jest ERYK:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/399242_413081488757119_106943298_n.jpg[/IMG]

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie, ale jestem pewna że szybko go znajdzie , jeszcze walczymy z świerzbem w uszach , przeziębienie odpuściło i niebawem bedzie ogłaszany bo i juz nie pachnie tak mocno :evil_lol: a za kilka dni to juz nie będzie sladu po efektach zapachowych :diabloti:

No a Węgielek jakby zatrzymał sie w miejscu mimo Niwalinu, siku idze do kuwety ale z kupalem jest problem , czasami tylko go zrobi do kuwety z czuciem a resztę to na kocyk a jak jest puszczony na mieszkanie( nie bedzie przecież cały czas w klatce bo zwariuje ) to brudzi wszystko biedak i nawet nie wie o tym .

Dekstera ( brata Dadiego ) będzie trzeba zaszczepić , Eryka też bo na razie sa na kwarantannie a tam nie chce aby były zbyt długo ...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam fanty i chętnie pomogę ale bazarku nie zrobię bo nie umiem. Może poproszę kogoś i będziemy działać.
Tofikowi kupię następną dawką Nivalinu , tylko wiem od Justy ,że trzeba poczekać. Nie wiem czy załatwię receptę ale się postaram.

Link to comment
Share on other sites

Pilnie potrzebuję link do wątku SPAJKIEGO!
Nie mogę go odnaleźć , a psiak wrócił do Punktu w fatalnym stanie!

edit.
Mam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233386-Przepiękny-kudłaty-dostojny-SPAJKI-W-typie-szpica-W-schronie!-Zajrzysz/page2[/URL]

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam przelew z bazarku z rękodziełem:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235037-ZAKO%C5%83CZONY-R%C4%98KOCZYNY-dla-Fundacji-Zwierz%C4%99ca-Arkadia-do-26-11-do-23-00?p=19924462#post19924462[/url]

Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym wpływu pieniędzy na konto :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Zrobiłam przelew z bazarku z rękodziełem:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235037-ZAKOŃCZONY-RĘKOCZYNY-dla-Fundacji-Zwierzęca-Arkadia-do-26-11-do-23-00?p=19924462#post19924462[/URL]

Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym wpływu pieniędzy na konto :)[/QUOTE]

Pieniążki dotarły, idę potwierdzić :)

Połatamy dziury w budżecie! :)

Dzisiaj nad ranem było -20...
Biedne zwierzęta :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie trochę mniej, ale też fatalnie... A mój mąz jeszcze nie skończył budy dla Reksia... Reksio to piesek alkoholików mieszkających niedaleko nas, ma budę i nawet mu slome włożyli, ale ta buda jest dośc marna, z tyłu szczeliny miedzy deskami, co prawda obite grubą folią, więc nie wieje i nie zacina deszcz i śnieg, ale ziąb jak diabli. A to mały piesek... Postanowilismy z mężem, że po prostu zrobimy mu nową ciepłą budę, tylko, że niestety nie jest jeszcze gotowa, a już taki mróz. Zanoszę Reksiowi wieczorem ciepłe jedzenie, żeby miał jakiś zastrzyk energii i ciepła przed nocą, ale bez ciepłej budy, to mu za wiele nie daje przecież. Buda będzie naprawde ciepła, z przedsionkiem, ocieplona steropianem 10 cm grubości, mam nadzieję, że maluch wreszcie nie będzie marzł. Najchetniej zabrałabym im tego psa, ale to tylko sprawi, że wezmą następnego, więc pomyślałam, że lepiej dać mu dobra budę, karmić i zabierać na spacery. Tylko ja, kurka, nie mam teraz kompletnie siły na spacery, zwłaszcza w sniegu! Ech... No, to sie wyspowiadałam, ale nie wiem, czy mi lżej.

Link to comment
Share on other sites

PILNE!!!

SZUKAMY DT DLA JAMNIORA! MA ZŁAMANĄ ŁAPKĘ, TRZEBA OPEROWAĆ ALE NIE MA GDZIE PO OPERACJI GO UMIEŚCIĆ!!! APELUJĘ O POMOC, O MIEJSCE DLA JAMNICZKA!
W PUNKCIE NIE MA WARUNKÓ NA TRZYMANIE PSA PO OPERACJI!

KONTAKT:
798 596 534 / 785 549 189
[email][email protected][/email]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/c101.0.403.403/p403x403/483481_417960944935840_2027591350_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Przelałam 85 zł z bazarku - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235367-Rozliczamy-na-Rudego-i-Pszczynę-ponad-100-fantów[/URL]

Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku :)[/QUOTE]

Pieniążki dotarły, dziękujemy - potwierdziłam juz na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

witam pszczynę !! o punkcie przetrzymań wiem dawno ale o Waszym stowarzyszeniu dopiero teraz , extra że powstała taka organizacja cieszę się i będę obserwować wasz wątek a kiedyś jak będę w pszczynie to wpadnę jak będę mógł:eviltong: wygłaskać te nosy wyczesać i wziąć na spacer;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']witam pszczynę !! o punkcie przetrzymań wiem dawno ale o Waszym stowarzyszeniu dopiero teraz , extra że powstała taka organizacja cieszę się i będę obserwować wasz wątek a kiedyś jak będę w pszczynie to wpadnę jak będę mógł:eviltong: wygłaskać te nosy wyczesać i wziąć na spacer;)[/QUOTE]


Witamy i zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=#006400]Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!
Dziękujemy, że z nami jesteście :)
Dzięki Wam wiele zwierzaków te święta spędza już w swoim domku :)[/COLOR]

[/B][/SIZE][/CENTER]
[RIGHT][SIZE=5][B] Avilia i Klaudus__
Fundacja "Zwierzęca Arkadia"[/B][/SIZE][/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...