Jump to content
Dogomania

Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Avilia']Bardzo prosimy o wsparcie finansowe naszej Fundacji...

Mamy dużo zwierząt pod opieką, każde z nich musi jeść, musi zostać odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i zachipowane.

[B]W chwili obecnej do opłacenia mamy (a na to nie mamy):

*Kastracja i pobyt 3 dni w lecznicy Spajkiego - ok 200zł (będę miała rozpiskę po niedzieli)
* Sterylizacja i szczepienie Kiry (BDT) - ok. 250 - 270zł
* Sterylizacja i usunięcie guza na listwie mlecznej Lusi + chipowanie - ok 200 zł
* kastracja Goliata - ok. 150zł

A w kolejce, lada chwila będzie do zapłaty:
* chipowanie i szczepienia Delty i Spajkiego
* sterylka, szczepienia + chip dla Huli
* sterylka Luny
* reszty nie pamiętam i wolę na razie o tym nie myśleć[/B][/QUOTE]

No, cóż, jeszcze ewentualna sterylka Delty... Ale rozumiem, że jeśli dom w Bydgoszczy sie zdecyduje, to dom wysterylizuje? W marcu bedzie coroczna akcja-sterylizacja, bedzie duzo taniej w tych weterynariach, ktore biora udzial. Ja np. też "dostałam" Tami bez sterylki i w umowie sie zobowiazałam, zreszta wypadlo dokładnie w tym samym czasie, co teraz Delcie, w styczniu miala cieczkę, a sterylke w marcu, w ramach akcji sterylkowej. Myśle, że tak byloby najlepiej, choćby dlatego, że ona coraz bardziej sie do mnie przywiązuje. Nie chcę sie jej "pozbyć", ale widzę, że naprawde im szybciej znajdzie sie w ds, tym lepiej. ...bo ona juz jest "suczunia pańciuni" ;-) szkoda, żeby cierpiała z powodu rozstania dopiero za dwa miesiące, bo wtedy to bedzie dużo większy stres dla niej.

A, no i bazarek mozna zrobić... :-) Ja to taka "rozmamla" ;-) jestem aktualnie, że niczego nie ogarniam, zdjęc fantów nie zrobiłam, bo mąż mi wywiózł aparat i w ogole, ale ogólnie, to fanty "wolne" są. W ten weekend spróbuję zrobic zdjęcia i przygotowac opisy, jeśli mąz znow nie zapomni mi zostawic aparatu... No, ale wystawic to "musi" Isiak ;-)

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']W piątek pojechały do Punktu dwa robione ręcznie ubranka dla małych psiaków, wczoraj wielki wór kurtek a w czwartek będą jeszcze 3 wory aby psiaki nie marzły i było czym w budach wyścielać ...[/QUOTE]

Kochana Justa i kochana Isiak :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][SIZE=3][B]Alarm znowu szczeniaczki wyrzucone w kartonie na śmierć . Są w punkcie a nadciągają okropne mrozy. [/B][/SIZE]
Dziewczyny co to za kanalia je wyrzuca?
Macie jakiś tymczas?[/QUOTE]

Gdybyśmy wiedziały kto to już straciłby głowę...
Maja DT do wtorku, potem nie mam pojęcia co...:(

[quote name='Mazowszanka']Właśnie przelałam [B]345 zł [/B] :)
Proszę o potwierdzenie jak przelew dotrze:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238027-ZAKOŃCZONY-Przetwory-i-ciepłe-ciuszki-do-13-01-do-21-00[/URL][/QUOTE]

Wow, dziękujemy! Zaczynamy się zadłużać, nie ukrywam, że bardzo nam te pieniążki pomogą :)
Potwierdzę jak tylko dotrą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Słuchajcie, Selenga zrobi fundacyjne cegiełkowe allegro - będzie tylko potrzebna jego dobra reklama.[/QUOTE]
Obiecałam, ale potrzebuję trochę informacji i zdjęć, bo ludzie są wzrokowcami. Podeślijcie mi przede wszystkim zdjęcia, bo listę potrzeb chyba na wątku znalazłam. Albo chociaż listę wątków waszych zwierzaków. Z materiałów na tym watku nie dam rady zrobić skutecznej aukcji :(
mój mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Obiecałam, ale potrzebuję trochę informacji i zdjęć, bo ludzie są wzrokowcami. Podeślijcie mi przede wszystkim zdjęcia, bo listę potrzeb chyba na wątku znalazłam. Albo chociaż listę wątków waszych zwierzaków. Z materiałów na tym watku nie dam rady zrobić skutecznej aukcji :(
mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Avilio kochana, podeślesz coś cioteczce Selendze? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...