Jump to content
Dogomania

>> Starość nie radość << Maleńki SKOREK - pomóż opłacić leczenie dziadzia


dziuba

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn'][B]SKOREK SIĘ ZNALAZŁ!!!![/B]
Jest w schronisku, dzwoniła Bella, zaraz po niego pojadę
:multi: :multi: :multi:[/quote]

To cudownie!:multi:
W takim razie plakaty już, na szczęście, potrzebne nie beda. Teraz już wiesz, że to mały akrobata i kaskader balkonowy i będziesz mogła uniknąć takich sytuacji.

A może on faktycznie komuś uciekł, skoro taki z niego wędrowniczek i można by porozklejać plakaty typu: znaleziono psa... O ile oczywiście twoja ciocia nie chce go juz na zawsze:cool3: .
Pozdrawiam cie Madziu, wiedziałam, że wszystko sie dobrze skończy!

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiecie jak sie cieszymy:multi:
Do tej pory nie pisaliśmy, ale zaglądaliśmy pare razy dziennie.
Jakie to szczęście, że nic mu sie nie stało!
Szkoda, że nie powie jak nawiał, ale ciekawe skąd i jak trafił do schronu?
Najważniejsze, że się odnalazł.

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Skaczemy pod sufit


A teraz do rzeczy - kto przygarnie Skorka? :evil_lol:

Ulv - chlopak po tej wycieczce pewnie glodny :) daj znac, kiedy skonczy sie zarelko.

Link to comment
Share on other sites

No nerwicę i stan przedzawałowy to ja już zaliczyłam, a chłopak zamiast się wytłumaczyć, to bardzo się ucieszył, jak go wyjęłam z klatki, zamerdał krótkim kikutkiem i... zażądał wyprowadzenia natychmiast na trawkę:mad: Poza tym czeka go pranko, bo śmierdzi jak nieboskie stworzenie:evil_lol: Cała zabawa kosztowała mnie 30 zł (ksero i taksówka, bo inaczej bym za chiny nie zdążyła do schro) i potwornie dużo nerwów, o dwóch nieprzespanych porządnie nocach nie mówiąc:shake:

Myślę, że warto go poogłaszać, bo on faktycznie jest taki tuptuś i może ktoś za nim płacze?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że Skorek już w domku , ale ze mnie gapa , mogłam już wczoraj sprawdzić czy jest w Schronisku , ale jak przeczytałam że dziewczyny już go tam szukały to nie zwróciłam uwagi że ta bida tam siedzi , najważniejsze że maluch jest .:lol: Teraz tylko domku szukać :razz: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Cholera a nie piesek Skorek....Starszy schorowany ale z fantazją....ułańską...
Dobrze,że się łobuz znalazł....
Mam podejrzenie,że się Red bulla napił ,dostał skrzydeł,sfrunął z balkonu,przefrunął nad ogrodzeniem...i tu go mądrość opuściła ....pofrunął do schronu?? Skorku......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...