Jump to content
Dogomania

Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)


Livka

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lecę na Twój bazarek cioteczko i...

Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]

;)

Link to comment
Share on other sites

tak myślę - szczegóły to ana pe, Ania prowadzi adopcję :)
ale z tego, co słyszę, to fajnie, domek, dwoje dzieci, ale nie maleńkich, kot - tu są obawy, trzeba zachować ostrożność
decyzja przemyślana - ma być spotkanie i z Jamorem, i z Bubą, i z Anią - no i z nowym domkiem :) wiec rozsądnie

Link to comment
Share on other sites

z FB :)

[h=6], wczoraj późnym wieczorem p. Artur z hotelu zawiózł Bubę do jej nowego domu :))
Od dzisiaj psina mieszka w Serocku i jest członkiem przemiłej Rodziny z dwójką dzieci. Ma ogromne podwórko do biegania i doświadczonych opiekunów, którzy kochają psy:))
Trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze!

Buba ma dom dzięki Mai Zaworowskiej, która była dzisiaj u niej w odwiedzinach:) Maja potwierdziła, że Państwo są zachwyceni sunią ... a sunia póki co świruje po ogrodzie za piłeczką ;)) Wieczorem postaramy się wrzucic zdjęcia z nowego domu:)

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie losem tego udręczonego psa, okazane serce i bezinteresowną pomoc, jakiej doświadczyła!
od dzisiaj będzie jej pięknie - nareszcie jej los się odmienił:))

[/h]

Link to comment
Share on other sites

tak tak :D udało się :Cool!:

Ludzie sa fantastyczni! totalni psiarze, którzy zrobią wszsystko, co w ich mocy by Buba była u nich szczęśliwa a oni razem z nią. Mają zaprzyjaźnioną Panią behawiorystkę :)
Trzymajcie kciuki, by już tam została na zawsze!
Ogromniaste DZIĘKI za pomoc dla niej

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę, by podzielić się info, ze na moim bazarku jest już 193 zł dla trzech psiaków do podziału, w tym dla Buby, a tu co - taka informacja !!!!!!!!!!!!!

Super! Bubie należy się wspaniały kochający domek i bardzo się cieszę, ze taki domek w końcu się znalazł. Trzymam kciuki za sunieczkę!

Dziewczyny napiszcie mi proszę czy z mojego bazarku ta kasa co przypadnie dla Buby będzie jej jeszcze potrzebna?

Pytam, bo jesli nie, to podzieliłabym wówczas na dwie części i oddała dla Saby i Kasi............

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromną prośbę do osób, które tu na wątku Buby zadeklarowały stałe wpłaty: czy mogę prosić o przekazanie tych deklaracji na rzecz Kasi lub Saby, dla których robię bazarek - link w moim podpisie.
Tam straszna bieda, pomagam bazarkami, ale sama wiele nie mogę. Proszę o pomoc.......

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

a ja jeszcze wrzucę zdjęcie[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/156184_405653579490060_1829228113_n.jpg[/IMG], które 'podkradłam' z FB ;)

cytat: "Potwierdzam, dom się trafił jak marzenie...
Dwoje dzieci, domek ze wspaniałym ogrodem, obok zaraz pola do latania. Nowa Rodzina Buby pracuje głównie z domu i ma plan, by biegać z Bubasem parę razy dziennie. Dzieci są zachwycone - od rana do nocy na podwórku. Nie muszę dodawać chyba, że Buba jest w swoim żywiole: gra w piłkę non-stop, gania z patyczkami, jest na maksa zajętą suką. Trzymajcie kciuki za tę adopcję, prosimy z Anią [ [URL="http://www.facebook.com/anna.peszel"]Anna[/URL] ] ..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...