Jump to content
Dogomania

Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)


Livka

Recommended Posts

[B]Dzień Dobry :)
Moje propozycje podziału pieniążków nie spotkały się ze sprzeciwem, więc pozwoliłam sobie podzielić je następująco:

Stan konta na 11.10.2012r. 585,25 zł

274,25 zł - dla [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230973-małe-czarne-kocie-dzieci-czekają-na-kochające-bezpieczne-domki"][COLOR=#4444ff][B]kotków sylwiji [/B][/COLOR][/URL][B] - przelew 24.10.2012r.
100,00 zł - dla [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226614-husky-Teodor-powrót-z-adopcji-Szukamy-tylko-mądrego-i-odpowiedzialnego-DS"][COLOR=#4444ff][B]Teodora[/B][/COLOR][/URL][B]- przelew 24.10.2012r.
100,00 zł dla [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226629-ruda-piękność-Aqsa-ZNÓW-SZUKA-DOMU-("][COLOR=#4444ff][B]Aqsy [/B][/COLOR][/URL][B]- przelew 24.10.2012r
111, 00 zł dla[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216117-Vera-już-w-DS-Ninka-wciąż-czeka-młodziutka-ruda-pojętna-sunia-potrzebuje-domku"][COLOR=#4444ff][B] Ninki [/B][/COLOR][/URL][B] - przelew 24.10.2012r.

Stan konta na 24.10.2012r. : 0,00 zł


:loveu::loveu::loveu: Serdecznie dziękujemy darczyńcom !!! [/B]:loveu::loveu::loveu:

[B]Bubcia bądź szczęśliwa !!!:loveu::multi: :loveu:[/B]

Skarbnik ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Hejka,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Przepraszam za ciszę… Sylwia dała mi znać :)
już pisze, co wiem - uwaga, będą dłużyzny... ;)[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Dziewczyny Kochane, naprawdę z Bubą jest wszystko dobrze. Rodzina jest bardzo pozytywna i generalnie to tzw. ‘znajomi znajomych’. Ci ludzie, to znajomi trenerki z psiej szkoły na Bemowie, a pani trenerka jest wolontariuszką w schronisku.. Nie adoptował jej ktoś z ogłoszenia, ale z polecenia, że rodzina, która po kilkunastu latach pożegnała bernardyna szuka psa.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Buba nie ma wstępu do domu, bo w rodzinie jest alergia. Taka była umowa od początku, że ich psy mieszkają na zewnątrz. Jednak mimo wszystko uwierzcie mi, że jestem o nią spokojna. Jest to rodzina architektów, której nie odpowiadały żadne ocieplane budy, które oglądali i zbudowali swoją - ogrzewaną i wielką budę z przedsionkiem i wyjmowaną tylną ścianą.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Bubie na pewno nie jest źle. Jest członkiem rodziny – jeździ na wycieczki ze swoimi ludźmi, a kiedy nie mogą jej zabrać, sunie ma opiekę. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Dzięki, że się o nią pytacie i za każdą pomoc, jakiej doświadczył ten pies. Myślę, że wszyscy możemy być spokojni, bo ona chyba już w końcu znalazła swoje miejsce na ziemi. Może nie na kanapie, ale na 100% jest kochana i nie narzeka na brak zainteresowania ani opieki. Ona naprawdę miała szczęście, że trafiła do tej rodziny.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kanapa do szczęścia nie jest potrzebna.Moje psy nie są "kanapowe",mieszkają ogólnie na zewnatrz i są szczęśliwe.Non -stop mają atrakcje,non-stop "spacer".Sa dwa ,maja swoje towarzystwo,co nie znaczy,że funkcjonują i wegetują samopas bez człowieka.Wszystko jest kwestią upodobań własciciela czy śpi z psem w łóżku,czy preferuje inny model kontaktu.Moje psy maja nas na okrągło,poświęcamy im czas,mają swoje ciepłe pomieszczenie w budynku,michę,wode,wybieg.Nie wiem czy zamieniłyby to na kanapę....Ale tak jak piszę kwestia gustu i chęci .Twierdzenie,że pies musi miec kanape do szczescia jest dla mnie niekoniecznie prawdziwe.Dodam,że mam na myśli psy takie jak moje,czyli zdrowe,potężne,młode o długiej sierści donki.Nie pisze o psiakch typowo pokojowych,krótkowłosych i z innymi przeciwskazaniami dla zdrowia.Ja od prawie dwudziestu lat tak współistnieje z moimi owczarkami.Poprzednie dożyły 13,6 i 11 lat.Także Buba jesli ma takie warunki i jest kochana to ma może nie idealnie ale lepiej niz w poprzednim miejscu na kanapie z której potem dostała wykop "za burtę",bo była zbędna.Do zaspokojenia głodu ciała i duszy nie jest potrzebny kawior.Chleb z masłem podany przez osobę,która nas kocha nasyci ciało i duszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='MALWA']Jeśli naprawdę Buba ma tak jak pisze ana pe, to jestem juz spokojna!

Ale chciałabym zobaczyć tę ogrzewaną budę... czy jest sznasa na jakieś zdjęcia?

Oczywiście w roli głównej proszę Bubę.[/QUOTE]
Tez z przyjemnoscia obejrzałabym Bube w jej ekstra mieszkanku:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...