Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

O 27.01.2016o19:09, ala123 napisał:

Właśnie dowiedziałam się,że Krystyna tę "kłapiącą" zębami umieściła tymczasowo u jakichś sąsiadów; niestety, nie ma tam ogrodzenia i suczka bywa przywiązywana na łańcuchu. Jest to oczywiście rozwiązanie tymczasowe,ale lepsze to, niż ruchliwa ulica i bieganie slalomem pomiędzy autami.

29f9keo.jpg

Wspomniana suczka.

Link to comment
Share on other sites

Założyłam wczoraj u dr Świątkowskiej 33 zł za wizytę Krystyny z którymś ze zwierzaków (nie pamiętam teraz dokładnie), kudlataja kupiła też advocata (31 zł) dla kotka, którego wiozła od Krystyny do Lublina. Przelewam jej te pieniądze, jak coś wpłynie dla Krystyny, wtedy odliczę te pieniążki.

 

20160206_140214.thumb.jpg.f881ddbabc2f0e

 

 

 

 

20160208_132547.jpg

Link to comment
Share on other sites

Krystyna znowu ma na głowie kolejną suczynkę wyrzuconą jakiś czas temu na wsi... Zdążyła się już nawet oszczenić, pieski ludzie zabrali,na co Krystyna nie miała niestety wpływu; została jeszcze mała suczka. No i mama, która pewnie niebawem będzie mieć znowu cieczkę... Ostatnio, udało się ją zwabić do domu i pyknąć fotkę, którą zamieszczam poniżej. Suczka jest niewielka, waży do 10kg.

56cf2ab320a3a_suczynkaodkryski.thumb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
O 13.03.2016o13:50, handzia napisał:

Wpłynęły pieniążki :) 25 zł od Elypsy i 50 zł od Livki :) Bardzo dziękuję :)

Na moim koncie 136 zł. Przelewam je na konto AgiG z Krakowa, która zapłaci w lecznicy za leczenie dwóch kotek, które pojechały od Krystyny. Prosiła mnie o to Krystyna.

Wydarzenie koteczek:

https://www.facebook.com/events/1087318741320600/?active_tab=posts

Dziekujemy za pomoc koteczkom:)  ciekawe jak sie maja.......

Link to comment
Share on other sites

Biała już jest ogłaszana, jest zdrowa. Czarna na mieć operację, na wydarzeniu jest wszystko :)

Pani, która teraz w niedzielę wzięła na dt prosiła, żeby przekazać osobie, od której kociak pojechał : " Bardzo prosze przekaż Pani ktora wyslala mi kicie ze to cudne kocie i przywitane przez mojego 8 letniego kocura tak jak widac na filmie.Dziekuje"

Tylko ja nie umiem wstawiać filmików, ale kotek jest szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

Czarna koteczka miała dzisiaj operację uszka. Miała usuwane polipy. Niestety musiała być operowana przez specjalistę, co podnosi koszty. Wetka u której kociaki przebywają nie podejmowała się tej operacji. Koszt to ok 470 zł...:( Na wydarzeniu są zdjęcia i opisy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj wpłynęły dwie wołaty: 25 zł od Elypsy i 50 zł od Livki. Zgodnie z prośbą Krystyny przelałam je na leczenie kotów, które pojechały od Krystyny. Zostało tam jeszcze 125 zł do spłacenia, kicie maja juz domy, ale dług pozostał. U czarnej kotki wykryto nowotwór, ale nowy dom przejął na siebie dalsze leczenie. 

Dziekujemy:) 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekujemy:)

Zawsze te dlugi...125zl...duzo....

Zwierzaki Krystyny wszystkie stare,wszystkie chore,niektore bardzo chore:(

ostatnio wysterylizowala i wykastrowala 7 kotow,ktore rozmnazalay sie i glodowalay u starszego,chorego czlowieka.

Wszystkie wozila na sterylizacje do Zamoscia,szukala transportu,kogos kto by pomogl je zawiezc do weta,nie bylo latwo.

Ale sie udalo.

Kilka z tych kotkow znalazlo DS.

Jedna z kotek,ktora wrocila do tego pana pogryzly lisy...i znowu...szukanie transportu,koszty leczenia....

ona moze pomagac tylko dzieki dobrym i wrazliwym sercom,ktorych nie brakuje...

jednak potrzeb jest bardzo duzo

koszty transportu,koszty leczenia,karma dla kotow,dla psiakow....

ciagle jakis zwierzak w potrzebie,nie ma tak,ze jednemu pomoze i na tym koniec

wiele zwierzakow czeka w kolejce na pomoc

ale wiem,ze Krystyna robi to juz ostatkiem sil:(

Przepraszam,ze pisze to wszystko dopiero teraz,ale sama juz tego wszystkiego nie ogarniam,tez musze pomagac porzuconym,chorym kotkom i psiakom.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znalazłam wątek P.Krystyny na FB. Finasowo w tej chwili nie mam jak pomóc,ale naszykowałam już paczkę dla P.Krysi i postaram się jak najszybciej wysłać.Telefon też mam ,ale ktoś zadeklarowal się jej wysłać.Jakby nie dostała telefonu,to proszę dać mi tu znać na pw. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły dwie wpłaty: 25 zł od Elypsy i 50 zł od Livki. I jeszcze 1o zł od dziewczyny Natalii O. z fb na kociaki z Krakowa. Niestety okazało się, że długu jest o wiele więcej, ok 500 zł :( 

Wpłacam więc dalej te 85 zł na konto AgaG, która przekaże je do lecznicy. Niedługo zrobię bazarek na pokrycie reszty kosztów, jesli sie uda oczywiście tyle uzbierać...

Dzięki dziewczyny. :)

wklejam wydarzenie koteczek z fb, tam będzie potwierdzenie:

https://www.facebook.com/events/1087318741320600/

 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na fb są zbierane pieniądze dla jej zwierzaków, jest ich ponad 25 szt, nie wiem już dokładnie. Wiele chorych, potrzebujących ciągłej opieki wet.

Do tego Krystyna pomaga innym zwierzętom, nie tylko jej "osobistym", tylko po prostu potrzebującym, tym które ludzie jej podrzucą, czy sama zobaczy w swoim zasięgu. Ostatnio pomogła z tych pieniędzy koleżance, która nie miała pracy, a jej zwierzak zachorował. Pomogła też suczce z babeszjozą, właściciele, alkoholicy bez środków do życia...sunia zachorowała, więc Krystyna pomogła. Oczywiście wszystkich przypadków nie wymienię, bo dużo by pisać...Sama nie ma, ale nie żałuje pomocy innym.... tak było w przypadku tych kotów, też nie były jej własnością....pomogła im po prostu i spłaca z pieniędzy, które wpływają od dziewczyn z dogo :) 

Ten dług musimy (tzn ja i Krystyna) spłacić. Ciągle brakuje mi czasu na bazarek. Może w Boże Ciało uda mi się zrobić wyprzedażowy bazarek...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wpłynęły wpłaty od Elypsy (25 zł) i 50 zł od Livki :) Wpłacam na poczet długu kotów, które pojechały do Krakowa w marcu. Resztę zakładam ze swoich pieniędzy, AgaG nie może tyle czekać.....Wpłacam te 75 zł na konto AgaG. 

Resztę długu, czyli 279 zł zakładam ze swoich. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...