Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja tylko uzupełnię, co się dzieje u Krystyny w kocich sprawach. W ostatnim czasie znalazłam domy w Warszawie dla tymczasowanych przez Krystynę kotków: dwóch malych koteczek, jednej dorosłej a w tym tygodniu przyjechał do DS 7 miesięczny kocurek

 

0bf510551f18.jpg

 

 

Jedna koteczka od Krystyny znalazła DT w Warszawie w celu lepszej socjalizacji i szuka DS

 

b59a2a7db173.jpg

 

 

 

a jedna kolorowa ślicznotka ciągle czeka u Krystyny

 

77de95df5528.jpg

 

 

Do lecznicy trafił też młodziutki rudasek, ktory bardzo potrzebuje DT. Jak nie znajdzie, pewnie trafi do Krystyny do izolatki w łazience.

 

ea221acaef89.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
8 godzin temu, teresaa118 napisał:

Poszlo pare groszy na zwierzeta p. Krystyny. Wprawdzie wpisalam do przelewu-pomoc przy splacie dlugu- ale mysle, ze to tez jest aktualne

Wysłałaś bezpośrednio do Krystyny? Na pewno tytuł przelewu nie stanowi żadnego problemu. Wszystkie pieniądze idą na pomoc zwierzakom Krystyny.

Link to comment
Share on other sites

O 11.01.2016o21:23, handzia napisał:

Wysłałaś bezpośrednio do Krystyny? Na pewno tytuł przelewu nie stanowi żadnego problemu. Wszystkie pieniądze idą na pomoc zwierzakom Krystyny.

Tak, pieniążki są na koncie 50 zł. Jest również 25 zł od Elypsy. Przesylam 75 zł Krsytynie :) Dzięki dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krystyna ma kolejne zwierzęta  na głowie. W pobliżu jej domu wyrzucono dwie niewielkie suczynki a od dłuższego już czasu biega duża,długowłosa ONka. Największy problemem będzie z ONką - boi się ludzi, ucieka na łąki, nie pozwala do siebie podejść. I niestety, możliwe,że jest w ciąży, bo latała ze stadem psów...

Te dwie mniejsze podchodzą do człowieka, jedna z nich potrafi skutecznie kłapnąć zębami,ale wiadomo,że bez powodu biedna tego nie robi...

Trzeba konieczne je sterylizować. Zdjęć na razie nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dowiedziałam się,że Krystyna tę "kłapiącą" zębami umieściła tymczasowo u jakichś sąsiadów; niestety, nie ma tam ogrodzenia i suczka bywa przywiązywana na łańcuchu. Jest to oczywiście rozwiązanie tymczasowe,ale lepsze to, niż ruchliwa ulica i bieganie slalomem pomiędzy autami.

Link to comment
Share on other sites

O 11.12.2015o12:21, ludka napisał:

Jedna koteczka od Krystyny znalazła DT w Warszawie w celu lepszej socjalizacji i szuka DS

 

b59a2a7db173.jpg

 

 

 

a jedna kolorowa ślicznotka ciągle czeka u Krystyny

 

77de95df5528.jpg

 

 

 

 

Obu koteczkom wyszedł w testach plus przy białaczce. Nie wiadomo, czy były znalezione już z wirusem, czy złapały w stadzie u Krystyny.

Pierwsza jest w DT w Wawie, a druga ciągle u Krystyny. Ja ogłaszam, ale łatwo nie będzie. Każda pomoc w szukaniu domu mile widziana, bo kotka zostanie w stadzie u Krystyny :( Może ktoś zechce pomóc na Fb?

Wirus przenosi się tylko między kotami, więc może być dom z innym białaczkowym kotem lub bez kotów, może być z psem ... Mogę wysłać nowe zdjęcia kotki. Śliczna 5 miesięczna koteczka.

Moje aktualne ogłoszenie (ogłaszam na Warszawę, Kraków i Lublin)

http://olx.pl/oferta/pastelowa-slicznotka-ma-5-mies-i-felv-CID103-IDcmKOP.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 27.01.2016o19:09, ala123 napisał:

Właśnie dowiedziałam się,że Krystyna tę "kłapiącą" zębami umieściła tymczasowo u jakichś sąsiadów; niestety, nie ma tam ogrodzenia i suczka bywa przywiązywana na łańcuchu. Jest to oczywiście rozwiązanie tymczasowe,ale lepsze to, niż ruchliwa ulica i bieganie slalomem pomiędzy autami.

dostałam fotkę jednej z suczek, tylko taką niestety:

56aa63551f90b_suczynkazzawady.thumb.jpg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...