Jump to content
Dogomania

FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)


MonikaP

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Są wyraźne efekty innego podejścia do Bony/ nie kochanej Cioteczki która się lituje bo piesek ze schroniska ale partnera który wymaga/.W domu super/ jej zabawy z Burbim to trzeba zobaczyć/. W lesie na spacerze Bona super. Melduje się prawie na każde zawołanie. Mnie " olewała" do czasu jak się zorientowała że mam w kieszeni pokrojone kiełbaski. Na swojej ulubionej łące nieprawdopodobne "głupawki". Zachowanie gazeli. Zresztą jest filigranowa, szczuplutka i wyjątkowo sprawna. Jednak do obcych nadal się " rwie". Karolina nadal pracuje nad tym a marcin "olewa" i ją spuszcza zaraz po wyjściu z domu. I !!! jest super. Pies na luzie to nie ten na smyczy ???!!!. Cioteczki Monika i Gonia oddałyście piechola na tymczas i do tej pory bez kontroli??. Poważnie zaniedbujecie swoje obowiązki:angryy: .
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No tak, w tym to za dobre nie jesteśmy (jeśli w ogóle w czymś :shake: - znaczy się mam poważne wątpliwości co do swojej osoby)). Ja jako matka dzieciom i słomiana wdowa jestem dyspozycyjna głównie przedpołudniami, bo później muszę się mocno "nagimnastykować", żeby wyjść z domu :-( .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']No tak, w tym to za dobre nie jesteśmy (jeśli w ogóle w czymś :shake: - znaczy się mam poważne wątpliwości co do swojej osoby)). Ja jako matka dzieciom i słomiana wdowa jestem dyspozycyjna głównie przedpołudniami, bo później muszę się mocno "nagimnastykować", żeby wyjść z domu :-( .[/quote]

To było zaproszenie na kawę a nie krytyka.:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']To było zaproszenie na kawę a nie krytyka.:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

No bo ja się zawsze czuję winna, że za mało czegoś robię i za mało się staram o ten nasze "tymczasy" :oops: . Co niestety nie zmienia faktu, że przeszkody są podobnego rodzaju...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow'] Cioteczki Monika i Gonia oddałyście piechola na tymczas i do tej pory bez kontroli??. Poważnie zaniedbujecie swoje obowiązki:angryy: .
[/quote] Chciałam powiedzieć, że ja skontrolowałam :eviltong: Co prawda nie w domu ale na polu :evil_lol:
I kontrolować nie trzeba, bo nos wygi podpowada, że Bona nie mogłaby być w lepszym miejscu :cool3: No a ta obstawa, to w ogóle mnie powaliła :p
Ale skoro to zaproszenie na kawę, to jak najbardziej do kontroli jesteśmy skore... Tylko Donvitow... Czy zapraszasz do siebie, czy do Carooolci.... No i czy jeśli do Niej, to czy Ona o tym wie? ;)

Link to comment
Share on other sites

No no dzieje się tu pod moja niobecność :evil_lol:

Z Bona staramy się pracować, kilogram dyzurnej kiełbasy szkoleniowej stopniał przez święta do sztuk 1. A mówią, że nie dla psa kiełbasa... a to najlepszy gadżet szkoleniowy - tylko szybko się zużywa - bo Burbon też chętnie się szkoli :evil_lol:

Na spacerach problem jest ale z kiełbą w ręce grzecznie przechodzimy obok ludzi i bez probleu odwraca to Bony uwagę - potem na wzajem sie chwalimy za każde powodzenie ;) jest b. madrym pieskiem i już sama zaczyna się dopraszać nagrody po mijaniu hi hi hi. na pewno potrzeba czasu, ale damy radę.
Na razie wprowadzamy żelazne zasady - ukłon w strone goni ;)

Maiałam jeden telefon z wyborczej - osoba dzwoniąca chyba miała jeszcze dużo czasu do pełnoletności i chcieli pieska na zajączka dla młodszej siostrzyczki - odesłałam ich na drzewo.
Zmienię też troszkę allegro - zgodnie z tym co sugerował nam szkoleniowiec - twierdzi, że dla Bony najlepszy domek , w którym mieszka osoba, która potraktowałaby Bonke jako wyzwanie i poswięciła jej dużo czasu (oczywiście miłości też)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']No no dzieje się tu pod moja niobecność :evil_lol:

Z Bona staramy się pracować, kilogram dyzurnej kiełbasy szkoleniowej stopniał przez święta do sztuk 1. A mówią, że nie dla psa kiełbasa... a to najlepszy gadżet szkoleniowy - tylko szybko się zużywa - bo Burbon też chętnie się szkoli :evil_lol:

[/quote]
Bardzo się cieszę, że widać pierwsze efekty :multi: Martwię się tylko o linię pięknej i gibkiej Bony, skoro gadżet szkoleniowy znika w tak zawrotnym tempie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak poza tym musze wam powiedziedziec (napisac) ze Boniek to bardzo mądra bestia - miała ochote na chrupki - poszla tracać łapka w kubełek chrupkowy - cwaniara. Wczoraj z kolei kiedy zniknęłam jej - postanowiła mnie odszukać - i znalazła - kiedy wyszłam spod prysznica zastałam bońka siedzącego i wpatrujacego się w drzwi łazienki - zdobyła tym moje serce - tak pańcia najważniejsza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']na razie z Boną jestem o kiełbaske spokojna - hi hi hi pieczona wątróbka - zapraszam na gotowanie - po pierwsze widok surowej wątróbki wprawia mnie w omdlenie, a po drugie nawet moj TZ czasami obiadu nie dostaje 0- taki ze mnie talent kulinarny - hi hi hi[/quote]

wersja dla leniwych to wątróbka w pojemniku na kilka minut do mikrofali :eviltong: zapach jest, ale psy przepadają :)

a anonse.pl ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...