Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='dorobella']

27.11 Dziennik Polski - tu napisali, że zaginęła KILKA DNI TEMU

[URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1296483-trufla.html[/URL][/QUOTE]

Dziennikiem Polskim proszę się nie sugerować - ogł. umieszczone zostało przeze mnie po przeczytaniu tu na wątku informacji o zaginięciu i na podstawie tekstu, który był wysyłany do gmin i który - po prośbie o info dotyczące szczegółów - dostałam na maila. Czytam też, że są zawirowania z konkretną datą - stąd asekuracja w postaci "kilka dni temu".

Link to comment
Share on other sites

zastawiacie się, zestawiacie różne strzępy informacji a efekt tego bedzie taki, że zaraz odezwie się maciek i nas zbruzga za snucie domysłów i straszyć będzie rozliczaniem z kłamstw....

co można zrobić skoro wobec konkretów i faktów NIE MAMY INFORMACJI OD DT!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']jeszcze nie widzisz ze to sciema? gdyby to byla prawda to iwoniam jako inspektorka KTOZ na etacie, zrobila by wszystko zeby w pierwszej kolejnosci umiescic ja na stronie schroniska w KRK. Byc moze scenariusz zaginiecia suni jest o wiele tragiczniejszy.[/QUOTE]

[quote name='dorobella']No właśnie. Zauważcie, że 15 listopada ukazało się pierwsze ogłoszenie, z drugiej "ucieczki". Sunia dzień później była widziana w Krakowie. Musiałby ktoś zadzwonić z informacją, że 11 listopada widział suczkę, zakładając, że zaginęła 10. Kto miał dzwonić, skoro nie było ogłoszeń, że suczka zaginęła. Ludzie, którym zaginął pies nie piszą w ogłoszeniu, że zaginął około tydzień temu, ale podają konkretna datę.

Maciek pisał, ze przy poprzedniej ucieczce też jest zła data, że niby suczka zaginęła w innym terminie. Może ona jest martwa już od października :roll:

10.11 gmina Zielonki

[URL]http://zielonki.pl/nowa/index.php/ct-menu-item-96[/URL]

15.11 Niepołomice

[URL]http://www.niepolomice.eu/pl/news_show.php?readmore=5812[/URL]

18.11 Andrychów

[URL]http://www.nowiny.andrychow.eu/nowiny/najwazniejsze/3229-kto-znalazl-trufle[/URL]

25.11 FB OTOZ Oświęcim

[URL]https://www.facebook.com/otozoswiecim[/URL]

25.11 Zabrze

[URL]http://www.psitulmnie.pl/zguby.php[/URL]

26.11 Opole

[URL]http://schroniskowopolu.pl/zgubiono-515-192-985/[/URL]

26.11 Orzechowce

[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/[/URL]

27.11 Dziennik Polski - tu napisali, że zaginęła KILKA DNI TEMU

[URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1296483-trufla.html[/URL][/QUOTE]

[quote name='yolaantaa']To wszystko jest naprawdę bardzo,bardzo dziwne...[/QUOTE]

[quote name='Marta72']zastawiacie się, zestawiacie różne strzępy informacji a efekt tego bedzie taki, że zaraz odezwie się maciek i nas zbruzga za snucie domysłów i straszyć będzie rozliczaniem z kłamstw....

co można zrobić skoro wobec konkretów i faktów NIE MAMY INFORMACJI OD DT!!![/QUOTE]

Po pierwszej ucieczce i rzekomym odnalezieniu iwoniam natychmiast się na nas obraziła, kiedy prosiłyśmy o foty. Wstawila jednak 2 zdjęcia Trufli, na ktorych podobno mozna zobaczyć datę - 1 go listopada. Ja tej daty nie umiałam i nie umiem sprawdzić. Zdjęcia są na wątku dt iwoniam. Potem były wstawione jeszcze trzy zdjęcia ośmego listopada, ktoś umie sprawdzić ich datę ?

Maciek się nie zjawi bo zostal zbanowany - nie wiem tylko na jaki okres.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko co się dzieje jest spowodowane tym,ze od zabrania Trufli z Amoka na wątku pojawiały się informacje cząstkowe, wielokrotnie sprzeczne, najczęściej jednak prośby osób zainteresowanych losem suni dotyczące wyjaśnienia sytuacji były pomijane milczeniem. Potem pojawiały się wpisy nie odnoszące się do stawianych pytań ale oskarżające o złą wolę pytających. Napięcie rosło razem z niejasnościami i sprzecznymi informacjami.

Ponawiam moje pytania do dt CO SIĘ STAŁO Z TRUFLĄ?

Absurdem jest odmawianie nam prawa do informacji i do pomocy psowi o którego tak wiele osób tutaj się troszczyło.

Link to comment
Share on other sites

To jest kopia mojej wiadomości wyslanej wczoraj do moderatora maupa4 , pozostawionej bez odpowiedzi. Może zechcecie skopiować i też wyslać dodając ewentualnie, ze informacja napisana wczoraj przez iwoniam jeszcze bardziej zaciemnila sprawę. Może jeśli więcej osób poprosi o pomoc w wyjaśnieniu sprawy to prośba nie pozostanie bez odpowiedzi.
[quote name='barb']Zwracam się do Ciebie o pomoc w niezwykle trudnej sytuacji. Czy zechcesz i jesteś w stanie poprosić [B]iwoniam[/B] o to aby udzielila rzetelnej informacji na temat drugiego zaginięcia Trufli z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelko-gdzie-jesteś-znowu-zaginęła!?p=21589400#post21589400[/URL] ?

Trufla przebywala w hoteliku Amok w Iwanowicach pod Krakowem, utrzymywana głównie z dogomaniackich bazarkow. Zabrana stamtąd w październiku przez iwoniam wkrótce zaginęła. Odnaleziona - wkrotce ginie ponownie. Za każdym razem iwoniam nie powiadamia nikogo o zaginięciu psa. O drugim zaginięciu dowiedziałyśmy się wczoraj od dogomaniaczki z Opola, która przeczytała ogłoszenie na stronie tamtejszego schroniska. Iwoniamproszona o wyjaśnienie sytuacji - milczy a na wątek wkrocza jej mąż Maciek6778 z pretensjami i oraz siostra Krakowianka z cynicznym komentarzem. W ciągu miesiąca pies pod opieką iwoniam ginie już 2 razy.

Nadmieniam, że pies mial w hotelu dobrą opieke, byl odwiedzany, oglaszany, długi hotelowe zostały spłacone. Trufla uważala hotel za swoje miejsce na ziemi.

Jest już bardzo zimno a nie ma nawet dokladnej informacji o czasie i miejscu zaginięcia (raz 10, raz 19 listopada). Iwona w ogloszeniach raz podaje sią za dt raz za ds. Wiem, że moderator nie ma obowiązku czytania wątkow i niczego nie musi ale w tym wypadku chodzi o biologiczne istnienie Trufli, która może nie przetrwać mroźnych nocy.



Barbara[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']barb, prosiłaś moda,aby skłonił iwoniam do podania informacji-wiec jest na jej wątku domowym.... myślę,że niczego więcej się nie dowiemy:shake:[/QUOTE]

Przecież nadal niczego nie wiemy ani kiedy zaginęla ani jak,
Wysylam plakat Trufli do schroniska w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Chcialabym, zeby to byl tylko sen.
I chcialabym sie juz z tego koszmaru obudzic.
Nawet wstydzilabym sie Wam przyznac, co mi sie snilo.
Wciaz nie moge zrozumiec, uwierzyc...ale to niewazne.
Wazne, zeby Trufelka sie odnalazla i juz nigdy wiecej...[/QUOTE]


też bym chciała ale niestety nie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Po pierwszej ucieczce i rzekomym odnalezieniu iwoniam natychmiast się na nas obraziła, kiedy prosiłyśmy o foty. Wstawila jednak 2 zdjęcia Trufli, na ktorych podobno mozna zobaczyć datę - 1 go listopada. Ja tej daty nie umiałam i nie umiem sprawdzić. Zdjęcia są na wątku dt iwoniam. Potem były wstawione jeszcze trzy zdjęcia ośmego listopada, ktoś umie sprawdzić ich datę ?

Maciek się nie zjawi bo zostal zbanowany - nie wiem tylko na jaki okres.[/QUOTE]


barb datę na zdjęciu możesz sobie zmieniać jak chcesz i godzinę też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']barb datę na zdjęciu możesz sobie zmieniać jak chcesz i godzinę też.[/QUOTE]
Czemu wtedy tego nikt nie napisał ?:shake: Uznali nas za dwie paranoiczki.:shake: Czyli te zdjęcia nie dowodzą, że Trufla się znalazla ?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie się nie dowiemy co się stało z Truflą. Jakby Trufla się znalazła- toby nie zaginęła drugi raz, bo osoby mające doświadczenie z płochliwymi psami- zabezpieczyłyby sukę. jakikolwiek DT, TDT, czy hotel zostałby uprzedzony. Daty zaginięć byłyby zgodne z prawdą i żaden gwiazdor nie pisałby takich bzdur, ze to nie ma znaczenia. Widocznie wie, że pies jest za TM i dla niego nie ma to już większego znaczenia.

Wystarczy poczytać wątki zaginionych psów. Ludzie nawet przybliżoną godzinę podają, okolice, ulice. Według Maćka daty nie są ważne. On rozwieszał też plakaty, że Trufla zaginęła w Tymbarku, bo ważne jest zdjęcie. Jaki9e to ma znaczenie gdzie i kiedy zaginął pies.

Ma znaczenie, jeśli pies rzeczywiście zaginął. Ludzie dzwonią, widzą przemieszczającego sie psa, a na dworze nie jest 30 stopni, pies ma krótką sierść. Odnalezienie go może być sprawą życia i śmierci. Jakoś nie dla Maćka, który pewnie doskonale wie kiedy i gdzie, a także o jakiej godzinie Trufla "przepadła".

Im szybciej rozpocznie sie poszukiwania psa, tym większe szanse są na jego odnalezienie. Jak widać nie dla wszystkich.


[quote name='Maciek6778']Milczenie Iwony nie wynika z tego, że Trufla zginęła, a z tego jak została ostatnio przez was potraktowana - tak dla jasności. Nie wysyłajcie jej głupich pytań i nie "nakazujcie" aby się odezwała bo tego nie zrobi i tyle! Trufla uciekła 19.11 i uciekła mnie, nie Iwonie, której nawet nie było wtedy w domu, więc jak chcecie do kogoś mieć pretensje to do mnie. Plakaty są z błędem w dacie, rozwieszałem nawet te, które zostały z poszukiwań w Tymbarku[B] i tam jest jeszcze inna data (która nie jest tak naprawdę ważna bo chodzi o zdjęcia).[/B] Uciekła w miejscowości Rączna, a nie w Opolu itd jak ktoś sugeruje - informacja została wysłana do wszystkich okolicznych schronisk itp w woj. małopolskim, świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim, czyli sąsiadujących z naszym województwem. Małgośka, nie pisz o kłamstwach itd. - wszyscy, którzy powinni wiedzieć o zaginięciu Trufli wiedzą, a ty nie jesteś taką osobą..
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a tak naprawdę kto jest odpowiedzialny za Truflę na "papierze"?[/QUOTE]


na jakim papierze?
Trufla została przewieziona przez Wojtka do hotelu Amok, potem jakby przypisana do niego jeśli chodzi o spłatę narastającego długu, w hotelu była ponad rok, dług był płacony wyłącznie z datków dobrych ludzi oraz dogomaniaków, którzy kupowali na bazarkach (sharki, megi i moich). Podobnie z resztą jak dług Sonii o której pisał Maciek.
Pytałam Iwonki z Amoka dzisiaj czy jakby Trufla się odnalazła mogłaby wrócić do niej, powiedziała, że nie; iwoniam zabierając psa powiedziała jej, że to jej pies i że ma dla niego dt. Tyle wiem.
Z kim miałaby podpisywać więc umowę iwoniam ? Ze sobą? Na ogłoszeniach masz infomację, że została adoptowana ze schroniska... ( z jakiego? )jednocześnie równocześnie możesz znaleźć ogłoszenia, w których szuka się dla niej domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a tak naprawdę kto jest odpowiedzialny za Truflę na "papierze"?[/QUOTE]
iwoniam cały czas twierdziła, że Wojtuś, ktory założył ten wątek. Malgoska jednak nie uzyskala na to ptwierdzenia w hoteliku kiedy przejęła watek i zaczęła odwiedzać Truflę.

[quote name='dorobella']Pewnie się nie dowiemy co się stało z Truflą. Jakby Trufla się znalazła- toby nie zaginęła drugi raz, bo osoby mające doświadczenie z płochliwymi psami- zabezpieczyłyby sukę. jakikolwiek DT, TDT, czy hotel zostałby uprzedzony. Daty zaginięć byłyby zgodne z prawdą i żaden gwiazdor nie pisałby takich bzdur, ze to nie ma znaczenia. Widocznie wie, że pies jest za TM i dla niego nie ma to już większego znaczenia.

Wystarczy poczytać wątki zaginionych psów. Ludzie nawet przybliżoną godzinę podają, okolice, ulice. Według Maćka daty nie są ważne. On rozwieszał też plakaty, że Trufla zaginęła w Tymbarku, bo ważne jest zdjęcie. Jaki9e to ma znaczenie gdzie i kiedy zaginął pies.

Ma znaczenie, jeśli pies rzeczywiście zaginął. Ludzie dzwonią, widzą przemieszczającego sie psa, a na dworze nie jest 30 stopni, pies ma krótką sierść. Odnalezienie go może być sprawą życia i śmierci. Jakoś nie dla Maćka, który pewnie doskonale wie kiedy i gdzie, a także o jakiej godzinie Trufla "przepadła".

Im szybciej rozpocznie sie poszukiwania psa, tym większe szanse są na jego odnalezienie. Jak widać nie dla wszystkich.[/QUOTE]

Dorobella, to straszne co piszesz. Intuicja mowiła mi, że coś jest nie tak z odnalezieniem w dniu 1 listopada. Krakowianka, Becia66, masza44 potraktowały nas jak paranoiczki po prośbach o wiarygodne zdjęcia i opisanie jak udało sie znaleźć psa.
Wszystko zresztą jest na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']na jakim papierze?
Trufla została przewieziona przez Wojtka do hotelu Amok, potem jakby przypisana do niego jeśli chodzi o spłatę narastającego długu, w hotelu była ponad rok, dług był płacony wyłącznie z datków dobrych ludzi oraz dogomaniaków, którzy kupowali na bazarkach (sharki, megi i moich). Podobnie z resztą jak dług Sonii o której pisał Maciek.
Pytałam Iwonki z Amoka dzisiaj czy jakby Trufla się odnalazła mogłaby wrócić do niej, powiedziała, że nie; iwoniam zabierając psa powiedziała jej, że to jej pies i że ma dla niego dt. Tyle wiem.
Z kim miałaby podpisywać więc umowę iwoniam ? Ze sobą? Na ogłoszeniach masz infomację, że została adoptowana ze schroniska... ( z jakiego? )jednocześnie równocześnie możesz znaleźć ogłoszenia, w których szuka się dla niej domu.[/QUOTE]
tutaj Iwona występuje jako wlaścicielka
[url]http://www.nowiny.andrychow.eu/nowiny/najwazniejsze/3229-kto-znalazl-trufle[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']na jakim papierze?
Z kim miałaby podpisywać więc umowę iwoniam ? Ze sobą? Na ogłoszeniach masz infomację, że została adoptowana ze schroniska... ( z jakiego? )[/QUOTE]
skoro nie pamiatasz z jakiego schroniska to ja chetine przypomne, jak znajdziesz czas zagladnij na watek olkuski, byl okres jak iwoniam (jeszcze jak byla w ciazy) jezdzila z Wojtiem jak opetana do OL. miedzy innymi Trufla jest z OL. Plotki mowia ze psy z OL trafialy do Harbutowic, czyli z deszczu pod rynne bo Harbutowice jest takim samym przytuliskiem jak Ol. bez nadzoru weterynaryjnego. Podobno jednak ktos zglosil do PIW przeprowadzenie kontroli w Harbutowicach o co oczywiscie bylam podejrzana. Po jakims czasie iwoniam wyladowala na etacie w KTOZ, a tam trzeba sie dostosowac do wymogow, albo postepujesz tak jak my, albo sie zegnamy, lub jak masz naprawde empatie do zwierzat to odchodzisz sama. Zamienila wizyty w OL. na wizyty w Raclawicach gdzie jest mile widziana, to juz nie plotki a slowa wspolwlasciciela schroniska, mile rowniez widp ziane w schronisku w Raclawicach sa widziane panie z stowarzyszenia INNI z Chrzanowa, natomiast ma wstep wzbroniony DAR SERCA, no i zapewne my, z ta roznica ze do nadzorowanego schroniska wejdziemy zawsze z PIW. Jeszcze ciekawostaka kliknac w jeden procent.
[URL]http://www.schroniskopsiepole.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Po pierwszej ucieczce i rzekomym odnalezieniu iwoniam natychmiast się na nas obraziła, kiedy prosiłyśmy o foty. Wstawila jednak 2 zdjęcia Trufli, na ktorych podobno mozna zobaczyć datę - 1 go listopada. Ja tej daty nie umiałam i nie umiem sprawdzić. Zdjęcia są na wątku dt iwoniam. Potem były wstawione jeszcze trzy zdjęcia ośmego listopada, ktoś umie sprawdzić ich datę ?
[/QUOTE]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QaaMRpTntlI/Und3UcVnNGI/AAAAAAAAFWw/5IfzcnuomF8/w311-h552-no/DSC03820.JPG[/IMG]

to zdjęcie wykonane i dodane do tego albumu w google+ zostało dnia 3 listopada



leżąca na dywanie Trufelka była dodana 1listopada i wykonanie zdjęcia było również 1 listopada godz 18:41 (zdjęcia nie wstawie bo bardzo duzy rozmiar)


........
zaś to wykonane 8 listopada godz 21:19
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-j59uLVc9zh8/Un1UGuXzlvI/AAAAAAAAFXw/XXjXgDT9xiQ/w825-h552-no/DSC_9087.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...