Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='Marta72']mam wrażenie,że nie o Truflę tu chodzi, ale o odwrócenie kota do góry ogonem:( Zrobić szum i odwrócić uwagę od problemu jakim jest zaginięcie psa.[/QUOTE]
Tak było i za pierwszym razem. Tak jak za pierwszym razem jest znów ten sam scenariusz...nikt nie powiedział że pies zaginał, a jak szydło wyszło z worka to jest na nas atak i zdecydowana odmowa mówienia co się stało!

Chyba pozostaje zwrocić się o pomoc w wyjaśnieniu tej sprawy do moderatora.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Nikt tu droga marto nie odwraca kota ogonem bo robimy wszystko, żeby Trufla się jak najszybciej odnalazła! Ale z wami po prostu szkoda dyskutować bo każde słowo zostaje wykorzystane na opak przeciwko nam. W związku z powyższym nie będę więcej pisał tu również i ja. Wiecie gdzie zaginęła, chcecie to wyjrzyjcie zza kompa i szukajcie. My to robimy cały czas na wszelkie możliwe sposoby. Do widzenia.
P.S. Świetny pomysł z tym moderatorem, jestem za!
P.S.2 - yolaantaa cyniczko, ja napisałem, że za pierwszym razem nie uciekła NAM, a nie, że w ogóle nie uciekła - czytaj ze [U]zrozumieniem[/U] a nie nieudacznictwem bo właśnie takie wpisy powodują kolejne konflikty. Poza tym swoim wpisem obrażasz wszystkich, którym kiedykolwiek uciekł pies, czyli hmm.. dziesiątki tysięcy ludzi. No tak, ale nie tobie..
P.S. 3 - tak, jestem Maćkiem, a kim mam być wg ciebie barb (o ile jesteś barb)??? Z resztą do twojego zachowania i braku wspomnianej etyki też już można było przywyknąć...
P.S. 4 - "[COLOR=#000000]CO SIĘ STAŁO Z TRUFLĄ" - uciekła, jakie to ma teraz znaczenie?
P.S. 5 - ewa gonzales - piszesz "starej muchy", szkoda, że w jednym momencie skreśliłaś tym stwierdzeniem kilkanaście lat pomocy Iwony zwierzakom. Żałosna jesteś..
No to pa![/COLOR]

Edited by Maciek6778
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek6778']Milczenie Iwony nie wynika z tego, że Trufla zginęła, a z tego jak została ostatnio przez was potraktowana - tak dla jasności. Nie wysyłajcie jej głupich pytań i nie "nakazujcie" aby się odezwała bo tego nie zrobi i tyle! Trufla uciekła 19.11 i uciekła mnie, nie Iwonie, której nawet nie było wtedy w domu, więc jak chcecie do kogoś mieć pretensje to do mnie. Plakaty są z błędem w dacie, rozwieszałem nawet te, które zostały z poszukiwań w Tymbarku i tam jest jeszcze inna data (która nie jest tak naprawdę ważna bo chodzi o zdjęcia). Uciekła w miejscowości Rączna, a nie w Opolu itd jak ktoś sugeruje - informacja została wysłana do wszystkich okolicznych schronisk itp w woj. małopolskim, świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim, czyli sąsiadujących z naszym województwem. Małgośka, nie pisz o kłamstwach itd. - wszyscy, którzy powinni wiedzieć o zaginięciu Trufli wiedzą, a ty nie jesteś taką osobą..
[COLOR=#000000]"Tylko dogomaniacy nie okazali się dość godni żeby poprosić ich pomoc ...." - nie barb, tylko ty i małgośka...[/COLOR]
Po tym co ostatnio zafundowałyście Iwonie (barb, która nie potrafiła sprawdzić daty zdjęcia! i chyba chciała fotki z dzisiejszym wydaniem "dziennika" żeby uwierzyła) nie macie prawa osądzania Iwony. Same napie..... na Wojtusia na początku bo olał Truflę z długiem, a teraz jesteście dobrymi ciotkami i sędziami? Wielką opiekunką Trufli u której przez jej 1,5 roku pobytu w Amoku byłaś małgośka ile? 2-3 razy? Tak dobrze ją znasz??? Gówno prawda! Nie znasz jej wcale, nie znasz jej zachowań bo widziałaś ją tylko w boxie w Amoku! Napisałaś sama - "moja rola się skończyła po spłaceniu Trufli", więc tego się trzymaj. Czy któraś z was chciała ją wziąć do domu? Dać jej tymczas? Znalazła jej dom? NIE! MY to zrobiliśmy, żeby nie rosły jej długi! Żadna z was dobrych ciotek tego nie zrobiła!
To samo było z Sonią, która do dzisiaj jest u nas bo wszyscy się na nią wypięli! Czemu o nią nikt nie pyta? Skończcie ze swoją bezczelnością! Chcecie pomóc szukać Trufli to pomóżcie, wiecie już gdzie uciekła. Miejmy nadzieję, że szybko się znajdzie i trafi do ciepłego domku małgośki lub barb, które z pewnością się nią zaopiekują! W końcu to "wasz" pies prawda?
Nie macie żadnego cholernego prawa, żeby osądzać Iwonę. Poza tym powtarzam - uciekła mnie, a nie jej. I mogło się tak zdarzyć i na pewno niejednej z was pies kiedyś uciekł, więc nie zgrywajcie teraz najmądrzejszych.
Macie problem to miejcie go do mnie![/QUOTE]


Drogi Maćku,
serdecznie dziekuję za informację; widzisz gdyby przy pierwszej ucieczce Trufelki iwona weszła na wątek i napisała prawdę to nie byłoby calego zamieszania. Może nawet gdyby odrobinę wcześniej powiedziała: nie u mnie będzie Trufelka tylko u tej pani....

Od początku o nic innego mi nie chodziło jak o zatajenie informacji na temat pobytu Trufli, potem jej ucieczki i dalszych losów.
Co można wywnioskowac z postów iwoniam , która pisze: po wyadoptowaniu Fafla wezmę Truflę do siebie a potem nie bierze jej do siebie tylko wywozi do pani, o której nikt nic nie wie; potem nagle okazuje się, że Trufla ginie - tu też sprzeczne informacje, Iwona mówi co innego, Pani Ania z Tymbarku (gdzie Trufla zaginęła) co innego. Już nawet nie chce mi sie tego powtarzac.

Zawsze powtarzałam, że Iwona wiele dobrego zrobiła dla zwierząt i wiem, że tak jest. Nikt tego nie negował. Chcieliśmy tylko wiedzieć dlaczego zataiła pewne informacje dotyczące Trufli. Nigdy się tak nie zachowywała. Jeśli Trufla nie mogła u Was zostać (pojechała do Tymbarku tak?) to po co zabieraliście ją do siebie? Nikt nie przymuszał do tego żeby Trufla opuściła hotel. Była spłacona a bazarkami można było ją dalej utrzymywac.

Dlaczego uważasz, że nie powinnam wiedzieć o zaginięciu Trufli skoro prowadzę jej wątek? Bo co? Bo pojadę i sprawdzę tak jak to zrobiłam w Tymbarku? Ukrywa się ten, który ma coś do ukrycia.

Nigdy nie pisałam, że byłam opiekunką Trufli, pisałam, że byłam u niej kilka razy, siedziałam z nią na wybiegu i chodziłam na spacer. Już po tych kilku razach widać było że to płochliwa sunia i tego nikt nie zaprzeczy, gdyby tak nie było nie uciekałaby.

"Moja rola się skończyła po spłaceniu Trufli" - tak napisałam bo tak mnie potraktowaliście, jednak nie jestem tu sama, ja tylko bazarki tworzyłam, ale na nich kupowało wiele ludzi, którzy poznawali Truflę przez jej wątek i byli tu obecni, im przede wszystkim należała się informacja.

Tak, któraś z nas chciała ją wziąć do domu ale nagle Trufla została wywieziona nie wiadomo gdzie.

Nikt Was nie prosił o zabieranie Trufli bo to nie Wy spłacaliście jej długi. Więc po co ją zabraliście?

barb która nie potrafiła sprawdzić daty zdjęcia??? a może zastanowisz się na swoimi logowaniami podczas snu? albo w jaki sposób na nick osoby spod kanału la manche loguje się komputer z Krakowa?


Sprawy Sonii załatwiaj z tymi, od których ją masz. Ona nie jest z Olkusza. A jeśli chodzi o jej dług to sprawdź sobie przy pomocy kogo była w głównej mierze spłacana. Pozostało niewiele i gdyby nie ta cała sytuacja, to byłaby pewnie już spłacona.

Otóż nie wiemy gdzie uciekła Trufla. Z plakatu wiadomo, że w Rącznej, z wpisu na stronie schroniska że widziana była na drugi dzień w Krakowie ( na który drugi dzień? - 11 listopada czy 20 listopada?). Myslisz że data na plakacie przy poszukiwaniach nie jest istotna?

W jakich okolicznościach uciekła? W którą stronę?

Nikt nie osądza Iwony za całokształt tego co zrobiła dla zwierząt, chcieliśmy tylko wyjasnienia jednej konkretnej sytuacji, może po prostu nalezało napisać: nie wtrącajcie sie to mój pies ; tylko wiesz nawet z ds pojawiają się od czasu do czasu informacje na temat psa.

I czy ja mam do Ciebie pretensje że Trufla uciekła, nie ważne komu... nie
ja mam pretensje, że o tym nikt nie wiedział ale jak już napisałes to nie dla nas była ta informacja.
Teraz już to wiemy.

Link to comment
Share on other sites

Malgoska, nic dodać nic ująć.


aliga,a Twego postu zupełnie nie rozumiem. Może przed napisaniem warto byłoby zapoznać się chociaż pobieżnie z wątkiem ? Zapraszam do lektury.
[quote name='aliga']Dogomania juz taka jest nie wazne ile psow uratowalas,ze poswiecilas kawal zycia,ze w tym roku tez nie kupisz nowych butow,bo pies zachorowal.Dogomania pamieta tylko o tym jak Ci sie noga powinela...........[/QUOTE]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Aliga
Milo ze ktos podczytuje i nie popiera tego wzajemnego kolka adoracji. .....

Ale i tobie sie oberwie
One tak tu wszystkich traktuja
Nie masz nic do powiedzenia jak masz inne niz ich zdanie

Edit: zob pare postow nizej... juz ci sie obrywa
Nie przejmuj sie tym

[quote name='aliga']Dogomania juz taka jest nie wazne ile psow uratowalas,ze poswiecilas kawal zycia,ze w tym roku tez nie kupisz nowych butow,bo pies zachorowal.Dogomania pamieta tylko o tym jak Ci sie noga powinela...........[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Malgoska, nic dodać nic ująć.


aliga,a Twego postu zupełnie nie rozumiem. Może przed napisaniem u warto byłoby zapoznać się chociaż z pobieżnie z wątkiem ?[/QUOTE]
To jest nas dwie,bo ja tez nie rozumiem wpisu niektorych osob.
krakowianka.fr jest ok.Teraz najwazniejsza jest sunia i jej odnalezienie trzymam kciuki z calych sil

Link to comment
Share on other sites

czy gdziekolwiek na dogo są informacje o Trufli? O jej zaginięciu? czy dt kogos informuje o stanie poszukiwań?

Pytam, bo z tego co zrozumiałam tutaj informacji nie będzie ....tak zdecydował urażony dt...

No i właściwie, to zabroniono nam interesować się tym tematem.....tak to wszystko przynajmniej rozumię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']czy gdziekolwiek na dogo są informacje o Trufli? O jej zaginięciu? czy dt kogos informuje o stanie poszukiwań?

Pytam, bo z tego co zrozumiałam tutaj informacji nie będzie ....tak zdecydował urażony dt...

No i właściwie, to zabroniono nam interesować się tym tematem.....tak to wszystko przynajmniej rozumię[/QUOTE]
Marta, na dogomanii na pewno nigdzie nie ma żadnych informacji o Trufli od dnia 8.10.2013 r.zamieszczonej na wątku bdt iwoniam.
Plakaty o zaginięciu wklejalam na wątki ja i Malgoska.
Informację do tutejszej bazy zaginionych dla dobra Cioteczka.

Nie widzialam też nic na Fb ? W profilu Iwony, zero informacji na temat Trufli.

Nie wiadomo kiedy w końcu zaginęla Trufla 10 czy 19 ? W ogloszeniach i na plakatach jest data 10 Maciek napisal, że 19...

Nie wiem czy iwoniam uważa się w końcu dt czy za ds ?
Więcej w linku [url]http://www.nowiny.andrychow.eu/nowiny/najwazniejsze/3229-kto-znalazl-trufle[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Marta, na dogomanii na pewno nigdzie nie ma żadnych informacji o Trufli od dnia 8.10.2013 r.zamieszczonej na wątku bdt iwoniam.
Plakaty o zaginięciu wklejalam na wątki ja i Malgoska.
Informację do tutejszej bazy zaginionych dla dobra Cioteczka.

Nie widzialam też nic na Fb ? W profilu Iwony, zero informacji na temat Trufli.

Nie wiadomo kiedy w końcu zaginęla Trufla 10 czy 19 ? W ogloszeniach i na plakatach jest data 10 Maciek napisal, że 19...

Nie wiem czy iwoniam uważa się w końcu dt czy za ds ?
Więcej w linku [URL]http://www.nowiny.andrychow.eu/nowiny/najwazniejsze/3229-kto-znalazl-trufle[/URL][/QUOTE]

To ogłoszenie zostało utworzone 18.11.2013.
Więc jakim cudem wg Maćka zaginęła 19? jeden dzień przed zaginięciem już jej szukali? I już zdążyła się przemieścić.
Jak mamy jej szukać?
Zaginęła w Rącznej 19 listopada a 18 listopada już się przemieściła na Zachodnią......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Podczytuje....i dalej widze ze glupoty Malgoska (nie Malgoska. ..) piszesz....
Sprawdz sobie z administratorem te logowania moje z komorki.... bo widze ze w IT ani tobie ani barb nie wychodzi a dalej mnie oskarzasz....
A tak sie sklada ze ja nie klamie, bo i po co....[/QUOTE]

ale kochanie moje to nie chodzi o Twoje logowania z Twojej komórki, to chodzi o logowania kogo innego na Twoje konto...

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

Biedna ta psinka,drugi raz skazana na poniewierkę...>Ci co dopuścili do jej zaginięcia powinni nie jeść i nie spać,tylko jej szukać!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-Nasz-zwierzyniec-małe-wielkie-ZOO-Czynne-24-7?p=21590757#post21590757[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-szukają-domów?p=21590660#post21590660[/url]
Nadal nie wiadomo kiedy zaginęła :shake:
I lżejsza conajmniej o 1/3 ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...