Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='yoshi22']Zauważyłam to ogłoszenie na stronie naszego schroniska i od razu pognałam na ten wątek. Mam nadzieję, że niczego nie namieszałam, ale nic z tego nie rozumiem.... ?! Może ktoś coś wyjaśni ? Nie jestem na miejscu, nie znam sprawy, poczytałam wątek i przejęłam się losem Trufelki... Szkoda jej bardzo, jeżeli faktycznie drugi raz zaginęła...:([/QUOTE]
To jej zdjęcia, opis i dane kontaktowe iwoniam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22'][URL]http://schroniskowopolu.pl/zgubiono-515-192-985/[/URL] Czy to ta sama Trufla ? O co to chodzi ?[/QUOTE]

[quote name='margoth137']Przecież to nasza Trufla:( co jest grane???????????????[/QUOTE]

[quote name='barb']Ta sama - z całą pewnością.[/QUOTE]

[quote name='yoshi22']Zauważyłam to ogłoszenie na stronie naszego schroniska i od razu pognałam na ten wątek. Mam nadzieję, że niczego nie namieszałam, ale nic z tego nie rozumiem.... ?! Może ktoś coś wyjaśni ? Nie jestem na miejscu, nie znam sprawy, poczytałam wątek i przejęłam się losem Trufelki... Szkoda jej bardzo, jeżeli faktycznie drugi raz zaginęła...:([/QUOTE]

[quote name='margoth137']to może być prawda tym bardziej że dawno nie było żadnych wieści o Trufci. To się w głowie nie mieści:([/QUOTE]


to stąd to milczenie
tak czułam
brak słów
żeby słowa nie napisać; z jakiego schroniska adoptowana????

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']ja co prawda nie mogę się wtrącać bo nie pomagałam Trufli, ale nie rozumiem bo co była wzięta z Amoka i do jakiego Dt?[/QUOTE]

To się w głowie nie mieści.
ja też tego nie rozumiem, pytałam nawet Iwony z Amoka czy nalegała żeby ją zabrać, powiedziała, że absolutnie nie;
same kłamstwa
a pies nie wiadomo gdzie jest, nie wiadomo gdzie zaginął
dlaczego szuka jej w Opolu?
może tam ją znowu wywiozła????

[B][COLOR=#000000][SIZE=6]Iwona!!!!!!!!
Chcę pomóc w poszukiwaniach Trufli. I to nie ja jedna. Wejdź tu i napisz co się z nią stało?????[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']Zauważyłam to ogłoszenie na stronie naszego schroniska i od razu pognałam na ten wątek. Mam nadzieję, że niczego nie namieszałam, ale nic z tego nie rozumiem.... ?! Może ktoś coś wyjaśni ? Nie jestem na miejscu, nie znam sprawy, poczytałam wątek i przejęłam się losem Trufelki... Szkoda jej bardzo, jeżeli faktycznie drugi raz zaginęła...:([/QUOTE]

bardzo Ci dziękuję za informację
Tyle osób chce dobrze dla Trufli.
To ogłoszenie ukazało się dzisiaj??
Miejsce zaginięcia zgadza się z miejscem zamieszkania iwoniam, więc możemy domniemywać, że tam zagineła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']To się w głowie nie mieści.
ja też tego nie rozumiem, pytałam nawet Iwony z Amoka czy nalegała żeby ją zabrać, powiedziała, że absolutnie nie;
same kłamstwa
a pies nie wiadomo gdzie jest, nie wiadomo gdzie zaginął
dlaczego szuka jej w Opolu?
może tam ją znowu wywiozła????

[B][COLOR=#000000][SIZE=6]Iwona!!!!!!!!
Chcę pomóc w poszukiwaniach Trufli. I to nie ja jedna. Wejdź tu i napisz co się z nią stało?????[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]
Może informacja została rozeslana do wszystkich schronisk ?

Link to comment
Share on other sites

Malgoska, możesz wkleić plakat na olkuskim i domowym iwoniam ?


W necie są ogloszenia o zaginięciu

[URL]http://www.niepolomice.eu/pl/news_show.php?readmore=5812[/URL]

[URL]http://www.nowiny.andrychow.eu/nowiny/najwazniejsze/3229-kto-znalazl-trufle[/URL]


Tylko dogomaniacy nie okazali się dość godni żeby poprosić ich pomoc ....

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Milczenie Iwony nie wynika z tego, że Trufla zginęła, a z tego jak została ostatnio przez was potraktowana - tak dla jasności. Nie wysyłajcie jej głupich pytań i nie "nakazujcie" aby się odezwała bo tego nie zrobi i tyle! Trufla uciekła 19.11 i uciekła mnie, nie Iwonie, której nawet nie było wtedy w domu, więc jak chcecie do kogoś mieć pretensje to do mnie. Plakaty są z błędem w dacie, rozwieszałem nawet te, które zostały z poszukiwań w Tymbarku i tam jest jeszcze inna data (która nie jest tak naprawdę ważna bo chodzi o zdjęcia). Uciekła w miejscowości Rączna, a nie w Opolu itd jak ktoś sugeruje - informacja została wysłana do wszystkich okolicznych schronisk itp w woj. małopolskim, świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim, czyli sąsiadujących z naszym województwem. Małgośka, nie pisz o kłamstwach itd. - wszyscy, którzy powinni wiedzieć o zaginięciu Trufli wiedzą, a ty nie jesteś taką osobą..
[COLOR=#000000]"Tylko dogomaniacy nie okazali się dość godni żeby poprosić ich pomoc ...." - nie barb, tylko ty i małgośka...[/COLOR]
Po tym co ostatnio zafundowałyście Iwonie (barb, która nie potrafiła sprawdzić daty zdjęcia! i chyba chciała fotki z dzisiejszym wydaniem "dziennika" żeby uwierzyła) nie macie prawa osądzania Iwony. Same napie..... na Wojtusia na początku bo olał Truflę z długiem, a teraz jesteście dobrymi ciotkami i sędziami? Wielką opiekunką Trufli u której przez jej 1,5 roku pobytu w Amoku byłaś małgośka ile? 2-3 razy? Tak dobrze ją znasz??? Gówno prawda! Nie znasz jej wcale, nie znasz jej zachowań bo widziałaś ją tylko w boxie w Amoku! Napisałaś sama - "moja rola się skończyła po spłaceniu Trufli", więc tego się trzymaj. Czy któraś z was chciała ją wziąć do domu? Dać jej tymczas? Znalazła jej dom? NIE! MY to zrobiliśmy, żeby nie rosły jej długi! Żadna z was dobrych ciotek tego nie zrobiła!
To samo było z Sonią, która do dzisiaj jest u nas bo wszyscy się na nią wypięli! Czemu o nią nikt nie pyta? Skończcie ze swoją bezczelnością! Chcecie pomóc szukać Trufli to pomóżcie, wiecie już gdzie uciekła. Miejmy nadzieję, że szybko się znajdzie i trafi do ciepłego domku małgośki lub barb, które z pewnością się nią zaopiekują! W końcu to "wasz" pies prawda?
Nie macie żadnego cholernego prawa, żeby osądzać Iwonę. Poza tym powtarzam - uciekła mnie, a nie jej. I mogło się tak zdarzyć i na pewno niejednej z was pies kiedyś uciekł, więc nie zgrywajcie teraz najmądrzejszych.
Macie problem to miejcie go do mnie!

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

Jak można dopuścić do tego,zeby pies uciekł po raz drugi,raz,to można jeszcze wytłumaczyć,ale drugi raz to dopiero jest skrajna nieodpowiedzialność i wręcz głupota,by narażać psa na taki stres i mieć czelność jeszcze w taki bończuczny sposób się wypowiadać,to jest kary godne wręcz...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek6778']Milczenie Iwony nie wynika z tego, że Trufla zginęła, a z tego jak została ostatnio przez was potraktowana - tak dla jasności. Nie wysyłajcie jej głupich pytań i nie "nakazujcie" aby się odezwała bo tego nie zrobi i tyle! Trufla uciekła 19.11 i uciekła mnie, nie Iwonie, której nawet nie było wtedy w domu, więc jak chcecie do kogoś mieć pretensje to do mnie. Plakaty są z błędem w dacie, rozwieszałem nawet te, które zostały z poszukiwań w Tymbarku i tam jest jeszcze inna data (która nie jest tak naprawdę ważna bo chodzi o zdjęcia). Uciekła w miejscowości Rączna, a nie w Opolu itd jak ktoś sugeruje - informacja została wysłana do wszystkich okolicznych schronisk itp w woj. małopolskim, świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim, czyli sąsiadujących z naszym województwem. Małgośka, nie pisz o kłamstwach itd. - wszyscy, którzy powinni wiedzieć o zaginięciu Trufli wiedzą, a ty nie jesteś taką osobą..
[COLOR=#000000]"Tylko dogomaniacy nie okazali się dość godni żeby poprosić ich pomoc ...." - nie barb, tylko ty i małgośka...[/COLOR]
Po tym co ostatnio zafundowałyście Iwonie (barb, która nie potrafiła sprawdzić daty zdjęcia! i chyba chciała fotki z dzisiejszym wydaniem "dziennika" żeby uwierzyła) nie macie prawa osądzania Iwony. Same napie..... na Wojtusia na początku bo olał Truflę z długiem, a teraz jesteście dobrymi ciotkami i sędziami? Wielką opiekunką Trufli u której przez jej 1,5 roku pobytu w Amoku byłaś małgośka ile? 2-3 razy? Tak dobrze ją znasz??? Gówno prawda! Nie znasz jej wcale, nie znasz jej zachowań bo widziałaś ją tylko w boxie w Amoku! Napisałaś sama - "moja rola się skończyła po spłaceniu Trufli", więc tego się trzymaj. Czy któraś z was chciała ją wziąć do domu? Dać jej tymczas? Znalazła jej dom? NIE! MY to zrobiliśmy, żeby nie rosły jej długi! Żadna z was dobrych ciotek tego nie zrobiła!
To samo było z Sonią, która do dzisiaj jest u nas bo wszyscy się na nią wypięli! Czemu o nią nikt nie pyta? Skończcie ze swoją bezczelnością! Chcecie pomóc szukać Trufli to pomóżcie, wiecie już gdzie uciekła. Miejmy nadzieję, że szybko się znajdzie i trafi do ciepłego domku małgośki lub barb, które z pewnością się nią zaopiekują! W końcu to "wasz" pies prawda?
Nie macie żadnego cholernego prawa, żeby osądzać Iwonę. Poza tym powtarzam - uciekła mnie, a nie jej. I mogło się tak zdarzyć i na pewno niejednej z was pies kiedyś uciekł, więc nie zgrywajcie teraz najmądrzejszych.
Macie problem to miejcie go do mnie![/QUOTE]

pasmo kłamstw i obelg:(

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na wątek, bo zobaczyłam psa, którego kojarzę z dogomanii na stronie Nowin... Myślałam, że została wyadoptowana do Andrychowa lub w okolice, ale widzę zupełnie inne tereny... Przeczytałam ostatnie strony - od "odnalezienia" ostatniego, A teraz - Ki czort?
Zaczynam nie ogarniać dogomanii.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

yolaantaa - za pierwszym razem nie uciekła nam to po pierwsze, po drugie karygodne to jest to co napisałaś ty.. w każdym razie gdy już znajdziemy Truflę rozumiem, że jesteś kolejną chętna do opieki nad nią, więc przywiozę Ci ją do domu ok?:)
WSPANIAŁE JEST TO JAK WSZYSCY TERAZ CHCĄ SIĘ ZAJĄĆ TRUFLĄ, PO PROSTU WSPANIAŁE!!! SZKODA, ŻE PRZEZ 1,5 ROKU NIKT SIĘ TAK NIE INTERESOWAŁ, A TERAZ JEST PIERWSZY, ŻEBY SOBIE POUŻYWAĆ.. Ale ok, używajcie - zobaczymy ile z was pomoże przy poszukiwaniu Trufli, a ile będzie siedziało przed kompem i komentowało?
Marto - przykro mi, że jesteś oburzona:( daj znać jak ci przejdzie.. p.s. Jak kogoś publicznie oskarżasz o kłamstwa bądź gotowa na konsekwencje i miej dowody, że to kłamstwa!
ady-jeje nawet nie chce mi się komentować bo o byciu samarytaninem przecież wie wszystko! szkoda tylko, że nie masz pary;)
Żegnam ozięble wszystkie komentatorki!

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

Cyniku jeden,takie osoby nie powinny wogóle zajmować się zwierzętami,bo jest się za nie odpowiedzialnym,a nie dopuszcza do ucieczki psa...Trzeba mieć oczy dookoła głowy.>>Jak nie uciekła za pierwszym razem,wymyśliłam to sobie??...Brakuje słów na kogoś takiego...Nieudacznictwo i skrajna nieodpowiedzialność to za mało,żeby to określić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Maciek
kłamstwem jest to,że Małgosia widywała Truflę tylko w boksie oraz to,że nakazujemy Iwonie, by się odezwała. Sama pisałam do Niej, ale nigdy niczego nie nakazywałam!!!!
No i Twoje ciągłe pisanie sugerujące, iż to obowiązkiem osób utrzymujących wątek Trufli przy życiu oraz ogłaszających ją, robiących bazary, z których udało się spłacić wielki dług Trufli w hotelu jest ZABRANIE JEJ DO DOMU!!! Ciągła insynuacja w jednym kierunku!!! Opamiętaj się i zobacz rzeczy jakimi są! I kolejne kłamstwo!!!!!!JAk możesz pisać,że nikt się Truflą nie interesował!!! Ręce opadają!

Link to comment
Share on other sites

:shake::shake: :crazyeye: :crazyeye: ... o mateńko , znow zaginelaaa??!! .. psinuniu czy ty jeszcze zżyjesz wogoleee??? czy ktos odpowiedzieć raczy z tego całego....dt /??.. gdzie chyba bym starej muchy nie dala , sadzac po tym co się tu dzieje .... :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek6778']Milczenie Iwony nie wynika z tego, że Trufla zginęła, a z tego jak została ostatnio przez was potraktowana - tak dla jasności. Nie wysyłajcie jej głupich pytań i nie "nakazujcie" aby się odezwała bo tego nie zrobi i tyle! Trufla uciekła 19.11 i uciekła mnie, nie Iwonie, której nawet nie było wtedy w domu, więc jak chcecie do kogoś mieć pretensje to do mnie. Plakaty są z błędem w dacie, rozwieszałem nawet te, które zostały z poszukiwań w Tymbarku i tam jest jeszcze inna data (która nie jest tak naprawdę ważna bo chodzi o zdjęcia). Uciekła w miejscowości Rączna, a nie w Opolu itd jak ktoś sugeruje - informacja została wysłana do wszystkich okolicznych schronisk itp w woj. małopolskim, świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim, czyli sąsiadujących z naszym województwem. Małgośka, nie pisz o kłamstwach itd. - wszyscy, którzy powinni wiedzieć o zaginięciu Trufli wiedzą, a ty nie jesteś taką osobą..
[COLOR=#000000]"Tylko dogomaniacy nie okazali się dość godni żeby poprosić ich pomoc ...." - nie barb, tylko ty i małgośka...[/COLOR]
Po tym co ostatnio zafundowałyście Iwonie (barb, która nie potrafiła sprawdzić daty zdjęcia! i chyba chciała fotki z dzisiejszym wydaniem "dziennika" żeby uwierzyła) nie macie prawa osądzania Iwony. Same napie..... na Wojtusia na początku bo olał Truflę z długiem, a teraz jesteście dobrymi ciotkami i sędziami? Wielką opiekunką Trufli u której przez jej 1,5 roku pobytu w Amoku byłaś małgośka ile? 2-3 razy? Tak dobrze ją znasz??? Gówno prawda! Nie znasz jej wcale, nie znasz jej zachowań bo widziałaś ją tylko w boxie w Amoku! Napisałaś sama - "moja rola się skończyła po spłaceniu Trufli", więc tego się trzymaj. Czy któraś z was chciała ją wziąć do domu? Dać jej tymczas? Znalazła jej dom? NIE! MY to zrobiliśmy, żeby nie rosły jej długi! Żadna z was dobrych ciotek tego nie zrobiła!
To samo było z Sonią, która do dzisiaj jest u nas bo wszyscy się na nią wypięli! Czemu o nią nikt nie pyta? Skończcie ze swoją bezczelnością! Chcecie pomóc szukać Trufli to pomóżcie, wiecie już gdzie uciekła. Miejmy nadzieję, że szybko się znajdzie i trafi do ciepłego domku małgośki lub barb, które z pewnością się nią zaopiekują! W końcu to "wasz" pies prawda?
Nie macie żadnego cholernego prawa, żeby osądzać Iwonę. Poza tym powtarzam - uciekła mnie, a nie jej. I mogło się tak zdarzyć i na pewno niejednej z was pies kiedyś uciekł, więc nie zgrywajcie teraz najmądrzejszych.
Macie problem to miejcie go do mnie![/QUOTE]
Maćku ( o ile jesteś Mackiem) wiadomo, ze najlepszą formą obrony jest atak ale chyba się trochę zagalopowałeś (aś) i piszesz bzdury a w dodatku w nieregulaminowy sposob.
Biedna Trufla ...


[quote name='yolaantaa']Jak można dopuścić do tego,zeby pies uciekł po raz drugi,raz,to można jeszcze wytłumaczyć,ale drugi raz to dopiero jest skrajna nieodpowiedzialność i wręcz głupota,by narażać psa na taki stres i mieć czelność jeszcze w taki bończuczny sposób się wypowiadać,to jest kary godne wręcz...[/QUOTE]

[quote name='Marta72']Maciek
nie potrafię dobrać nawet odpowiednie słowa, by wyrazić swoje oburzenie, po tym co napisałeś!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem przerażona !!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Marta72']pasmo kłamstw i obelg:([/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']ja nie jestem zdziwiona zachowaniem, tej samarytanskiej pary.[/QUOTE]
No cóż to rzeczywiście nie pierwsze takie zachowanie na dogo Maćka (Maćka?).



[quote name='ewunian']Weszłam na wątek, bo zobaczyłam psa, którego kojarzę z dogomanii na stronie Nowin... Myślałam, że została wyadoptowana do Andrychowa lub w okolice, ale widzę zupełnie inne tereny... Przeczytałam ostatnie strony - od "odnalezienia" ostatniego, A teraz - Ki czort?
Zaczynam nie ogarniać dogomanii.[/QUOTE]
Rzeczywiście ciężko to ogarnąć. Pies byl w hotelu zaopiekowany, dlugi spłacone.


[quote name='Maciek6778']yolaantaa - za pierwszym razem nie uciekła nam to po pierwsze, po drugie karygodne to jest to co napisałaś ty.. w każdym razie gdy już znajdziemy Truflę rozumiem, że jesteś kolejną chętna do opieki nad nią, więc przywiozę Ci ją do domu ok?:)
WSPANIAŁE JEST TO JAK WSZYSCY TERAZ CHCĄ SIĘ ZAJĄĆ TRUFLĄ, PO PROSTU WSPANIAŁE!!! SZKODA, ŻE PRZEZ 1,5 ROKU NIKT SIĘ TAK NIE INTERESOWAŁ, A TERAZ JEST PIERWSZY, ŻEBY SOBIE POUŻYWAĆ.. Ale ok, używajcie - zobaczymy ile z was pomoże przy poszukiwaniu Trufli, a ile będzie siedziało przed kompem i komentowało?
Marto - przykro mi, że jesteś oburzona:( daj znać jak ci przejdzie.. p.s. Jak kogoś publicznie oskarżasz o kłamstwa bądź gotowa na konsekwencje i miej dowody, że to kłamstwa!
ady-jeje nawet nie chce mi się komentować bo o byciu samarytaninem przecież wie wszystko! szkoda tylko, że nie masz pary;)
Żegnam ozięble wszystkie komentatorki![/QUOTE]
Nie pierwszy raz tu wygrażasz ludziom. To niedopuszczalne nie tylko na dogo ale i w realu szczególnie u osoby wykonującej zawód wymagajacy choćby minimum etyki. Zastanow się co piszesz. Sugerowalabym jeszcze raz przeczytać własne posty.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...