Jump to content
Dogomania

Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy


Maruda666

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa'][/B]

Marudko mnie się wydaje że absolutnie NIE !!! I takich informacji NIE dostanie !!!!!!!!!!!! Miałam kiedyś przypadek z psiakiem ...długa historia błagałam o adres jego właściciela ...zarzekałam się ...błagałam ..prosiłam że absolutnie NIC NIGDY NIE powiem. Przejdę się tylko w te okolice zobaczyc czy psiak rzeczywiście ma dobry dom. Pani powiedziała głośne i wyraźne NIE nawet za zgodą właściciela !!! Nie i KONIEC !!![/QUOTE]

Też tak myślałam, ale pani twierdzi, że mamy taki obowiązek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ciekawa jestem czy Pani sprecyzowała która połowa kota należy do niej a która nie ;)[/QUOTE]
idąc tym tokiem myślenia TZ oświadczył,że ma 1,5 psa ;) a po chwili zastanowienia-że jednak jednego-bo skoro jest pierworodny, to i jemu się cos od życia należy...mi w udziale "przypadła" Zośka (ciekawe dlaczego?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Nie wiem, którą połowę kota pani wybrała;) - przodu nie oddam:evil_lol:
Hope, coś mi się widzi, że to raczej Ty przypadłaś Zośce ;) :)[/QUOTE]

Chyba mi wczoraj odbiło i się zalogowałam na fb - straszne :crazyeye:

Z rozpędu się zacytowałam zamiast edytować, źle już chyba ze mną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Nie wiem, którą połowę kota pani wybrała;) - przodu nie oddam:evil_lol:
Hope, coś mi się widzi, że to raczej Ty przypadłaś Zośce ;) :)[/QUOTE]
Zocha domu szuka...bo przecież musi gdzieś być domek dla małego diablątka:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Marudko jak sytuacja na froncie ? Pani się od piórkowała ? ;)[/QUOTE]

[quote name='Hope2']o, dokładnie o to miałam zapytać...[/QUOTE]

Nie rozmawiałam dziś z Magdą, więc nie wiem czy do niej pani sąsiadka nadal wydzwania - mnie na razie dała spokój :cool1: Byłam dziś u pani Krysi i podpisała zrzeczenie się kota i myślę, że to starczy. Jako TOZ mamy umowy adopcyjne i los kociąt jest znany - zresztą z większością domków jakąś korespondencję prowadzimy :)

[quote name='Hope2']Zocha domu szuka...bo przecież musi gdzieś być domek dla małego diablątka:modla:[/QUOTE]

A gdzie jej będzie lepiej? Znów jakąś dużą musiała by sobie wychować ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak na dziś, mam na jutro wezwanie na przesłuchanie w sprawie kradzieży kota :cool3:

[COLOR=#ff0000]Mam chętny domek na dwa buraski, rodzeństwo do roku w okolicach Krakowa - nie ma sensu wozić tych naszych. Nie znacie kogoś z Krakowa od kotów??[/COLOR]

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Pani złożyła doniesienie do prokuratury i ta zleciła policji przeprowadzenie wyjaśniającego dochodzenia - ile grozi za kradzież kota??[/QUOTE]

:eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2::eek2:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę...Marudko-skoro pani taka uparta, to może zechciała by kocura ode mnie? prawie dziki-wrócił po pół roku bytowania cholera wie gdzie...normalny nie był nigdy-zawsze sie wydzierał jak poparzony-dlatego nazywaliśmy go Mła (taki dźwięk wydaje). I fajnie,że wrócił-tylko...wrzeszczy to swoje Młaaa pod drzwiami i...gwałci mi kocury (tzn nie mi ino burmistrzowi, bo to gminne bezdomki są)...

Link to comment
Share on other sites

Pani chyba zależy akurat na tej kotce, bo to naprawdę śliczna trikolorka - matka tych rudasków. Pewnie gdyby to był burasek, nie było by takiej wojny :(

[URL=https://imageshack.com/i/g94vcrj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/585/4vcr.jpg[/IMG][/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/f1mj7gj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/541/mj7g.jpg[/IMG][/URL]

Jak widać wróciłam :) wygląda na to, że udowodniłyśmy, że kot został przekazany mi przez właścicielkę, za jej zgodą i wiedzą:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...