Jump to content
Dogomania

To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aimez_moi']Zabijcie mnie.......glupia jestem jak but ale nic nie kumam......[/QUOTE]

W sumie to i ja nie wiem - trafi ze schroniska do przytuliska? I stąd będzie szukamy dom stały? Czy tu znajdzie już swą przystań? I czy to coś kosztuje?.........

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam już z p. Renatą z Domu Tymianka. Fundacja weźmie Primę pod swoje skrzydła. Prima trafi do płatnego hoteliku, z którym współpracuje fundacja. Niestety wszystkie miejsca bezpłatne i domowe fundacja ma zajęte (jest sezon na wyrzucanie psów).

Prima będzie miała zdiagnozowanego guza oraz zostanie wysterylizowana i oczywiście będzie do adopcji.
No i zobaczy trawkę po 7 latach życia w bunkrze. Myślę, że warto.

W grę wchodzą 2 hoteliki - Nieporęt albo Tłuszcz. P. Renata da mi znać który. Psy fundacyjne mieszkają w ogrzewanym budynku.

Fundacja będzie sama regulować opłatę za hotelik, ale pomoc finansowa jak najbardziej potrzebna.

Czy któraś ciocia zostałaby księgową ?
Myślę, że do czasu aż Prima nie trafi pod skrzydła Fundacji, jej skarpeta mogłaby być u kogoś z dogo, a jak zawieziemy Primę to przekażemy pieniądze i dalej już ewentualne wpłaty byłyby na konto Fundacji ? Co o tym myślicie ?

Transport musimy opłacić i zorganizować sami.

Link to comment
Share on other sites

Na razie jeszcze p. Renata nie określiła miejsca. Byłby to Nieporęt albo Tłuszcz, oba hoteliki w okolicach Warszawy.

Prima może wyjść ze schroniska w każdej chwili. Adopcja jest bezpłatna.


[B]Czy ktoś chciałby zbierać na razie pieniądze dla Primy ?[/B] Jak tylko trafi do hoteliku, przekażemy je Fundacji. Chodzi o to, żeby było rozliczenie na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Rozmawiałam już z p. Renatą z Domu Tymianka. Fundacja weźmie Primę pod swoje skrzydła. Prima trafi do płatnego hoteliku, z którym współpracuje fundacja. Niestety wszystkie miejsca bezpłatne i domowe fundacja ma zajęte (jest sezon na wyrzucanie psów).

Prima będzie miała zdiagnozowanego guza oraz zostanie wysterylizowana i oczywiście będzie do adopcji.
No i zobaczy trawkę po 7 latach życia w bunkrze. Myślę, że warto.

W grę wchodzą 2 hoteliki - Nieporęt albo Tłuszcz. P. Renata da mi znać który. Psy fundacyjne mieszkają w ogrzewanym budynku.

Fundacja będzie sama regulować opłatę za hotelik, ale pomoc finansowa jak najbardziej potrzebna.

Czy któraś ciocia zostałaby księgową ?
Myślę, że do czasu aż Prima nie trafi pod skrzydła Fundacji, jej skarpeta mogłaby być u kogoś z dogo, a jak zawieziemy Primę to przekażemy pieniądze i dalej już ewentualne wpłaty byłyby na konto Fundacji ? Co o tym myślicie ?

Transport musimy opłacić i zorganizować sami.[/QUOTE]

Ale cudownie !!!! :) Zadziałam na fb , mam nadzieje ze uda sie zebrac finanse na podróż

Link to comment
Share on other sites

Ja w pt jade na tygodniowy urlop,wiec nie chce sie podejmowac.
Po powrocie ( 9 tego) moge zaoferowac pomoc w transporcie w okolicach warszawy.mam samochod i jezeli by zaszla taka potrzeba, np znalaz sie transport do warszawy, to moge ja pozniej dostarczyc we wskazane miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Hotelik w Nieporęcie potwierdził, że przyjmie Primę. Teraz pozostaje kwestia transportu.
I księgowej :).
To nie będzie zbyt obciążąjące zadanie. Fundacja sama będzie regulowała należność do hotelu. Chodzi tylko o zebranie pieniędzy i wpłacenie na transport oraz na konto Fundacji. Potem już Fundacja Dom Tymianka będzie prowadziła finanse.
Ja już mam za dużo psów, wolałabym jakby jakaś niezależna osoba się tego podjęła.

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja...
moja mama ma konto, ale niestety internetowego brak, wiec wplaty moglyby byc potwierdzane co np 3 dni, jezeli to nie problem, (a raczej nie zgodzi sie, zeby biegac codziennie do filii i to monitorowac), to moge prowadzic zbiorke, z tego co przeczytalam z tych srodkow beda tylko dwa przelewy, jeden na transport, drugi na konto fundacji... jezeli nikt sie nie zglosi mozna mnie wziasc pod uwage...
sytuacja pieskow przez tego dominujacego psa mnie dobila :sad:
czy Prima da rade wytrzymac kolejny tydzien, jezeli guz sie ciagle powieksza?... tylko co zrobic? :sad:

Link to comment
Share on other sites

a tak sobie mysle, jezeli fundacja ma przejac sunie, to nie mozna wplacac bezposrednio na ich konto z dopiskiem, ze dla Primy? i oczywiscie, zeby z tych srodkow pokryli oplate za transport? ps. zrobie album dla suni (i przy okazji dla tej drugiej bieduli rowniez) na fb i na razie kombinuje jak to ugryzc, wiem, ze jednak na konto fundacyjne chetniej sa wplacane srodki...

Link to comment
Share on other sites

Reaktywowałam moje konto. Jeśli nie ma sprzeciwu, mogę zostać skarbnikiem Primy. Będę zbierać jednorazowe deklaracje i od razu wysyłać numer konta do wpłaty. Jeśli chcecie zbierać pieniądze na facebooku, to już na inne konto. Moje udostępniam wyłącznie tu na dogo, dla osób z dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...