Jump to content
Dogomania

To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przelewu jeszcze na koncie nie ma, potwierdzenia nie trzeba, będę zaglądać na konto, jak pieniądze się pojawią zaraz dam znać.

Do teraz jestem w szoku, cieszę się jak dziecko. Prima może już jechać, Obieżyświat75, brak mi słów. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy, bo dreptałyśmy w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę o Primie i tej drugiej suni ale i wogóle o wszystkich psach z tego "schroniska", bo to właściwie jest jakieś więzienie gdzie psy dostają wyrok dożywocia bez opieki lekarskiej za to tylko, że przyszły na ten świat nikomu niepotrzebne z winy podłych, nieodpowiedzialnych ludzi, którzy żyją sobie gdzieś beztrosko i komfortowo i mają wszystko w d..pie i pewnie rozmnażają psy dalej

Link to comment
Share on other sites

Okazało się, że ten hotel, do którego jedzie Prima, jest zalogowany na dogo, także będziemy mieli wiadomości i zdjęcia z pierwszej ręki. Jest to hotel u megii1: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/92966-megii1[/URL]

Kiedyś był to hotel kojcowy w Serocku. Teraz hotel jest w nowym miejscu i jest to budynek ogrzewany zimą. To ważne dla starszego schorowanego psa.


Transport niestety dopiero w niedzielę, ale można powiedzieć, że dopięte wszystko na ostatni guzik.

Schronisko powiadomione, że Prima wychodzi. Są w szoku, ale zastanawiają się czy Mokka to przetrzyma. Siedzą razem od 7 lat. Dowiedziałam się, że zostały przyjęte dzień po dniu.
No, ale niestety trzeba zaryzykować. Koszty hotelownia poniesie fundacja i trudno oczekiwać, żeby były dwukrotnie wyższe. Prima wygrała los na loterii dzięki Kryzi i Domowi Tymianka :loveu:.

Postaram się jeszcze zrobić jakieś zdjęcia Primie. Mam nieoczekiwane problemy mieszkaniowe i dlatego takie marne zangażowanie z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...