Jump to content
Dogomania

To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka lat temu założyłam spodnie na lewą stronę i pomyślałam, że to znak i że muszę puścić lotka i faktycznie wtedy wygrałam coś koło 120 zł. Od tej pory jeszcze kilka razy wkładałam różne rzeczy na lewo, ale już nic nie wygrałam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Desperacko szukam ratunku dla 2 psów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243613-Rosyjska-ruletka-2-psy-z-pięciu-do-uśpienia[/URL]-((([/QUOTE]

Pomóżcie proszę!!!!! Primie i Mocce udało się pomóc to im też się musi udać!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ktoś mi ostatnio powiedział, że przeglądał wątek naszej Primy na Dogo i zauważył, że minął właśnie rok od czasu, kiedy Primula opuściła schronisko. Odwiedzam więc wątek z okazji tej "rocznicy".
W naszym domu Prima jest niecałe 6 miesięcy. Przez ten czas nie było z nią absolutnie żądnych problemów. Jest łagodna, grzeczna, czysta, naprawdę- wymarzony pies. Są też niestety i złe wieści- po ekg zrobionym w sierpniu w związku z niechęcią do ruchu, szybkim męczeniem się itd., okazało się, że serducho jest w nie najlepszym stanie i wymaga natychmiastowego leczenia. Po około miesiącu podawania leków widzimy jednak poprawę, aktywność Primy znacznie się zwiększyła, chętniej się rusza, podbiega itp. No i stawy- wspomagamy się jak możemy, ale zobaczymy jak nam minie jesień. Jesteśmy też na diecie, bo Primie przybyło znowu około 2 kg. Niestety - jest strasznie łakoma, wyjada jedzenie jamnikowi, kotu, dzieciom...Wstawiliśmy ją właśnie na Metabolica Hill'sa no i zobaczymy, jak nam się uda schudnąć przez tę jesień i zimę. Plany mamy ambitne!
Na koniec dodam jeszcze, że Prima jest ogólnie bardzo śmieszna w swych zachowaniach wyniesionych pewnie ze schroniska. Obserwuje nasza jamniczkę gdy ta bawi się zabawkami. Chyba nie za bardzo wie, o co chodzi z tym gryzieniem zabawek, bo potrafi sięgnąć sobie np. kredkę albo ziemniaka ze spiżarni i też go pogryźć, bo akurat podobnie robi jamnik...Pewnie sobie myśli, że w tych okolicach psy tak mają, że czasem coś muszą pogryźć. A! No i szkolimy się, Primula zaczyna reagować już na niektóre komendy, np. SIAD. Za jedzenie zrobi wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Ale ten czas szybko leci! Dziękujemy ślicznie za wieści! :) Przykre, że tak wyszło z tym serduszkiem, pozytywne w tym jest to, że dziewczyna jest pod tak fachową opieką, że lepiej trafić nie mogła :) Ale zabawna jest Prima z tym naśladowaniem jamniczki :lol: Trzymam kciuki za schudnięcie łakomczuszki :evil_lol: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka dni temu myślałam, żeby tu wejść i napisać, że właśnie mija rok jak Prima i Mokka opuściły swoje więziene. Miałam sprawdzić, który to konkretnie był dzień i mi wyleciało z głowy :oops:

Dołączam się do podziękowań za wieści i opiekę nad Primą !!! A w hoteliku też wyjadała jedzenie swojej współlokatorce. Widocznie ten typ tak ma :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...