Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']
[URL]http://www.primaryignition.com/wp-content/uploads/4590505174_429dc5327c.jpg[/URL]
Mniam no nie?

[URL]http://www.google.pl/search?hl=pl&cp=5&gs_id=1e&xhr=t&q=blaine+anderson&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1467&bih=677&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=VuU_ULSlMMqytAa1oIHACQ#um=1&hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=Puck+Glee&oq=Puck+Glee&gs_l=img.3..0.20493.22726.0.22902.9.7.0.2.2.1.384.1559.0j4j0j3.7.0...0.0...1c.uQp0VULcdec&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=7b209cb9856e12a7&biw=1467&bih=677[/URL]

Tuu jest go więcej :P[/QUOTE]

fajny, zwłaszcza z irokezem :loveu:
czyżbyś Glee oglądał? :evil_lol:



Powiedz mi gdzie zamawiałeś legowiska pontony? bo idealnie mi kolorystycznie do pokoju pasuje taki jak masz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Pati-na allegro ,ale to taki szajs troche.To małe 30zł kosztowało.Sobie poszukaj pełno tego.

No oglądałem :P[/QUOTE]

czemu szajs? nie sprawdza się?
widziałam na allegro tego pełno tylko takie nie wymiarowe są, pisałam do producenta czy by mi na wymiar zrobił ale zero odzewu :mad:

Supergej jest z ciebie jak glee oglądasz :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam ,ale teraz ma ruje i jest w bardzo "sympatycznym" nastroju.:diabloti: Lata po balkonie jak posrana ,wczoraj wszedłem jej tam posprzątać to mnie tak użarła w stope ,że miałem ochote ją złapać za łeb i walnąć w kafelki.Dzis wszedłem sie z nia pobawić w trekingach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...