Jump to content
Dogomania

Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zofija']A ci ludzie są już chyba zmęczeni tą sytuacją. Nie mówiąc o tym, ze goniliśmy ją po zbożach-niszcząc je-niestety[/QUOTE]
Koszty zniszczen powinien pokryc dom, z ktorego uciekla. A ci ludzie nawet nie kiwneli palcem, aby pomoc w jej poszukiwaniach !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Dlatego właśnie pytałam, gdzie później wraca Gruzja - nie wyobrażam sobie, by wróciła do państwa, którzy ją adoptowali. To oni powinni zrobić wszystko, żeby ją złapać, mieć..[/QUOTE]
Dokładnie, zawalczyć o nią. sorek, adoptuję psa, pojawiają się problemy i co? i ja nic??martwię się o zboże.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Echinacea']Dokładnie, zawalczyć o nią. sorek, adoptuję psa, pojawiają się problemy i co? i ja nic??martwię się o zboże.?[/QUOTE]
To nieporozumienie.:shake: Oni o nic sie nie martwia.:shake:
To Zofija sie martwi o zadeptane cudze zboże, bo ktos powinien za to zapłacic. Ja uwazam, ze ten beztroski ds.

Link to comment
Share on other sites

Ale mówili prawdę, ze na ogrodzie nie goniła luzem. Ma na sobie obrożę i kawałek urwanej/przegryzionej smyczy.
Co do płotu- ja osobiście naprawdę nie wiedziałam, ze kaukaz, pod czymś takim przejdzie ,i, ze to do końca nie zabezpiecza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Nie ma wieści- wczoraj jak dzwoniłam to Pan mi powiedział, ze jak Gruzja się pokaże-[U][B]to on zadzwoni[/B][/U][/QUOTE]

Pan pewnie ma już dosyć telefonów i dopytywań o jakiegoś, obcego mu, psa. Chyba dał do zrozumienia, żeby już do niego nie dzwonić. Żeby tylko dotrzymał słowa i rzeczywiście dał znać jak Gruzja się pokaże.

Gruzji nie ma już ponad tydzień. Obym się myliła ale coraz czarniej to widzę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...