Jump to content
Dogomania

Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Pan tylko dotknął drzwi i juz jej nie było. Jest tam cały czas. Będę rozmawiać z sąsiadami. Oni ją widzą. Dzisiaj chce jej dać do jedzenia sedanin. Jedziemy tam z Belą. Zaczynam tracić nadzieję. Ktoś z pistoletem-albo Furciaczek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Co z Gruzją? Udało sie sunie złapać?[/QUOTE]

niestety nie. postanowiłyśmy z gospodarzami, ze będą ją oswajać. Pies nie podejdzie. Nie ma szans. A do tych ludzi podchodzi coraz bliżej. Oni teraz mają 2 tygodnie urlopu.No i druga sprawa -będę załatwiać kogoś z pistoletem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']niestety nie. postanowiłyśmy z gospodarzami, ze będą ją oswajać. Pies nie podejdzie. Nie ma szans. A do tych ludzi podchodzi coraz bliżej. Oni teraz mają 2 tygodnie urlopu.No i druga sprawa -będę załatwiać kogoś z pistoletem.[/QUOTE]
Najważniejsze, żeby jej nie wystraszyć, żeby nie zniknęła. Może powoli zaufa Państwu gospodarzom i wtedy.... KIbicuję suni z całych sił

Link to comment
Share on other sites

Gruzja była w nocy i rano (nie dali rady jej zamknąć) i potem znikneła... Już brak mi słów. Jeżeli ona tam wróci to nie czekam, załatwiAm pistolet. Jutra Ala ma dzwonić do Pana, który "to robi".
Przy okazji-dziękuję Kochanej Beli51 i Martice-że przyjechały do Kiczyc mi pomóc. Bardzo, bardzo dziękuję-Dziewczyny jechały, aż z Sosnowca, i w sumie na darmo:(.
DZIĘKUJĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Gruzja była w nocy i rano (nie dali rady jej zamknąć) i potem znikneła... Już brak mi słów. Jeżeli ona tam wróci to nie czekam, załatwiAm pistolet. Jutra Ala ma dzwonić do Pana, który "to robi".
Przy okazji-dziękuję Kochanej Beli51 i Martice-że przyjechały do Kiczyc mi pomóc. Bardzo, bardzo dziękuję-Dziewczyny jechały, aż z Sosnowca, i w sumie na darmo:(.
DZIĘKUJĘ!!![/QUOTE]

Zosiu kibicuję Gruzji z całych sił i tak strasznie mi jej żal ....jeśli trzeba będzie znowu pomóc na pewno pomożemy. Mam nadzieję że Pan ją jednak przechytrzy :( nawet nie chce myślec jak przyjdą burze i się sunia przestraszy :( wówczas będziemy szukac wiatru w polu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Czy Gruzja jak zostanie złapana to wraca od razu do właścicieli? Już ogarnęli przejście przez które sunia uciekła?[/QUOTE]
Z tego co wiem, to nie wróci.:shake:
Ale na razie to drugorzedna sprawa. Bosze, niech ten pies sie znajdzie:modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...