Jump to content
Dogomania

Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!


Zofija

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozliczenie lipiec:
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][FONT=Bookman Old Style]01.07. Roland_De - 25zł
01.07. Alla Chrzanowska -30zł
05.07. Jolusia-10zł
08.07. Aga_ 20zł
11.07. Redpit -10zł
31.07. Roland_De-25zł
razem=120zł minus460zł (poprzedni miesiąc) =minus340zł -400zł hoteli lipiec
Na koncie Gruzji na dzień 31.07.13 jest[B] minus 740,00zł[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']transport przesunięty na wtorek.... straszne korki..[/QUOTE]

Już zrobiłam przelew na Gruzję, ciut więcej.
ja też się o nią boję,mam nadzieję że nowy domek jest dobry, odpowiedzialny i odpowiedni.. nie wypada chyba pytać na forum, kto Gruzję zaadoptował ? coś na temat nowych opiekunów..?

Link to comment
Share on other sites

transport znowu przesunięty na jutro... Państwo mieszkają pod Skoczowem-kilkanaście kilmetrów od Cieszyna, czyli ode mnie. Mają dom z ogrodem. Ostatni ich psiur żył kilkanaście lat-też ze schroniska-owvczarek. Gruzja będzie mieszkałą w budzie, którą dostali od nas i będzie mogła swobodnie biegać po ogrodzie. W domu z reguły ktoś jet. Państwo w przyszłości chcą adoptować jeszcze jednego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj też jadła i piła:). Rozmawiałam z Furciaczkiem. Nie mogła uwierzyć, ze Gruzja już w pierwszym dniu jadła:). Ale jak przychodzi Pańcia, to chowa się do budy. Postęp od wczoraj- już nie na sam koniec budy, tylko do połowy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...